• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2" je bilo najdenih 897 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1870 m2 (malo manjši)
    • 2070 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1800 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2700 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ŠMARJE, 590.000 €, 2950,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

2.950 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo zemljišče v Šmarjah pri Kopru (2.950 m2) z odprtim pogledom na morje. Odlična investicijska priložnost - parcela omogoča gradnjo več stanovanjskih objektov v mirnem okolju, le nekaj minut od Kopra, prodamo. Cena: 200,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 395.000 €, 2958,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI LJUBLJANI, 591.600 €, 2958,00 m2 cca 200 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.11.2023. - 591.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2023.,

www.indomio.si

2.958 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče je na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 14.875 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Komen okolica, Brestovica pri Komnu, 2975 m2, najboljše kmetijsko zemljišče, ki se drži zazidljivega območja hiš. Ključne specifikacije Parcela: 2975 m 2 Cena: 5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 28.500 € na 24.000 € z dne 18.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 24.000 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 28.500 €
18.03.2026 - 24.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

2.975 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 24.000,00 EUR Parcela za gradnjo zidanice. Na parcele že stoji brunarica, ki jo je možno legalizirati, sicer je možna gradnja zidanice 6 m x 8 m pritličje plus mansadra - zgrajena temelna plošča. Del parcele cca 160 m2 je stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, VRANJI VRH, 35.900 €, 2992,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.12.2025.,

www.indomio.si

2.992 m2, zazidljiva, zemljišče za izgradnjo stanovanjskih hiš, ob reki Muri, sončna lega, mirna okolica, idilična lokacija v občini Šentilj, komunalna infrastruktura v bližini, prodamo. Cena: 35.900,00 EUR OBČINA ŠENTILJ, VRANJI VRH: ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE V SKUPNI VELIKOSTI 2992 m2....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 90.000 €, 3000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parceli sta elektrika in telefon. Možno parceliranje. Cena za skupni nakup zemljišča po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 44.000 €, 3000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

3.000 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Parcela v izmeri 3.000 m2 se nahaja na zunanjem robu naselja Narin. Sosedov praktično nima. Zadnjih 50 m ceste ni asfaltirane. Možna parcelacija na dve parceli. Parcela je primerna za ljubitelje narave in miru in je cel dan lepo osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 44.000 €, 3008,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.01.2026. - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

3.008 m2, kmetijsko zemljišče, dve parceli, prodamo. Cena: 44.000,00 EUR Na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji dveh parcel, ki se prodajata izključno v kompletu. Urejen dostop, ravna parcela, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je, da kupec prevzame v plačilo stroške prodaje....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-448 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača stroške agencije, ki znašajo skupaj v višini 2%+ddv. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340 Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Črnuče, 89.000 €, 3013,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.06.2024.,

www.indomio.si

3.013 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na robu naselja hiš prodajamo kmetijsko zemljišče velikosti 3013 m2 Kupec plača davek na promet nepremičnin in izpeljavo pravnega posla. Za dodatne informacije in ogled nepremičnine pokličite 070 900 340, prodamo. Cena: cca 89.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Zemljišče, MAČKOVCI, 21.528 €, 1794,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2022.,

www.indomio.si

1.794 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih, proizvodnih, kmetijskih, obrtnih, servisnih, trgovskih ali gostinskih objektov, prodamo. Cena: 12,00 EUR/m2 V Mačkovcih prodamo stavbno zemljišče z možnostjo gradnje stanovanjskih,....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 60.000 €, 3028,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Delno zazidljivo zemljišče, Pomurska – Sebeborci, skupna površina zemljišča 3028 m2 (zazidljivi del 2241 m2). Cena: 60.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE ZUNANJOSTI OBJEKTA. V Sebeborcih, na izjemni in mirni lokaciji, prodamo urejeno zemljišče v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 790.000 €, 3034,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 790.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE Z GD. 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 350.000 €, 3034,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

3.034 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR PRODAMO ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE . 3.034 m2, – RAZKOŠNA INDIVIDUALNA HIŠA ali POČITNIŠKI OBJEKT NA HRIBU, ODMAKNJENI OD VRVEŽA, V OSRČJU NARAVE! Vrhunska priložnost za oddih v popolni zasebnosti in naravnem okolju! Prodamo zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SVETINA, 100.000 €, 3034,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

3.034 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR Zazidljivo zemljišče na izjemno redki lokaciji! Zgodovinska vasica Svetina. Posredujemo pri prodaji večjega zemljišča na lokaciji Svetina nad Štorami. Zemljišče je nekoliko dvignjeno nad naselje in ima pogled na osrednji del naselja.....

 
 
 
  Zemljišče, SEMIČ, 7.597 €, 3039,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

3.039 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7.597,50 EUR Občina Semič, na območju bivše kočevarske vasi Ašelice k.o. 1521 Črmošnjice, prodamo nepremičnine: 1521 - Črmošnjice *96 gozd 489 1522 - Črmošnjice *99 gozd 327 1523 - Črmošnjice *100 gozd 428 1524 - Črmošnjice 3834 gozd 20%,....

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 36.000 €, 3000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 38.000 €, 3050,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

3.050 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR PRODAMO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE – 3.050 m² – BOŠKARJI (SV. ANTON) Na izjemni lokaciji v zaselku Boškarji pri Sv. Antonu prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.050 m². Zemljišče se nahaja v mirnem, sončnem okolju z odprtim pogledom....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 307.000 €, 3051,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

3.051 m2, zazidljiva, večje stavbno zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 307.000,00 EUR Nepozidano stavbno zemljišče na robu naselja. Zemljišče ima južno lego, nahaja se na robu planote v naravnem okolju, je v zmernem naklonu. Razgled iz zemljišča se rasteza na okoliško gričevje....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 305.800 €, 3058,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, Hrastovlje, cca 15 km iz Kopra, prodamo 3.058 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo ali gradnjo za turistične namene (apartmaje...) Parcela je v bližini cerkve Svete trojice s fresko Mrtvaški ples. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 60.000 €, 3059,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.059 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Stavbno zemljišče s pogledom na dolino Dragonje, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V zaselku Mačkujek se prodaja zemljišče k.o. Krkavče številka 2000 v velikosti 3.059m2. Zemljišče sestavlja ena od teras na pobočju hriba, ki je orientirano na jug.....

 
 
 
  Zemljišče, ČRMOŠNJICE PRI STOPIČAH, 128.000 €, 3062,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

3.062 m2, zazidljiva, Na res lepi in mirni lokaciji ter v neposredni bližini Novega mesta prodamo večjo zazidljivo parcelo za individualno stanovanjsko gradnjo, po namenski rabi opredeljeno kot "površine podeželskega naselja", voda, el. kanalizacija, optika, se nahajajo....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 249.000 €, 3067,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

3.067 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče parcela Bizovik, neposredna bližina Grad Fužine, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljve parcele na lepi, ravni in sončni lokaciji v občini Bizovik v bližini Fužinske ceste ter PST.Površina parcele: 3.067 m2. Po Lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 188.800 €, 3070,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.indomio.si

3.070 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v hrpeljah - naprodaj, prodamo. Cena: 188.800,00 EUR V HRPELJAH PRODAMO zemljišče namenjeno Gradnji stanovanjskih stavb. Gre za tri parcele, 3117/1, 3118/1 in 3118/4 KO 2560 HRPELJE, ki ležijo ena poleg druge. Skupna velikost....

 
 
 
  Zemljišče, LENART V SLOV. GORICAH, 27.000 €, 3079,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.12.2024.,

www.indomio.si

3.079 m2, zazidljiva, Prodamo parcelo, ki je deloma gradbena v Zavrhu, ki jo odlikuje čudovit razgled na dolino, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR Lokacija: Zavrh, v bližini razglednega stolpa Velikost parcele: 3.079 m² Gradbeni del: 489,3 m² Kmetijsko zemljišče: preostali del Lastnosti....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 231.000 €, 3080,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

3.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 Opis nepremičnine: V mestu Sevnica prodamo večje stavbno zemljišče, v skupni velikosti 3.080 m². Parcela je ravna in lepo dostopna, kar omogoča enostavno načrtovanje in izvedbo gradnje. Na zemljišču stoji večja starejša....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 215.880 €, 3084,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, V neposredni bližine osnovne šole Stopiče, prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo poslovno - storitvenih dejavnosti. Možna postavitev trgovskih in gostinskih....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 211.000 €, 1790,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, CELESTRINA, 179.000 €, 3100,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

3.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večje zazidljivo zemljišče v Malečniku, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v naselju Celestrina (Malečnik 2), v skupni izmeri približno 3.100 m².Gre za izjemno priložnost v enem najbolj priljubljenih in hitro razvijajočih....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 170.665 €, 3103,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2024.,

www.indomio.si

3.103 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V občini Šentrupert v vasi Bistrica prodamo 2 parceli v celoti stavbnega zemljišča. V naravi predstavljata parceli travnik in makadamsko nasutje, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 V občini Šentrupert v vasi Bistrica prodamo 2 parceli....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI LJUBLJANI, 255.000 €, 3109,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

3.109 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR Na enem najlepših predelov na Brezovici pri Ljubljani, se prodajajo tri zemljišča, v skupni izmeri 3.109 m2. Trenutno je zazidljivo le najmanjše, v izmeri 53m2. Ostala so kmetijska. Na občini je bila oddana....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 10.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2024.,

www.kumi.si

Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....

 
 
 
  Zemljišče, VRANSKO, 79.965 €, 1777,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.01.2026.,

www.indomio.si

1.777 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče: Prisvoji si Vransko zdaj, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 Predstavljamo vam zazidljivo zemljišče, ki je novo na trgu, v Vranskem, slikovitem naselju v osrčju Slovenije. To prazno zazidljivo zemljišče ponuja 1777 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 1.500.000 €, 3142,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2024.,

www.indomio.si

3.142 m2, zazidljiva, nepozidano stavbno zemljišče na vrhunski lokaciji v Sežani se nahaja tik ob Partizanski cesti, ki pelje iz Sežane proti mejnemu prehodu Fernetiči in v bližini AC priključka Sežana zahod, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR V centru Sežane je naprodaj edinstvena 3.142....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 140.000 €, 3144,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

3.144 m2, zazidljiva, Na izjemni lokaciji sredi narave v okolici Turjaka prodamo zazidljivo zemljišče, namenjeno turistični dejavnosti. Zemljišče je idealno za razvoj turističnega projekta, kot so glamping resort, eko turizem ali oddih v naravi, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Namembnost....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Na voljo je čudovita zazidljiva parcela v Kamnici, idealna tako za posameznike, ki si želijo zgraditi sanjski dom v objemu narave, kot tudi za investitorje, ki iščejo odlično priložnost z velikim potencialom, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 LASTNOSTI: velika površina,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNICA, 141.920 €, 1774,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2026.,

www.indomio.si

1.774 m2, zazidljiva, Spoštovani,prodamo zemljišče s parcelno št. 701/9, k. o. 636 Kamnica v velikosti 1774 m2 na dvignjeni in osončeni parceli ob naslovu Kamniška Graba 78a, Kamnica, Upravna enota Maribor, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Namenska raba zemljišča je v deležu 63% kot območje....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 817)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!