• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2 - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 1970 m2" je bilo najdenih 894 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1870 m2 (malo manjši)
    • 2070 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1800 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2700 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 1.090.000 €, 3424,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2026.,

www.indomio.si

3.424 m2, zazidljiva, Bertoki, 3.424 m2, zazidljivo zemljišče, komunalno opremljeno, možnost poslovno-stanovanjske gradnje, trenutni dohodek iz naslova najemnin 55.000 EUR/letno, prodamo. Cena: cca 1.090.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Bertokih, v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

3.437 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, STRUNJAN, stavbno zemljišče, 3.437 m2, območje gradnje za stanovanjski in/ali turistični namen, prodamo. Cena: cca 700,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 68.760 €, 3438,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

3.438 m2, kmetijsko zemljišče, Atraktivno zemljišče z oljčnikom na planoti pod vasjo Marezige, prodamo. Cena: 68.760,00 EUR Atraktivno zemljišče na planoti pod vasjo Marezige Na lepi in osončeni planoti Marišče, tik pod vasjo Marezige v smeri proti Kopru, prodamo urejeno in prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 103.620 €, 3454,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.454 m2, kmetijsko zemljišče, Idilični vinograd s čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 103.620,00 EUR Kmetijsko zemljišče se nahaja v vasi Cetore nad Izolo OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče v naravi predstavlja vinograd – sorta refošk. Po podatkih javne evidence je velikost....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 300.000 €, 3466,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se zazidljivo zemljišče v velikosti 3.466m2. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 480.720 €, 3500,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini Cone Tezno, Maribor prodamo stavbno zemljišče v velikosti 3.500 m2. Zemljišče je opredeljeno kot področje proizvodnih dejavnosti. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti. Priključki na javno komunalno....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 49.000 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026. - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

3.501 m2, kmetijsko zemljišče, 4 parcele, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4 parcel vse k.o. Cetore, delno gozd in kmetijska površina. Urejen dostop, parcele se prodajajo v kompletu, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je prevzem v plačilo 2% stroškov od končne....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 80.569 €, 3503,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

3.503 m2, kmetijsko zemljišče, Pacela do asfaltirane ceste, panoramski razgled na morje, bližina plaže, zelo miren okoliš, v zelenju, prodamo. Cena: cca 23,00 EUR/m2 Pogoj prodajalca je, da kupec plača del provizije agenciji v višini 3% + ddv. .

 
 
 
  Zemljišče, BOVEC, 30.000 €, 3507,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.indomio.si

Gozdno zemljišče, Goriška – Bovec, velikost 3507,00 m2. Cena 30.000 EUR. Na čudoviti lokaciji v Bovcu prodamo sončno zemljišče velikosti 3507,00 m2. Zemljišče se nahaja na odlični lokaciji, v bližini bovške infrastrukture in nudi izjemno investicijsko priložnost. Namembnost – gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 140.360 €, 3509,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.509 m2, kmetijsko zemljišče, V bližini Kopra, oddaljeno od mesta le 2,5 km, na sončni, južni legi, v naravi starejši vinograd v rodnosti, sorte Refošk. Zemljišče je v rahlem naklonu (7%) in je dostopno direktno iz asfaltirane javne poti, ob zemljišču poteka javni vodovod. Predlagana....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 
  Zemljišče, JASTREBCI, 26.990 €, 3548,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2024.,

www.indomio.si

3.548 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 34.000,00 EUR V Prlekiji, ki je dežela toplih in srčnih ljudi, kjer se razprostirajo širna rodovitna polja z izjemno rodovitno prstjo in intenzivnim kmetijstvom, je v naselju Jastrebci, v občini Ormož, sredi neokrnjene narave....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 262.440 €, 3549,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

3.549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 262.440,00 EUR Sanjsko zemljišče s čudovitim razgledom v Turjaku – idealno za vašo prihodnjo hišo ali investicijo. 3.549 m² zazidljivega zemljišča, v idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja na robu vasi Turjak,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI VELOVLEK, 30.000 €, 3560,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

3.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 513 m2 stavbnega, ostalo kmetijsko, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR V Spodnjem Velovleku (Mestna občina Ptuj) ob lokalni cesti prodamo skupno 3.560 m2 zemljišča, sestavljenega iz 513 m2 stavbnega in preostalo kmetijskega zemljišča. Celoten teren....

 
 
 
  Zemljišče, TOLMIN, 125.000 €, 3562,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3.562 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na robu vasi Volče na prodaj parcela z urejenim dostopom. Del je stavbno zemljišče površine cca 1.250 m2, preostalo cca 2.312 m2 je kmetijsko zemljišče. Ravna, sončna, mirna lega. Brez provizije in dodatnih stroškov nakupa. Priložnost, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 14.000 €, 3565,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo sklop najboljših kmetijskih zemljišč v velikosti 3.565 m2. Zemljišča so ravna in pravilnih oblik, kar zagotavlja lahko obdelavo. LOKACIJA Nahajajo se v Kubedu, v neposredni bližini vasi. Do njih pelje urejena poljska....

 
 
 
  Zemljišče, KRKAVČE, 80.000 €, 3567,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

3.567 m2, kmetijsko zemljišče, akcija do konca aprila - znižana cena zemljišča na 80.000 EUR, kmetijska parcela z dvema objektoma velikosti 32 m2 in 25,1 m2, vpisana stavba, na samem, urejen dostop iz občinske ceste, mirno okolje, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Možnost nakupa tudi pol....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 357.600 €, 3576,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

3.576 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Lepa, cel dan osončena parcela, na idilični lokaciji v manjšem naselju pri Postojni in v neposrednem stiku z gozdom in naravo, v vasici Grobišče. Samo naselje nudi občutek bivanja v počitniškem naselju sredi narave in miru. Komunalna....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 322.110 €, 3579,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

• 10 km do Maribora • 3km do priključka AC (LJ, Zagreb, Šentilj, Lendava) • v Hočah vrtec, osnovna šola s podružnico le 1km od parcele, trgovine (Hofer, Mercator, Lidl, Tuš) • zdravstvena in zobozdravstvena ambulanta, lekarna, • pekarna, lokali, picerije, frizerski in kozmetični saloni,....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKI OKIČ, 18.000 €, 3589,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-14 Ogled oglasa na strani ponudnika V Velikem Okič, ob urejeni asfaltni cesti, se prodaja zemljišče, katero je primerno za izgradnjo manjšega vikenda. Skupaj se prodaja 3.578 m2, od tega je 449 m2 zemljišča zazidljivega. Preostanek ali večji del je kmetijsko zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 49.000 €, 3595,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

3.595 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Prodaja zazidljive parcele z gradbenim dovoljenjem – Šulinci, Prekmurje (3595 m²) Na mirni lokaciji v vasi Šulinci (občina Gornji Petrovci) prodam večjo zazidljivo parcelo v izmeri 3595 m² z že pridobljenim in pravnomočnim gradbenim....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 151.956 €, 3618,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2024.,

www.indomio.si

3.618 m2, za investicijo, 3.618 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 42,00 EUR/m2, prodamo. Cena: 42,00 EUR/m2 Na koncu lovske vasi Polom prodamo lepo, ravno zazidljivo zemljišče na sončni lokaciji. Dostop do zemljišča je po asfaltirani cesti. Lokacija mirne lovske vasice leži na južnem....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 225.000 €, 3619,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2023.,

www.indomio.si

3.619 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 16.900 €, 3630,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

3.630 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: cca 16.900,00 EUR OREHOVSKI VRH – prodamo zanimiv čebelnjak z zemljiščem Na mirni in sončni lokaciji v Orehovskem Vrhu prodamo urejen čebelnjak v izmeri 37,80 m², ki stoji na kmetijskem zemljišču velikosti 3.630 m² v enem kosu. Dostop....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEDRŠICA, 187.870 €, 3647,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

3.647 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 187.870,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na sončni lokaciji v naselju novejših hiš. Zemljišče je idealno za posameznike ali družine, ki iščejo mirno in zasebno okolje za gradnjo svojega doma, obkroženega z naravo, z enostavnim dostopom do osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 248.000 €, 3681,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v vasi Poljče pri Begunjah na Gorenjskem. Zemljišče obsega 3681m2, od tega je zazidljivih 18 % (662,58 m2) površine. Zemljišče je sončno in leži ob vznožju Begunjščice. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 442.200 €, 3685,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.mp-projekt.si

Kaplja vas pri Preboldu – prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 3.685m 2 . Zelo primerno za investicijo - možnost gradnje več samostojnih hiš. Parcela po namenski rabi spada v območje SK – dovoljena gradnja stanovanjskih objektov s spremljajočimi dejavnostmi (npr. nastanitvena dejavnost,....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 60.000 €, 3686,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2024.,

www.indomio.si

3.686 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela v bližini ceste za Šmarje, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Ravna parcela se nahaja v II. območju kmetijskih zemljišč z urejeno dostopno potjo. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec prevzame in plača del stroškov v zvezi s prodajo....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 461.500 €, 3692,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2023.,

www.indomio.si

1.200 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, asfalten dostop, večstanovanjska gradnja, P+2N+M/T, faktor izrabe zemljišč največ: 1,6, prodamo. Cena: 125,00 EUR/m2 Nepremičnine Logatec - Prodaja zemljišča v Rovtah, na sončni lokaciji z razgledom po alpskem hribovju do....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 35.000 €, 3700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam manjšo kmetijo. na eni skupni parceli se tako nahaja hiša, hlev, kozolec in lopa z drvarnico, hiša je bila dograjena pred tridesetimi leti in je brez fasade, ima kopalnico, wc, kuhinjo, shrambo, spalnico, ter dnevno sobo, tako da je prostora dovolj. Hlev je zelo lepo ohranjen....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 135.000 €, 3700,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

IG , IŠKA , Parcela v naravnem okolju na robu parka Natura 2000, ob bistri rečici z tolmunom (možno kopanje), v bližini plezališče z varovanimi smermi, veliko pešpoti ter gozdnih cest za kolesarjenje, le 14 km od centra Ljubljane (Tromostovje). Izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje....

 
 
 
  Zemljišče, VAVTA VAS, 334.080 €, 3712,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2025.,

www.indomio.si

3.712 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Parcela ali več parcel za gradnjo stanovanjskih hiš. Možna je parcelacija in nakup samo dela parcele. Na parceli je kanalizacija, elektrika optika. Vodovod je na sosednji parceli. Podrobnejša nameska raba je SSs.....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 29.700 €, 3715,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

3.715 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče pri Pomjanu, prodamo. Cena: 29.700,00 EUR Kmetijsko zemljišče v bližini Pomjana Predstavljamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v slovenski Istri, natančneje v bližini vasi Pomjan. To nepremičnino, ki je trenutno zaraščena....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 15.000 €, 3679,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kmetijsko zemljišče. .

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 167.490 €, 3722,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

3.722 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.490,00 EUR KRŠKO, Senovo, 3722 m2, zazidljivo zemljišče se nahaja na odlični lokaciji v neposredni bližini vse infrastrukture: šola, vrtec, trgovine, storitvene in gostinske dejavnosti, banka, pošta, avtobusna postaja, dostop na AC PO lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 26.138 €, 3734,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

3.734 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 7,00 EUR/m2 V Hrpeljah posredujemo pri prodaji kmetijskih zemljišč. Na prodaj je sklop šestih kmetijskih zemljišč v skupni izmeri 3.734 m². Lokacija zemljišč je mirna, obdana z naravo, hkrati pa le nekaj minut oddaljena od središča naselja,....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 107.000 €, 3737,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

3.737 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Lepa stavbna parcela na robu vasi Grgar. Za stanovanjsko gradnjo, dostop z javne ceste. Cca 2000 m2 stavbno zemljišče, ostalo kmetijsko. Brez provizije in dodatnih stroškov za kupca. Možnost prodaje tudi polovice zemljišča, prodamo. Cena: 107.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 55.470 €, 3698,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je zazidljiva. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 819)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>