• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje - GoHome preiščite portal za nepremičnine z gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje" je bilo najdenih 887 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 837 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, VODICE, 238.312 €, 29789,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

29.789 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Zemljišče je sestavljeno iz več parcelnih številk, skupna velikost pa je 29.789 m2. Pred sklenitvijo kupoprodajne pogodbe mora biti ponudba objavljena na oglasni deski upravne....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 235.800 €, 3319,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

3.319 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v hrpeljah - naprodaj, prodamo. Cena: cca 235.800,00 EUR V HRPELJAH PRODAMO zemljišče namenjeno stanovanjski gradnji. Velikost zemljišča znaša 3.319 m2. Pretežni del parcele je raven, del pa je v naklonu oz. se spušča v dolino.....

 
 
 
  Zemljišče, AJDOVŠČINA, 231.250 €, 4625,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2025.,

www.indomio.si

4.625 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče v Batujah, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 V Batujah sta naprodaj sosednji zemljišči, ki imata po podatkih GURS skupno površino 4.625 m2. Ob upoštevanju veljavnih prostorskih načrtov meri zazidljivi del celotnega kompleksa približno 2.000 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 231.000 €, 3080,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

3.080 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 75,00 EUR/m2 Opis nepremičnine: V mestu Sevnica prodamo večje stavbno zemljišče, v skupni velikosti 3.080 m². Parcela je ravna in lepo dostopna, kar omogoča enostavno načrtovanje in izvedbo gradnje. Na zemljišču stoji večja starejša....

 
 
 
  Zemljišče, BERTOKI, 227.000 €, 12275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

12.275 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj - ravno kmetijsko zemljišče pri vanganelu (12.275 m2, boniteta 86), prodamo. Cena: cca 227.000,00 EUR Na odlični lokaciji v bližini Vanganela prodamo prvovrstno kmetijsko zemljišče, ki ga sestavljajo tri med seboj povezane parcele v skupni....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 225.000 €, 3619,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.06.2023.,

www.indomio.si

3.619 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 225.000 €, 5048,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

5.048 m2, zazidljiva, večje zemljišče z gradbenim dovoljenjem za hišo z bazenom ter za poslovni prostor, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR VEČJE ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM ZA VILO Z BAZENOM - DGD IN KOMPLETNA PZI DOKUMENTACIJA V slikoviti kraški vasici Brestovica pri Komnu, kjer....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNA VAS, 217.000 €, 14338,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

14.338 m2, kmetijsko zemljišče, zemljišče na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v Črni vasi- Trnovsko predmestje posredujemo pri prodaji parcele, ki po podatkih GURS-a meri 14.338 m2. Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot najboljša kmetijska....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 217.000 €, 21631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

21.631 m2, nezazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 217.000,00 EUR Lokacija: V Novem mestu v neposredni bližini Qulandije. Zemljišče je po namenski rabi, del kmetijsko zemljišče v izmeri14.799 m2, preostali del je stavbno zemljišče v izmeri 6.832 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 215.880 €, 3084,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, 3.084 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, V neposredni bližine osnovne šole Stopiče, prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo poslovno - storitvenih dejavnosti. Možna postavitev trgovskih in gostinskih....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 215.000 €, 2877,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.877 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 215.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljiše v velikosti 2.877 m2, ki ga je možno še dodatno deliti na manjše enote. Zemljišče se po planu nahaja na območju....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 214.585 €, 6131,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

6.131 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 35,00 EUR/m2 Iščete popolno lokacijo za stanovanjsko gradnjo? V mirnem in urejenem naselju individualnih stanovanjskih hiš na Hardeku, v neposredni bližini osnovne šole, športne dvorane in Gimnazije Ormož je na prodaj prostorno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠTORE, 214.415 €, 5795,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 5.795 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se....

 
 
 
  Zemljišče, PODCERKEV, 214.280 €, 5357,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

5.357 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Prodamo lepo južno oreintirano parcelo v vasi Podcerkvev pri Ložu. Vsi komunalni priključki ob parceli, za ljubitelje narave in miru, z lepi pogledmo na naravo. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin. Nepremičnina....

 
 
 
  Zemljišče, ZAMARKOVA, 212.460 €, 3541,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.01.2026.,

www.indomio.si

3.541 m2, zazidljiva, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, velikosti 3.541 m2 v Zamarkovi pri Lenartu ravno, sončno in dostopno. Idealno za investitorje ali za družino, ki želi mirno lokacijo za gradnjo doma, saj je možen odkup manjšega dela po vaših željah. Elektrika in voda....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 212.000 €, 2779,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

2.779 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 212.000,00 EUR Prodamo 2779 m2 trenutno nezazidljivega zemljišča na lepi lokaciji, med zazidljivimi zemljišči. Primerno kot srednje ali dolgoročna naložba za nekoga, ki se spozna na postopke spremembe namembnosti. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 211.000 €, 1790,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 209.612 €, 4031,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

4.031 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 4031 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 201.510 €, 4478,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2024.,

www.indomio.si

4.478 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 201.510,00 EUR Črnomelj, v območju poslovne cone TRIS Kanižarica, prodamo nezazidano stavbno zemljišče površine 4.478 m2. Namenska raba zemljišča - gospodarska cona. Območje PC TRIS Kanižarica, se nahaja v občini Črnomelj, jugozahodno od naselja....

 
 
 
  Zemljišče, KOROŠKA BELA, 200.055 €, 1822,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

1.822 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice, prodamo. Cena: 109,80 EUR/m2 Naprodaj je zazidljivo zemljišče pravokotne oblike v izmeri 1.822 m2 na Koroški Beli v Občini Jesenice. Med drugimi je dovoljena....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTRUPERT, 200.000 €, 4584,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

4.584 m2, za investicijo, odlična lega, ob glavni cesti, vsa potrebna infrastruktura je v bližini, z velikim investicijskim potencialom, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR Zemljišče je v celoti (100%) stavbno z oznako CU - osrednja območja centralnih dejavnosti. Ima velik investicijski....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 200.000 €, 10668,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Med Sl. Konjicami in Zrečami, 10 km od AC Tepanje, naselje Žeče, 10.668 m2, posestvo – manjša kmetija s tremi objekti v sklopu: stanovanjska hiša in dve gospodarski poslopji (hlev s kozolcem, silosom in lopo, ter samostojni kozolec za hrambo sena in kmetijske mehanizacije); stavbno....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 198.870 €, 2841,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

2.841 m2, zazidljiva, Ravna parcela, sončna lokacija, rob naselja odlična dostopnost, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo zazidljivo parcelo velikosti 2.841 m², ki se nahaja na mirni lokaciji. Zemljišče je ravno, kar omogoča enostavno načrtovanje in gradnjo različnih objektov. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, BUKOVŽLAK, 198.200 €, 1982,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.02.2025.,

www.indomio.si

1.982 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče na mirni lokaciji le streljaj od Celja, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1.982 m2. Vsi priključki se nahajajo v bližini. Dostop do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 195.925 €, 7837,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

7.837 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 Krmelj, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v poslovni coni Krmelj v Občini Sevnica.Zemljišče v skupni velikosti meri 7.837,00 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot gospodarska cona – IG.Nepremičnina v naravi....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Zemljišče, STANEŽIČE, 195.000 €, 9613,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

9.613 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, stanežiče, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, v naselju Stanežiče, na lepi, sončni lokaciji, je naprodaj sončno, ravno kmetijsko zemljišče v velikosti: - 9.343 m2 - 270 m2, skupaj....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 194.496 €, 2026,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izdelan idejni projekt arhitekta Mitja Škerjanca. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 190.000 €, 46271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2025.,

www.indomio.si

46.271 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Velika posest v naravi in na zelo mirni lokaciji. Na posesti so tudi trije kmetijski objekti. Od skupne površine je približno 3200 m2 zazidljive. Dostop po asfaltni cesti, na začetku posesti pa se začne makadamska pot. Posest sestoji iz gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 190.000 €, 96595,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2024.,

www.indomio.si

96.595 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Idilična kmetija na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 190.000,00 EUR Na voljo je unikatna stanovanjska kmetija, v čudovitem Haloškem okolju občine Majšperka, na naslovu Naraplje. Ta velika kmetija, katere stanovanjska stavba je....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 189.450 €, 2105,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.105 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zelo lepega kmetijskega zemljišča v Lucanu, velikosti 2.105 m2, s prelepim razgledom na Strunjanske in Sečoveljske soline.Večji del parcele je kategorizirano kot kmetijsko zemljišče in sicer K1 - najboljša....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 199.000 € na 189.000 € z dne 24.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METNI VRH, 189.000 €, 19822,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.04.2026 - 199.000 €
24.04.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

19.822 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Zazidljivo stavbno zemljišče v poslovni coni INES Sevnica in gozd, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v poslovni coni INES Sevnica ob regionalni cesti Sevnica - Planina pri Sevnici,....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 188.800 €, 3070,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2024.,

www.indomio.si

3.070 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče v hrpeljah - naprodaj, prodamo. Cena: 188.800,00 EUR V HRPELJAH PRODAMO zemljišče namenjeno Gradnji stanovanjskih stavb. Gre za tri parcele, 3117/1, 3118/1 in 3118/4 KO 2560 HRPELJE, ki ležijo ena poleg druge. Skupna velikost....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEDRŠICA, 187.870 €, 3647,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

3.647 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 187.870,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na sončni lokaciji v naselju novejših hiš. Zemljišče je idealno za posameznike ali družine, ki iščejo mirno in zasebno okolje za gradnjo svojega doma, obkroženega z naravo, z enostavnim dostopom do osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, VRANSKO, 186.885 €, 4153,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika V Vranskem prodamo zazidljivo parcelo v velikosti 4153 m2, primerno za izgradnjo več individualnih hiš. Celotno območje je območje stavbnih površin, vsa infrastruktura je v neposredni bližini ali na parceli. Cena za omenjeno....

 
 
 
  Zemljišče, PEČOVJE, 185.440 €, 5795,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2025.,

www.indomio.si

5.795 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32,00 EUR/m2 Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo stavbno zemljišče v skupni površini 5.795 m2, ki se nahaja na mirni in zeleni lokaciji Pečovje. Zemljišče odlikuje lep razgled na privzdignjenem terenu in zgolj nekaj minut do centra Celja. Infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, BUJE, 183.652 €, 26236,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Iščete idealno kmetijsko zemljišče, kjer se lahko uresničijo vaše kmetijske sanje? Imamo odlično priložnost za vas! Na voljo imamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja neposredno v bližini mesta Buje. Glavne značilnosti zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, LEPENA, 180.090 €, 6210,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.09.2025.,

www.indomio.si

6.210 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 29,00 EUR/m2 Naprodaj je čudovita parcela, ki se nahaja v Lepeni – v slikoviti dolini v objemu Julijskih Alp. Gre za kmetijsko zemljišče na ravni površini. Do parcele se dostopa po cesti. Nahaja se v občini Bovec. Pogoj prodaje: Kupec....

 
 
 
  Zemljišče, LASENO, 180.000 €, 2027,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391004-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prekrasni lokaciji v kraju Laseno občina Kamnik, posredujemo pri prodaji parcele v velikosti 2.027m2, ki je bila že sprejeta prva obravnava OPPN in je trenutno v drugi obravnavi. Možnost izgradnje dveh stanovanjskih hiš, kot....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI KAL, 180.000 €, 2542,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

2.542 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s potencialom, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V neposredni bližini glavne ceste in pošte Črni Kal se prodaja zazidljiva parcela v velikosti 2.542 m2. Številka parcele je 2354/37 k.o. Črni Kal. Gre za lokacijo, ki je na robu....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 180.000 €, 1870,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.indomio.si

1.870 m2, zazidljiva, ravna parcela, omogoča gradnjo dveh individualnih hiš ali dveh dvojčkov, urejen dostop, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Izjemna priložnost za gradnjo vašega doma ali investicije! OPIS ZEMLJIŠČA V Brezovici pri Gradinu je na voljo zazidljivo zemljišče v izmeri 1870....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 295-336 (od skupaj 816)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>