• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 1980 m2 najdražje" je bilo najdenih 887 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 57 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1880 m2 (malo manjši)
    • 2080 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 838 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POSTOJNA, 180.000 €, 3161,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

3.161 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Krasna parcela v vasi Goriče obdana s kmetijskimi površinami-travniki. Jugovzodno orientirana z urejenim dostopom. Odlična za iskalce miru v neposrednem stiku z naravo, vendar oddaljena samo par km od Postojne. Komunalna oprema v....

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 180.000 €, 4500,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vse zemljiško urejeno, možen prepis takoj .

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 180.000 €, 4560,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

4.560 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljiva parcela velikosti 4.560 m2 v Selnici ob Dravi, na mirni in sončni lokaciji z urejenim dostopom, vso potrebno infrastrukturo v bližini ter čudovitim razgledom na Pohorje. Parcela je primerna za investicijo v stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 180.000 €, 40000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

40.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijsko zemljišče s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V naselju Drobinsko (4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja), na vrhu hriba,....

 
 
 
  Zemljišče, BREZOVICA PRI GRADINU, 179.000 €, 2398,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

2.398 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR V Brezovici pri Gradinu - notranjost slovenske Istre - prodajamo zazidljivo zemljišče v velikosti 2.398 m2. Zemljišče se nahaja na ureditvenem območju za poselitev. Možna je navezava na obstoječo....

 
 
 
  Zemljišče, CELESTRINA, 179.000 €, 3100,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2025.,

www.indomio.si

3.100 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Večje zazidljivo zemljišče v Malečniku, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v naselju Celestrina (Malečnik 2), v skupni izmeri približno 3.100 m².Gre za izjemno priložnost v enem najbolj priljubljenih in hitro razvijajočih....

 
 
 
  Zemljišče, POLŠNIK, 179.000 €, 34424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2026.,

www.indomio.si

34.424 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Prodamo posest, kmetija, Polšnik, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v naselju POLŠNIK posredujemo pri prodaji skrbno vzdrževane kmetije, ki vključuje štiri stavbe: stanovanjsko hišo, pomožni objekt, kozolec in....

 
 
 
  Zemljišče, PONGRAC, 178.000 €, 8854,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

8.854 m2, kmetija, stavbno zemljišče, V naselju Pongrac, stran od vrveža, prodamo posest s hišo in gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 178.000,00 EUR Stran od vrveža, v objemu narave, zelenja in tišine, prodamo posest na kateri stoji obnovljena starejša hiša in gospodarsko poslopje.....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 176.736 €, 4208,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

4.208 m2, zazidljiva, v radizelu, na razgledni legi prodamo gradbene parcele različnih velikosti, primerne tudi za investitorje, prodamo. Cena: 176.736,00 EUR V Radizelu na razgledni legi prodamo stavbna zemljišča različnih velikosti. Zemljišča so delno ravna, delno pod naklonom,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 176.000 €, 2837,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.837 m², nezazidljiva, prodajajo se dve parceli, nahajata se na robu naselja sta sončni, malo podolgovati, priključki so zraven, dostop urejen po asfaltu do obeh parcel, možen dokup še dodatnega kmetijskega zemljišča 1500 m² (cena po dogovoru), parceli se nahajajo v območju kjer....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 175.320 €, 4383,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

4.383 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, strateško zemljišče ob infrastrukturnem koridorju, prodamo. Cena: 175.320,00 EUR Na prodaj je večje zemljišče v Kozini, ki predstavlja zanimivo priložnost za investitorje na področju infrastrukture ali dolgoročne naložbe. OSNOVNI PODATKI....

 
 
 
  Zemljišče, CEROVEC POD BOČEM, 175.000 €, 37180,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

37.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 37.180 m2, kmetija, stavbno zemljišče, posest, zemljišče, zazidljivo zemljišče, dobra investicija, parcelacija v več zazidljivih parcel, ranč, vzreja konjev, ravnina, kmetijski objekt, Rogaška Slatina, Cerovec pod Bočem, blizu zdravilišč,....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 171.050 €, 3421,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2026.,

www.indomio.si

3.421 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 STRUNJAN: prodamo kmetijski parceli v skupni izmeri 3.421m2. Dostop do parcele je urejen. Zemljišča se nahajajo na lepem sončnem področju, ter v bližini pokrajinskega parka Strunjan (ne spada v park). V naravi travnik. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 170.665 €, 3103,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2024.,

www.indomio.si

3.103 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, V občini Šentrupert v vasi Bistrica prodamo 2 parceli v celoti stavbnega zemljišča. V naravi predstavljata parceli travnik in makadamsko nasutje, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2 V občini Šentrupert v vasi Bistrica prodamo 2 parceli....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 170.000 €, 13866,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.01.2026.,

www.indomio.si

13.866 m2, kmetija, stavbno zemljišče, edinstvena posest z hišo in zemljiščem za konje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Kamnagora, zemljišče z posestjo in hišo, edinstvena priložnost za nakup podeželskega dragulja. Na izjemni lokaciji v neokrnjeni naravi, na naslovu Kamnogora 22, je....

 
 
 
  Zemljišče, HAJDOŠE, 169.900 €, 2300,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.300 m2, zazidljiva, Naprodaj je zazidljiva gradbena parcela v naselju Hajdoše (občina Hajdina), v neposredni bližini Ptuja. Zemljišče velikosti 2.309 m2 ponuja odlične možnosti za gradnjo družinske hiše ali investicijski razvoj več stanovanjskih parcel. Lokacija združuje mirno okolje....

 
 
 
  Zemljišče, RADIZEL, 169.500 €, 4237,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

4.237 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 169.500,00 EUR V Radizelu prodamo stavbno zemljišče v izmeri 4.208 m2. Zemljišče je delno ravno, delno pod naklonom. Na južni strani je pogled na gozd. Namenjeno je stanovanjski gradnji (samostojne hiše, dvojčki, vrstne hiše ipd. V neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 169.000 €, 2227,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.227 m², zazidljiva, prodaja se lepa parcela z razgledom zahodna lega, elektrika in voda sta na parceli, dostop asfalt in služnost dostopa je urejena, širina same parcele je 33 m. dolžina 65 m., je v naklonu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 169.000 €, 2227,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2025.,

www.indomio.si

2.227 m2, zazidljiva, prodaja se lepa parcela z razgledom zahodna lega, elektrika in voda sta na parceli, dostop asfalt in služnost dostopa je urejena, širina same parcele je 33 m. dolžina 65 m., je v naklonu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Pogoj nakupa: stroški provizije za opravljeno....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 169.000 €, 11311,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-67 Ogled oglasa na strani ponudnika V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2 in 962 m2 in se prodajajo kot celota. Sama zemljišča v naravi predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 169.000 €, 23540,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

23.540 m2, posest, V Mostah pri Žirovnici je naprodaj gozdno zemljišče v izmeri cca. 23.540 m2, kateremu pripada še kmetijsko zemljišče v izmeri cca. 1.290 m2, stavbno zemljišče v izmeri cca. 4.313 m2 ter ceste v izmeri cca. 1.106 m2.Izhodiščna prodajna cena: 169.000 EUR, prodamo.....

 
 
 
  Zemljišče, GRAJSKA VAS, 168.760 €, 8438,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2024.,

www.indomio.si

8.438 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Ugodna priložnost za nakup zemljišča - stavbno zemljišče za kmetijsko pozidavo v Grajski vasi, prodamo. Cena: 168.760,00 EUR Na voljo je prostorno stavbno zemljišče velikosti 8.438 m2, namenjeno kmetijski pozidavi, ki se nahaja v občini Braslovče,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 168.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišče se nahaja od javni asfaltirani poti , v naselju že obstoječih hiš, sončna lokacija s pogledom na jug. Komunalni priključki so v javni cesti. .

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 167.700 €, 1892,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

1.892 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.700,00 EUR Pozdravljeni, Predstavljamo vam veliko zazidljivo zemljišče velikosti 1892 m2 na odlični lokaciji v Mariboru. Parcela ima sočno lego in je delno ravna ter delno pod lažjim naklonom. Ponuja možnost gradnje večstanovanjskega objekta....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 167.490 €, 3722,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

3.722 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 167.490,00 EUR KRŠKO, Senovo, 3722 m2, zazidljivo zemljišče se nahaja na odlični lokaciji v neposredni bližini vse infrastrukture: šola, vrtec, trgovine, storitvene in gostinske dejavnosti, banka, pošta, avtobusna postaja, dostop na AC PO lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO OB PAKI, 167.000 €, 4173,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega, komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 4173 m2. Vodovod in elektrika se nahajata na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne ceste z dveh strani. (spodnja in zgonja....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 167.000 €, 4173,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

4.173 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Večje stavbno zemljišče Šmartno ob Paki, prodamo. Cena: cca 167.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega, komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 4173 m2. Vodovod in elektrika se nahajata na parceli. Dostop do parcele je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nesta.si

SPODNJI HOTIČ - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI HOTIČ, 166.465 €, 2561,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2023.,

www.indomio.si

2.561 m2, zazidljiva, Na sončni legi, z lepim razgledom na okolico ob reki Savi, prodamo večje stavbno zemljišče, katero je rahlo nagnjeno proti JZ in ima pravno urejen dostop do javne ceste. Lokacija zemljišča je oddaljena 20 min vožnje do obvoznice in 5 min do Litije, do avtobusne....

 
 
 
  Zemljišče, ŽUŽEMBERK, 165.000 €, 1940,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2025.,

www.indomio.si

1.940 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela na prelepi lokaciji, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V Dolgi vasi pri Žužemberku na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji lepe parcele, v skupni velikosti 1940 m2, od tega 948 m2 stavbnega zemljišča in 992 m2 zemljišča mešane....

 
 
 
  Zemljišče, DROBTINCI, 165.000 €, 13415,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

13.415 m2, kmetija, Stanovanjska hiša z gospod. poslopjema, zemljišče- 13.415 m2 (4.140 m2-stavbno), prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Manjša stanovanjska hiša z dvema gospodarskima poslopjema in pripadajočim zemljiščem 13.415 m2 (stavbno-4.140,16 m2, kmetijsko-9274,84 m2) se nahaja v....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 163.660 €, 2338,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

2.338 m2, za investicijo, sončna, rahlo nagnjena parcela, predviden OPPN, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo rahlo nagnjeno, sončno parcelo, primerno za investicijo saj na tem območju trenutno OPPN še ni sprejet. Vpisano v zemljiško knjigo, brez bremen. Pogoj prodajalca pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 162.500 €, 2000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.indomio.si

2.000 m2, zazidljiva, Simoničev breg, Gornja Radgona - Naprodaj velika zazidljiva parcela 2.000 m2 z investicijskim potencialom. Možnost parcelacije na manjše enote ter gradnje samostojnih ali povezanih stanovanjskih objektov skladno s prostorskimi pogoji. Na zemljišču že stoji urejen....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 161.854 €, 46244,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.09.2025.,

www.indomio.si

46.244 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 3,50 EUR/m2 V vasi Konec med Vinjo vasjo in Podgradom prodamo skupno 4,62 ha kmetijskih zemljišč (njive in travniki). Poleg se prodaja tudi kozolec toplar, ki se nahaja na enem od kmetijskih zemljišč in je potreben obnove. Zemljišča se....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 160.000 €, 1798,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2025.,

www.indomio.si

1.798 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj je zazidljivo zemljišče v izmeri 1798 m2, ki se nahaja v naselju Počehova, le 5 kilometrov severno od središča Maribora, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Parcela je skoraj pravokotne oblike in le rahlo pod naklonom, kar omogoča razgibano....

 
 
 
  Zemljišče, TROJANE, 159.000 €, 4743,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lukovica ID oglasa: 490391002-74 Ogled oglasa na strani ponudnika Na lepi lokaciji, na Trojanah posredujemo pri prodaji zemljišča, ki v naravi predstavlja delno kmetijsko, delno pa stavbno zemljišče. Naprodaj so tri parcele, ki po podatkih GURS-a merijo 4743 m2. Dejanska....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIN, 158.760 €, 79380,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.09.2025.,

www.indomio.si

79.380 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 2,00 EUR/m2 Na voljo kmetijske parcel v Gradinu: 2621 590 (Parcela) 2621 591/1 (Parcela) 2621 741/1 (Parcela) 2621 1905/11 (Parcela) 2621 2373/19 (Parcela) 2621 2373/28 (Parcela) 2621 2429/8 (Parcela) 2621 2429/9 (Parcela) 2621 2429/12....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 158.075 €, 31615,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ključne specifikacije Parcela: 31615 m 2 Luksuz Lep razgled Zelo sončno Ambient Lep razgled Zelo sončno Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, BREZJE PRI POLJČANAH, 157.590 €, 4635,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.indomio.si

4.635 m2, zazidljiva, Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v Brezju pri Poljčanah, prodamo. Cena: 34,00 EUR/m2 Zemljišča so razdeljena že na tri dele in sicer v izmerah 1464 m2, 1439 m2 in 1809 m2. Možnost je nakupa posameznih zemljišč ali pa v celoti. Na zadnji strani zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 157.000 €, 3927,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

3.927 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele v neposredni bližini hipodroma Stožice in reke Save (nepoplavno območje). Namenska raba: površine za oddih, rekreacijo in šport. Parcela je pravokotne oblike, osončena ves dan in ima dostop z javne....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 156.000 €, 3339,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-391 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Dobrna ob regionalni cesti Vojnik - Velenje, imate možnost nakupa stavbnega zemljišča površine 3339 m2. Zemljišče je v rahlem naklonu. K zemljišču spada še 1551 m2 kmetijskega zemljišča. Med njima je parcelirana občinska....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB SOTLI, 155.000 €, 10200,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.indomio.si

10.200 m2, zazidljiva, bistrica ob sotli, trebče, zazidljivo zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne ceste, je naprodaj komunalno opremljena parcela v velikosti 1200 m2, na parceli stoji....