• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2 - GoHome GoHome
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2 - GoHome GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2" je bilo najdenih 854 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 55 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2050 m2 (malo manjši)
    • 2270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
  Zemljišče, RAČE, 368.685 €, 13655,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele se nahajajo v vaškem okolju Pohorja, ob glavni cesti Fram-Pohorje (izvoz iz A1, priključek Fram). Celotna površina zemljišča znaša 13.655 m2. Zemljišče ima namembnost stanovanjske rabe, je komunalno neopremljeno in....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 550.000 €, 13000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.indomio.si

13.000 m2, za investicijo, gozd, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posestvo nudi potencial za manjše turistično naselje/glamping – ekskluzivno bivanje v naravi. Posestvo je veliko 1,3 ha, nahaja se v neposredni bližini urejenega igrišča za nogomet. Od bližnjih hiš je oddaljeno 300 m.....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 87.626 €, 10309,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

10.309 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 8,50 EUR/m2 Prodamo »Zemljišče - za investicijo v velikosti 10.309 m2« v kraju Črenšovci, v naravi travnik v obdelovanju, ki je na odlični lokaciji in je primerno za poslovno/investicijsko dejavnost. Ker je parcela odmaknjena od vasi, je posebej....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 43.500 €, 8700,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na sončni legi v Vinski gori prodam stavbno (~700 m2) in kmetijsko (~8000 m2) zemljišče. Mirna lokacija s potočkom, javno cesto in pogledom na vas - 10 minut hoje do avtobusne postaje. V zahodnem delu je klet z manjšim vinogradom (~100 trt). Cena 5 €/m2. Velja le ob odkupu celotnega....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 36.000 €, 12078,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

12.078 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, gozd v bližini vanganela - prodamo, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Med Vanganelom in Manžanom PRODAMO gozdno zemljišče. Gre za dve parceli, ki ležita ena poleg druge in se nahajata na območju med Vanganelom in Manžanom, cca 350 m zračne linije od....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 300.000 €, 20000,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Gradbeno zemljišče primerno za kmetijsko trgovino, za odkup poljščin, izgradnjo sušilnice, bioplinarne. V okolici se nahajajo kmetijska zemljišča. Neposredno ob parceli je asfaltirana cesta. .

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 349.958 €, 7142,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

7.142 m2, za investicijo, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 55,00 EUR/m2 ZAZIDLJIVO INDUSTRIJSKO ZEMLJIŠČE – MURSKA SOBOTA, OB POMURSKI MLEKARNI (7.140 m²) Prodamo zazidljivo stavbno zemljišče v skupni izmeri 7.140 m², na odlični lokaciji v gospodarski (industrijski)....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, za investicijo, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 95,00 EUR/m2 V neposredni bližini avtoceste, na razpolago zemljišče v območju gospodarske cone, ki je namenjeno obrtnim, skladiščnim, prometnim, trgovski....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 10.458 €, 8715,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

8.715 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med Brezovico in Žalovčami. Dostop po gozdni javni poti, prodamo. Cena: 10.458,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 330.000 €, 11000,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

Vir – Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 11000 m2; Predivan i otvoren pogled na more i otoke ; Udaljenost od plaže je 500 metara ; Blizina kuća i građevinske zone; Prilaz na zemljište s asfaltne ceste; Vlasništvo uredno 1/1; Cijena 30 eura / m2. Prodajalcu povejte da ste....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 70.000 €, 68789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

68.789 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Prodamo zemljišče v Spodnjem Boču, velikosti 68.798 m2, ki ga predstavlja manjšem delu kmetijsko zemljišče, po večini pa gozdno zemljišče. Zemljišče ima južno lego in leži nad mestom Selnica ob Dravi. Na zemljišču se nahaja vodno zajetje in električni....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 780.000 €, 13388,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

13.388 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, gospodarske cone - gradbeno dovoljenje za poslovno - proizvodni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V centru Črenšovc, v razvijajoči se poslovni coni je naprodaj 13.388 m2 veliko zemljišče, ki je po namembnosti v celoti stavbno zemljišče,....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 120.000 €, 7470,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.08.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Obe parceli sta ob asfaltnih cestah, električni priključek deluje, zemljišče ima svoj vodnjak. Zemljišče je primerno za izgradnjo naselja vrstnih hiš. Vse ostale informacije na tel.: 068 182 125 ali po e-pošti na andrej.fric@kbf.si .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.771 €, 6514,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

6.514 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.771,00 EUR Parcela leži vzhodno nad vasjo Kubed, nad kraško prelomnico, približno 80 m SV nad hišo Kubed št. 47 B, oziroma cca 13 m severno pod cesto, ki vodi proti kubejskem Gradu. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcele je....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 35.000 €, 8500,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

parcela leži na sončni legi v zelo umirjenem okolju, oddaljena 14 km od zdravilišča Rogaška Slatina in zdravilišča Podčetrtek 20 km, na parceli je priklopljen vodovod in elektrika, obstaja možnost priklopa telefona in kabelske, na parceli je vinograd v katerem je 250 trstov(sivi pino,....

 
 
 
  Zemljišče, VRTOJBA, 1.931.900 €, 19319,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321004-447 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega stavbnega zemljišča - 19.319 m2 v poslovni coni Vrtojba, tik ob Italijanski meji. Zemljišče je dostopno po Občinski asfaltirani cesti in urejen dostop na hitro cesto. Zemljišče je ravno in razdeljeno....

 
 
 
  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 980.000 €, 12212,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

12.212 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, investicijska priložnost - gospodarska cona murska sobota, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR V Murski Soboti prodamo zazidljivo stavbno zemljišče, veliko 12.212 m2 (enota urejanja prostora SO117). Lokacija – cca 1.000 m oddaljena od trgovskega....

 
 
 
  Zemljišče, GRINTOVEC, 80.000 €, 8165,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

8.165 m2, nezazidljiva, gozd, hrastov gozd z dostopom, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Na južnem delu hriba Grintovec so naprodaj gozdna zemljišča v velikosti 8.165 m². Nahajajo se v bližini republiške ceste Koper – Dragonja in imajo urejen dostop iz ceste Bandel – Šmarje. Dve parceli....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 60.000 €, 24329,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

24.966 m2, posest, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR OBORA ZA DIVJE ŽIVALI V predelu Ljutomersko ormoških goric, v prelepem naravnem okolju, se nahaja, ujeta med gozdovi, travniki in vinogradi, obora za rejo divjih živali. Obora obsega skupno 24.329 m2 površine, od tega je cca. 3560....

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOCJAN, 140.000 €, 11332,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

11.332 m2, kmetijsko zemljišče, Škocjan ob poti Prade - Triban, kmetijsko zemljišče, 11.311 m2, prodamo. Cena: cca 140.000,00 EUR V Škocjanu, posredujemo pri prodaji, 4-ih kmetijskih zemljišč, v skupni izmeri 11.311 m2. Posamezna zemljišča, so velikosti 1.963 m2, 6.790 m2, 1.596 m2....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.400 €, 25400,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

25.400 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Postojna se prodaja gozd v deležu 1/12 (boste solastnik) Parcelne številke so 1/86 in 1/113. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 145.000 €, 81662,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

81.662 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V Krajnih Brdih prodamo cca. 5.500 m2 stavbnega zemljišča. Skupna površina celotnega kompleksa, kjer se nahaja stavbno zemljišče je 2,8 ha, kar predstavlja travnik in zaraščeno površino. Na tem delu se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, PODBOČJE, 490.000 €, 19018,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

19.018 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Na izjemni in redko dostopni lokaciji v Podbočju je naprodaj nadstandardno veliko stavbno zemljišče, ki predstavlja odlično priložnost za investitorje in razvijalce nepremičnin. Velikost in konfiguracija zemljišča omogočata načrtovanje....

 
 
 
  Zemljišče, BABIČI, 100.000 €, 7150,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

7.150 m2, kmetijsko zemljišče, Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči, prodamo. Cena: 100.000,00 EUR PRODAJA: Večje kmetijsko zemljišče ob naselju Babiči Ob začetku vasi Babiči prodamo večje kmetijsko zemljišče s skupno površino 7.150 m², ki predstavlja odlično priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.570.800 €, 12578,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.11.2023.,

www.indomio.si

12.578 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 1.570.800,00 EUR VEČJI POSLOVNI KOMPLEKS 1.565 m2 ZA PROIZVODNJO, SKLADIŠČENJE IN DRUGE OBRTNE DEJAVNOSTI, velikost zemljišča 12.578 m2 Na odlični lokaciji na področju Slovenske Bistrice, prodamo proizvodno-skladiščne objekte v skupni velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, PESNIŠKI DVOR, 1.350.000 €, 22291,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

22.291 m2, za investicijo, odlična investicijska priložnost, možnost izgradnje večjega objekta, sončna elektrarna, prodamo. Cena: 1.350.000,00 EUR PESNIŠKI DVOR, PESNICA: Na prodaj je skoraj v celoti zazidljivo zemljišče, ki se nahaja le nekaj minut vožnje od avtoceste. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 80.000 €, 10000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Travnik je v ravnini. Možnost obdelave s stroji. .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 17.000 €, 9234,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

9.234 m2, zazidljiva, Martinje - kmetijska zemljišča in gradbena parcela, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR V Martinju prodamo pet zemljišč v enem kosu, skupne izmere 9.234 m². Ena od parcel je delno zazidljiva (505 m²), preostala zemljišča pa so kmetijska, trenutno v zaraščanju. Na delu....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJE HOČE, 1.175.000 €, 18071,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

18.071 m2, zazidljiva, ZGORNJE HOČE - priložnost za investitorje. Gradbena parcela za gradnjo enostanovanjskih hiš ali dvojčkov. Rravna in sončna lokacija, neposredna bližina narave in infrastrukture. Komunalni priključki ob parceli. OPPN v oblikovanju. Možnost priključitve sosednjih....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 880.000 €, 12000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna nepremičnina,enkratna naložba v Zrečah (Slovenija) , mirno za prebivanje v neposredni bližini hotela DOBRAVA , 1000m do Termalnega zdravilišča TERME ZREČE,7 km do term Dobrna, 4 km oddaljenosti od avto ceste Lj- MB, ugodno prodamo, večji novejši poslovni kompleks, v velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 403.260 €, 26884,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2025.,

www.indomio.si

26.884 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15,00 EUR/m2 Zemljišče ob reki Savi Dolinki v neposredni bližini Bleda Na izjemni lokaciji v Občini Žirovnica, ob reki Savi Dolinki, prodamo zemljišče s skupno površino 26.884 m². Zemljišče obsega 12.501 m2 kmetijskega zemljišča in 14.383....

 
 
 
  Zemljišče, BUJE, 183.652 €, 26236,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Iščete idealno kmetijsko zemljišče, kjer se lahko uresničijo vaše kmetijske sanje? Imamo odlično priložnost za vas! Na voljo imamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja neposredno v bližini mesta Buje. Glavne značilnosti zemljišča:....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-115 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno kmetijske površine. Prodajalcu povejte da....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

25.086 m2, kmetijsko zemljišče, terasasto zemljišče, vinograd, prodamo. Cena: 59.500,00 EUR Na območju Malečnika, v Hrenci prodajamo VEČJI VINOGRAD, stoopničasto zemljišče v izmeri 25.086 m2, orinetirano proti jugu, s pogledom na Maribor. Vinograd sicer trenutno ni obdelovan oz.negovan,....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 547-588 (od skupaj 817)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!