• GoHome Professional
zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2

  • Za iskalni niz "zemljišča parcele slovenija vsaj 2160 m2" je bilo najdenih 857 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 55 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 2050 m2 (malo manjši)
    • 2270 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 1700 eur
    • do 2200 eur (povprečna cena)
    • do 2600 eur
    • do 22 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PODČETRTEK, 487.800 €, 9756,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

9.756 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljive parcele za investicijo ali gradnjo hiše, prodamo. Cena: 50,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcel v Nezbišah, 3 minute vožnje iz naselja Pristava pri Mestinju. Primerne za gradnjo hiš - investicijo. Možnost odkupa tudi....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 609.000 €, 12675,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.10.2023.,

www.indomio.si

12.675 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodaja se ruševina stanovanjske stavbe s hišno številko in priključkom za vodo, na mirni, sončni lokaciji z urejenim, asfaltiranim dostopom, in 9 parcel, skupno 12.675 m2, dve od teh parcel, v velikosti 594 m2 se nahajata v območju obrtne....

 
 
 
  Zemljišče, GODOVIČ, 260.000 €, 71786,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

71.786 m2, kmetija, posredujemo pri prodaji kmetije, mirna lokacija, 2 objekta, zemljišče v enem kosu, prodamo. Cena: cca 260.000,00 EUR Kmetija se nahaja na mirni lokaciji. Obdajajo jo travniki in gozd. Stanovanjska hiša je iz leta 1787 in je bila 1887 renovirana. Neto tlorisna površina....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 30.000 €, 7751,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

7.751 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 30.000,00 EUR Prodaja nezazidljivega zemljišča v mirnem naselju Buče, Savinjska V osrčju slikovite pokrajine vam ponujamo izjemno priložnost za nakup nezazidljivega zemljišča. Parcela se nahaja v idiličnem naselju Buče, ki slovi po svoji....

 
 
 
  Zemljišče, DVORSKA VAS, 3.100.000 €, 15499,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Gorenjska - Radovljica, velikost 15.499 m2, luksuzna zemljišča s pogledom proti Julijskim Alpam, sprejet OPPN. Odlična investicijska priložnost. Cena: 3.100.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA ZASNOVE POTENCIALNEGA PROJEKTA. Na čudoviti lokaciji v Dvorski....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.073.000 €, 14000,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2025.,

www.indomio.si

14.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.073.000,00 EUR Sončno Kmetijsko Posestvo z Razgledom na Koper Prodamo kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 14.319 m2, ki se nahaja na zelo zanimivi in atraktivni lokaciji v Kopru. Zemljišče je pravilne oblike in na sončni legi ter s....

 
 
 
  Zemljišče, ŽIROVNICA, 169.000 €, 23540,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.indomio.si

23.540 m2, posest, V Mostah pri Žirovnici je naprodaj gozdno zemljišče v izmeri cca. 23.540 m2, kateremu pripada še kmetijsko zemljišče v izmeri cca. 1.290 m2, stavbno zemljišče v izmeri cca. 4.313 m2 ter ceste v izmeri cca. 1.106 m2.Izhodiščna prodajna cena: 169.000 EUR, prodamo.....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 950.000 € na 890.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NAKLO, 890.000 €, 33136,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.02.2026 - 950.000 €
10.03.2026 - 890.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

33.136 m2, kmetija, Vsakdo je že razmišljal o nakupu kmetije. Veliko strateških družinskih debat se je začelo z "Kaj pa, če bi.. namesto parcele kupili kar kmetijo?", prodamo. Cena: cca 890.000,00 EUR Kliknite NA YOUTUBE POVEZAVO Vam vse razložimo pa ni treba brati....

 
 
 
  Zemljišče, PODSREDA, 48.000 €, 39167,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

39.167 m2, nezazidljiva, gozd, gozd podsreda, prodamo. Cena: 48.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nezazidljivega zemljišča, ki je po namenski rabi delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče. Nahaja se v občini Kozje, natančneje v naselju Podsreda. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 149.000 € na 129.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SVETI JURIJ, 129.000 €, 27572,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.07.2025 - 149.000 €
11.03.2026 - 129.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.07.2025.,

www.indomio.si

27.572 m2, za investicijo, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Na eni najlepših lokacij v Sloveniji, v bližini Rogaške Slatine in Podčetrtka, je naprodaj čudovito posestvo s skupno površino 27.572 m². Zemljišče obsega 169 m² stavbnega zemljišča ter 27.403 m² kmetijskega zemljišča. Na posestvu....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENJA VAS, 1.896.360 €, 31606,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

31.606 m2, zazidljiva, Če iščete lokacijo, kjer lahko svojo investicijo uresničite hitro in z minimalnimi tveganji, je vzhodni del poslovne cone Hajdina prava izbira. Sprejet OPPN, ki mu lahko dodate še svoj končni pečat, da bo do popolnosti ustrezal potrebam vaše dejavnosti, odlična....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 195.925 €, 7837,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

7.837 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 Krmelj, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v poslovni coni Krmelj v Občini Sevnica.Zemljišče v skupni velikosti meri 7.837,00 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče opredeljeno kot gospodarska cona – IG.Nepremičnina v naravi....

 
 
 
  Zemljišče, BONINI, 53.000 €, 7668,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

7.668 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Ob primestnem naselju Bonini, v dolini, prodamo kmetijsko zemljišče na sončni legi. Na mirni lokaciji v naravnem podeželskem okolju prodamo kmetijsko zemljišče, primerno za zasaditev oljčnika, sadovnjaka ali druge vrste pridelave....

 
 
 
  Zemljišče, TRČOVA, 279.000 €, 6781,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

6.781 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Zemljišče z izdanim gradbenim dovoljenjem in plačanim komunalnim prispevkom. Si želite miru, narave in razgleda v občini Maribor? S prelepim razgledom, na s soncem obsijani lokaciji, prodamo zemljišče primerno za izgradnjo stanovanjske....

 
 
 
  Zemljišče, CANKOVA, 2.975.000 €, 59166,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

59.166 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, KOMPLEKS SONČNE TERME - naravni park za zdravje, sprostitev in rekreacijoEdinstvena priložnost za investitorje, ki vlagajo v nepremičnine ali projekte s področja medicine in turizma. Predmet prodaje je projekt, ki vključuje 59.166 m2 zemljišč,....

 
 
 
  Zemljišče, OREŠJE NA BIZELJSKEM, 150.000 €, 43413,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

43.413 m2, kmetija, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Orešje na Bizeljskem, kmetijo-posest, ki obsega: stanovanjsko stavbo, zgrajeno 1884, obnovljeno 1950 ( okna), 1986 ( instalacije), z uporabno površino 74,4m2, neto tlorisno površino 86,9m2, pomožni kmetijski del stavbe- kozolec, zgrajen....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 846.630 €, 9407,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

9.407 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, prodamo. Cena: 90,00 EUR/m2 V Poslovno ekonomski coni Kromberk v Novi Gorici je naprodaj zemljišče v izmeri 9.407 m2. Namenjeno je trgovski, poslovni, proizvodni, obrtni in servisni dejavnosti. Namenska raba zemljišča so območja stavbnih....

 
 
 
  Zemljišče, PLETOVARJE, 33.000 €, 9093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

9.093 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji v naselju Pletovarje prodamo zemljišče v skupni izmeri 9.093 m2, umeščeno v prijetno podeželsko okolje vinogradov, gozdov in razpršene poselitve. Po veljavnih prostorskih aktih je zemljišče opredeljeno kot stavbno zemljišče - druge urejene zelene....

 
 
 
  Zemljišče, MESTNI VRH, 62.000 €, 24001,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2024.,

www.indomio.si

24.001 m2, kmetijsko zemljišče, naprodaj večji vinograd na mestnem vrhu, prodamo. Cena: 72.000,00 EUR Novo na trgu! Na voljo je priložnost za nakup obdelanega vinograda na čudoviti lokaciji Mestni vrh, Ptuj v regiji Podravje. Vinograd je zasajen na zemljišču v izmeri 24.000 kvadratnih....

 
 
 
  Zemljišče, LJUTOMER, 125.000 €, 17548,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

17.548 m2, kmetija, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posestvo 17.548 m2 v Kuršincih pri Mali Nedelji, brez bližnjih sosedov. Ograjeno zemljišče s stavbnim in kmetijskim delom, 2 hleva ter temeljna plošča z gradbenim dovoljenjem. Idealno za samooskrbo ali rejo živali. Mir, narava....