-

  • Za iskalni niz "" je bilo najdenih 5 446 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.400 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 350 m2
    • 350 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 350 m2
    • 420 m2
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 750 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 878 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 50.000 €, 47,90 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Regija: Murska Sobota Občina: Center Stanovanje: prodam Tip stanovanja: 1-sobno Velikost (m2): 47,90 Kraj ali naselje: Murska sobota Leto izgradnje: 1967 Naslov: Stara ulica Leto zadnje adaptacije: 2010 Št. nadstropij: 5 Šifra oglasa: 741 Ime in priimek agenta: Mirjana Kouter Tel.....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, Center, 350.000 €, 163,30 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ste pripravljeni na priložnost, ki se ne pojavi vsak dan? .

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Pedinka – *PRILIKA* *HITNO PRODAJEM* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije zemljišta su 16 x 38 metara; Prilaz na zemljište sa asfaltne ceste; Udaljenost od plaže 400 metara – samo niz ulicu; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2 – moguć dogovor....

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 344.000 €, 155,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.08.2025.,

www.indomio.si

155 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2015, 340 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: cca 344.000,00 EUR Ob regionalni cesti Medvode - Katarina v kraju Trnovec (4 km oddaljeno od Medvod, od Merkatorja v Šiški oddaljeno 12 km), prodamo enoto dvojčka zgrajeno v treh etažah: nizko....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2022, P/3 nad., Na voljo je funkcionalno zasnovano stanovanje v samem srcu Pirana. Osnovna bivalna površina znaša 43,5 m2, dodatno pa prostor dopolnjuje 35 m2 velika medetaža, kjer se nahajata dve spalnici. Stanovanje obsega odprto....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 485.000 €, 163,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

163 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 732 m2 zemljišča, K+P+M, Priložnost za vaš novi dom ali investicijo, prodamo. Cena: 485.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji samostojne hiše s pomožnim objektom v naselju Ljubljana Polje. Zgrajena je bila leta 1938. Hiša po podatkih GURS obsega....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 201,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-505 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kicarju, predmestnem naselju Ptuja, na enem od gričev s čudovitim razgledom na vse strani, prodamo stanovanje v dvostanovanjski hiši, z letnico izgradnje 1979, nazadnje prenovljeno 2000 (okna, streha), skupne izmere 201,2....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠMARJETA, Koglo, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 91,00 m2 (uporabne površine 47,20 m2), zgrajene l. 1970, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . .

 
 
 
  Zemljišče, DRAGONJA, 250.000 €, 1889,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V Dragonji v naselju prodamo zemljišče 1.889 m2 , ki je v namenski rabi opredeljeno kot stavbno zemljišče znotraj ureditvenega območja naselja Dragonja. .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Pobrežje, 567.630 €, 6307,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-615 Ogled oglasa na strani ponudnika ZNIŽANO! Prodamo zazidljivo zemljišče na Pobrežju, površine 6307 m2. Nahaja se na desnem bregu Drave, v soseski deloma strnjene in deloma razpršene izgradnje stanovanjskih objektov, na področju občine, ki je pozidano pretežno....

 
 
 
  Zemljišče, VELENJE, 67.500 €, 1500,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Iščem zazidljivo parcelo na območju Šmartnega ob Paki, Polzele ali Velenja. Parcela mora biti sončna, lahko dostopna in po možnosti ravna ali v rahlem naklonu. Kombinacija stavbnega in kmetijskega zemljišča je možna, pri čemer mora biti stavbno zemljišče veliko vsaj 1000 m2. Ponujam....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 646.381 €, 899,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 899 m 2 Šifra: K- 20 Cena: 719 € Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 50.000 €, 2521,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

BREŽICE, na izjemni lokaciji v mirnem naselju enodružinskih hiš Velike Malence prodamo zazidljivo zemljišče v skupni izmeri 2.521,00 m2, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in možnosti za gradnjo vašega sanjskega doma. Po namenski rabi je 855,13 m2 stanovansjkih površin....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 78.000 €, 205,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nepremičnina je vpisana v zemljiški knjigi, je v dveh nadstropjih, spodnje nadstropje je 205m2, zgornje nadstropje( podest) 80 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Hiša, STARI GRAD V PODBOČJU, 15.000 €, 24,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo pomožni kmetijski del stavbe, velikosti 24,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovan v eni etaži. .

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 289.000 €, 215,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1028 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja na mirni lokaciji in ponuja razgled na grad Borl. Po podatkih lastnika je bila izgrajena l. 2020, manjka pa še zaključni oplesk fasade. Parcela je večja in urejena, meri skupaj 1786 m2. Ima 180,4 m2 bivalne....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

996 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na lepi lokaciji, le 500 m od centra Ivančne Gorice, prodamo sončno in ravno parcelo. Parcela ima odprt pogled na naravo, kar omogoča kakovostno bivanje v stiku z naravo, hkrati pa nudi bližino vse potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 185.000,00....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SELNICA OB DRAVI, 529.000 €, 575,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.03.2026.,

www.indomio.si

575 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1949, adaptiran l. 2024, 1.182 m2 zemljišča, P/1 nad., DRAFT - uveljavljena blagovna znamka - športno gostinski objekt, popolnoma prenovljen l. 2024, moderniziran, večfunkcijski - kavarna, kegljišče, zunanji športni park + arhitekturno zanimivo....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 30.000 €, 60,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lučka Novšak Volk,Grafenauerjeva41,1000 Ljubljana .

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 269.000 €, 172,00 m2 cca 1560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-322 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni, mirni lokaciji v Pekrah, v naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 713 m2, na sončni legi, ravno in pravilne oblike. V neposredni bližini je vsa ostala infrastruktura....

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 14.875 €, 2975,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Komen okolica, Brestovica pri Komnu, 2975 m2, najboljše kmetijsko zemljišče, ki se drži zazidljivega območja hiš. Ključne specifikacije Parcela: 2975 m 2 Cena: 5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 69.000 €, 65,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost: 100,00 m 2 Nadstropje: P+M Št. spalnic: 2 Št. kopalnic: 1 Shramba Ločen WC Zemljišče: 1.272,00 m 2 Vseljivo takoj Notarsko overjena pogodba Balkon Parkirno mesto Terasa Vrt Ogrevanje z radiatorji Klimatska naprava D (60 - 105 kWh/m2a) Ogrevanje na elektriko Ogrevanje na....

 
 
 
  Hiša, PESNICA, 75.000 €, 128,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

128 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.403 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Za vse ljubitelje narave, miru in razgledov ponujamo nepremičnino na izjemni lokaciji v Pernici pri Mariboru Posest obsega 4.403 m² zemljišč, ki nudijo veliko zasebnosti, odprt prostor ter čudovite....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 32.000 €, 19219,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.09.2025.,

www.indomio.si

19.219 m2, nezazidljiva, gozd, nesekan mešan gozd, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Naprodaj gozd velikosti 19219m2 v kraju Dramlje. V gozdu urejene gozdne poti in dostopi. Pretežno mešani gozd, zdrav primeren za aktivno gospodarjenje. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame obveznost....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 18.000 €, 28,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DRGANJA SELA, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2 , zgrajene l. 1850 in zasnovane v eni etaži, v kateri je večji prostor za shranjevanje. Zemljišče obsega 1.672,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, južne, sončne lege, v rahlem naklonu, s čudovitim pogledom.....

 
 
 
  Zemljišče, HRVATINI, 475.000 €, 1846,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji v občini Milje (Muggia), tik ob meji s Slovenijo, 5 minut od Hrvatinov, ponujamo edinstveno priložnost za gradnjo moderne enodružinske vile v enem najprivlačnejših predelov Tržaškega zaliva. Ta redka zazidljiva parcela z izjemnim razgledom, urejenimi dostopi in....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 200.000 €, 64,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje 64 m2 v VI nadstropju komplet obnova 2015 .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 80.000 €, 800,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na izjemno lepi lokaciji,parcela v objemu narave, pod gozdičkom in obenem v centru mesta,vsa infrastruktura; do AC 700m,15min do Ljubljane; dobra povezava z Lj-vlak,avtobus .

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 36.000 €, 67,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-107 Ogled oglasa na strani ponudnika V Kočicah, v zaselku blizu Žetal je naprodaj manjši ter vseljiv vikend, grajen leta 1936 in obnovljen leta 1995. Zemljišče, ki obdaja hiško, je v velikosti 3.665 m2, del okoli hiške je zelenica, ki se spušča v vinograd in naprej....

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 68.000 €, 4993,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

4.993 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest na Goričkem z vinsko kletjo, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Posestvo z avtentičnimi objekti, čudovito vinsko kletjo in vso infrastrukturo Lončarovci (Goričko) Iščete edinstveno posestvo na mirni in idilični lokaciji z izjemnim potencialom?....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 97,00 m2 cca 930 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 145.000 €
13.03.2026 - 125.000 €
08.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + M . Na zemljišču stoji dodatni objekt - pomožni kmetijski del stavbe, površine 48,00....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 695.000 €, 299,00 m2 cca 2320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

299 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, adaptirana l. 2015, 509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 695.000,00 EUR Tomačevo - na koncu slepe ulice, prodamo prostorno samostojno hišo, zgrajeno leta 1977, s skupno neto tlorisno površino 299,50 m² in pripadajočim zemljiščem v velikosti 509 m².....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 630.000 €, 534,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V novem delu mesta ponujamo novejšo, samostojno, poslovno-stanovanjsko hišo z razgibano arhitekturo. Skupno ima 4 etaže s pohodnim podstrešjem ter je v celoti podkletena. V hiši sta 2 stanovanji in sicer 5. sobno in 3.sobno, le to s samostojnim vhodom. V kletni etaži je velika garaža....

 
 
 
  Hiša, KOMEN, 350.000 €, 167,00 m2 cca 2100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, 1.258 m2 zemljišča, Hiša na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Samostojna hiša na sončni lokaciji v Komnu z izjemnim potencialom in možnostjo druge hiše! Na sončni lokaciji v mirnem naselju Komen , posredujemo pri prodaji samostojne....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 14.900 €, 486,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

486 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Bezina, prodamo. Cena: cca 14.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v skupni velikosti 486 m², ki se nahaja v mirnem naselju Bezina, le nekaj minut vožnje iz središča Slovenskih Konjic. Po opravljenih raziskavah zemljišče....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 631-672 (od skupaj 812)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>