• GoHome Professional
nepremičnine ISTRA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremičnine ISTRA - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ISTRA

  • Za iskalni niz "nepremičnine istra" je bilo najdenih 561 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.035 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 330 m2
    • 330 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 330 m2
    • 390 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PLAVJE, 47.000 €, 19077,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 19.077m2, na Plavjah. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 350.000 €, 119,20 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večji poslovni prostor na vrhu poslovne stavbe z dvigalom, garažo v kletni etaži in skupnim zunanjim parkiriščem za obiskovalce. Poslovni prostor je primeren za zdravstveno, kozmetično, športno rekreativno ali podobno mirnejšo dejavnost. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 320.000 €, 69,20 m2 cca 4620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Zelo prostorno, svetlo in opremljeno meščansko stanovanje s kaminom in visokim stropom, na mirnem predelu Pirana, z veliko kletjo in zgolj 200 m od Tartinijevega trga. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremičnine istra'
100.000 €
960.000 €
1.583.280 €
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 526,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Koper, Pomjan, posest, Istrska samostojna hiša , 526 m2, l. 1987-1994 (adaptacija 2014,2020), etažnost (P+1) in ločen poslovni objekt 172 m2 (l.2005, adaptacija 2014,2020, v katerem se je izvajala gostinska dejavnost), etažnost (P), vse na ograjenem zemljišču 2.321 m2 ter zemljišča....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Hiša, LUCIJA, 1.485.000 €, 325,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Samostojna hiša na redko poseljenem predelu Lucije z večjo parcelo, z manjšim oljčnikom, vinogradom, letno kuhinjo in apartmajem za goste. Priložnost za vse ki cenijo mir v objemu narave, s panoramskim razgledom na morje ter Lucijo z okolico. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
 
+26%

Spremembe cen iz 780.000 € na 980.000 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, IZOLA, 980.000 €, 184,30 m2 cca 5320 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

29.01.2026 - 780.000 €
05.03.2026 - 980.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.01.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji, le nekaj korakov od mestnega jedra Izole, se prodaja prostorna samostojna hiša , zgrajena leta 1987, obdana z zelenjem in mirnim, urejenim okoljem. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 290.000 €, 790,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo gradbeno parcelo na skrajnem robu pozidljivosti, na izredno mirni, južni strani, ob negovanih oljčnih nasadih, trtah in poljih, s prelepim panoramskim razgledom na celotno Istro. Vsi komunalni priključki so v bližini. Nova ponudba, čudovita parcela! .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,50 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V zaključni fazi je realizacija dogovora za izvedbo dvigala. Novo stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.obala-realestate.com

V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova, zelo zanimiva ponudba! .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 189.000 €, 38,10 m2 cca 4960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Hiša, KOPER, Center, 350.000 €, 163,30 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ste pripravljeni na priložnost, ki se ne pojavi vsak dan? .

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

244 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m² zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m² in terasa 15 m², stan v nadstropju 85,5 m² in terasa 65 m² sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 349.000 €, 120,00 m2 cca 2910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2001, 174 m2 zemljišča, Samostojna istrska hiša v centru vasice z lastniškim ograjenim dvoriščem, prodamo. Cena: cca 349.000,00 EUR Tipična istrska družinska hiša se nahaja v centru vasice Pomjan. Predstavlja v letu 2001 samostojno....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 649.000 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na voljo je redka in izjemno privlačna priložnost za nakup zemljišča na mirni in iskani lokaciji v Luciji, na samem robu naselja. Gre za zadnje stavbno zemljišče v območju – naprej se razprostirajo le še kmetijske površine, kar zagotavlja zasebnost in dolgoročno nepozidanost okolice.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOCJAN, 63.000 €, 150,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠKOCJAN, Zagrad, sredi vasi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine 150,00 m2 , zgrajene l. 1983 , do III. gradbene faze . Hiša je zasnovana v treh etažah, P + N + M, ki so povezane z notranjimi stopnicami. Zemljišče obsega cca. 918,00 m2 površine, ravna vhodna lega. Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 298.000 €, 54,40 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V Luciji prodamo izredno svetlo in prijetno dvosobno stanovanje. Predvidena je vgradnja osebnega dvigala. .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 27.500 €, 1712,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela v izmeri 1.712 m², ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 190.000 €, 77,80 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kuhinja z dnevno, spalnica, soba, kopalnica, hodnik, klet, atrij, parkirišča, 7 stanovanj v hiši, zelo svetlo, poleti hladno, pozimi toplo; .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji 2 kmetijskih zemljišč , ki v naravi predstavljata povezano celoto v velikosti 4.992 m2 (3.377m2 in 1.615m2). .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, Center, 269.000 €, 47,70 m2 cca 5640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Očarljivo 3-sobno stanovanje v samem srcu Kopra – le korak od tržnice in obale! .

 
 
 
 
+5%

Spremembe cen iz 170.000 € na 179.000 € z dne 09.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, SV. PETER, 179.000 €, 33,00 m2 cca 5420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 170.000 €
09.04.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se 1-sobno stanovanje v Svetem Petru pri Sečovljah , ki združuje pristni istrski čar z udobjem sodobnega bivanja. Stanovanje je svetlo in ima zelo lep razgled proti morju. .

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 1.500.000 € na 1.250.000 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PIRAN, 1.250.000 €, 306,40 m2 cca 4080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 1.248.000 €
12.02.2026 - 1.500.000 €
19.03.2026 - 1.250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je prostorna samostojna hiša (306,4 m²) na eni izmed najlepših lokacij slovenske obale, z dih jemajočim pogledom na morje in Sečoveljske soline. .

 
 
 
  Hiša, KOPER, 335.000 €, 186,00 m2 cca 1800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A1: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 212 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 396.000 €, 67,00 m2 cca 5910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V urejenem bloku na izjemno mirni lokaciji v Portorožu prodamo svetlo in funkcionalno 3-sobno stanovanje , ki se nahaja v 1. nadstropju . Prodaja se popolnoma opremljeno. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
 
-27%

Spremembe cen iz 590.000 € na 430.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SRGAŠI, 430.000 €, 149,10 m2 cca 2880 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 590.000 €
12.03.2026 - 430.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni istrski vasi Srgaši , le 8 km od Kopra , je naprodaj prenovljena končna vrstna hiša z velikim zemljiščem, ki ponuja izjemen potencial za bivanje ali investicijo. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 390.000 €, 77,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

77,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1965, P/1 nad., prodamo. Cena: 390.000,00 EUR NA PRODAJ: Svetlo in prijetno 3-sobno stanovanje z velikim zasebnim vrtom – popolna izbira za mirno, udobno in sproščeno bivanje! Prodamo izjemno lepo stanovanje v dvo-stanovanjski hiši, ki nudi 70 m² bivalne....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 525.000 €, 239,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo vam izjemno priložnost za nakup čudovite samostojne hiše s pogledom na morje. Nahaja se v mirnem in slikovitem naselju Liminjan v Luciji, le nekaj minut stran od obale. Ta prostorna hiša ponuja različne možnosti....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 595.000 €, 474,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni, idilični in sončni lokaciji v naselju Nožed prodamo samostojno hišo, potrebno celovite prenove, ki s svojo lego, zasebnostjo in odprtimi razgledi predstavlja redko priložnost na trgu. .

 
 
 
  Hiša, STEPANI, 279.000 €, 157,50 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni in slikoviti vasi Stepani, v zaledju Kopra in le nekaj sto metrov od avtocestnega priključka Črni Kal, je na voljo čudovita priložnost za nakup dela vrstne podeželske kamnite kmečke hiše. .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 14.000 €, 3565,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-29 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo sklop najboljših kmetijskih zemljišč v velikosti 3.565 m2. Zemljišča so ravna in pravilnih oblik, kar zagotavlja lahko obdelavo. LOKACIJA Nahajajo se v Kubedu, v neposredni bližini vasi. Do njih pelje urejena poljska....

 
 
 
  Hiša, MAREZIGE, 337.000 €, 100,00 m2 cca 3370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.08.2025.,

www.indomio.si

100 m2, vrstna, zgrajena l. 1890, adaptirana l. 2007, 139 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 337.000,00 EUR Na prodaj: značilna istrska kamnita hiša s potencialom – Burje, Marezige V mirnem naselju Burje pri Marezigah vam predstavljamo čudovito kamnito hišo, ki združuje avtentičnost,....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 560)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!