- nepremičnine ISTRA

  • Za iskalni niz "nepremičnine istra" je bilo najdenih 567 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.050 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 320 m2
    • 390 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 254.000 €, 50,00 m2 cca 5080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.indomio.si

50,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2008, 1/1 nad., V centru Kopra prodamo svetlo 2-sobno stanovanje v 1. nadstropju zgodovinske palače, z dodatnim dostopom do podstrešja (27,4 m2) - možnost združitve s stanovanjem. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 254.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 280.000 €, 1253,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

1.253,78 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Parcela z izjemno lego nad Lucijo pri Portorožu Na mirni, sončni lokaciji na hribu nad Lucijo, v bližini morja, je naprodaj parcela z odprtim in čudovitim razgledom na okolico. Skupna površina zemljišča znaša 1.253,6 m², od tega....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno lastništvo. .

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje vseljivo takoj .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 70.000 €, 600,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

mirna lokacija .

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 548.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111001-761 Ogled oglasa na strani ponudnika Nudimo priložnost kot naložbo, odkup poslovnega objekta z dolgoročnim najemnikom. Lahko pa se objekt po dogovoru, odkupi tudi za potrebe namenov interesenta. Objekt se nahaja v neposredni bližini Kopra in logističnega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 200.000 €, 70,00 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

. .

 
 
 
  Kmetija, ŠMARJE, Po dogovoru, 3991,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-19 Ogled oglasa na strani ponudnika Vstopite v čarobni svet neokrnjene narave, kjer se v objemu zelenih teras razprostira čudovit oljčnik v idiličnem okolju pod vasjo Šmarje. Ta pravljična posest, ki obsega 3.991 m2, predstavlja izjemno priložnost za vse ljubitelje....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 195.680 €, 2446,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

.

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, Po dogovoru, 60,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v manjšem bloku, dve spalnici, velika dnevna soba, kuhinja z jedilnico, ločeni kopalnica in WC, balkon, klet. Plinska etažna centralna, klima, aluminijska okna, instalacije, kopalnica in WC prenovljene, zastekljen balkon, parkirišče. Bližina igrišča, pošte, avtobusne postaje,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

q .

 
 
 
  Poslovni prostor, IZOLA, 138.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-765 Ogled oglasa na strani ponudnika POSLOVNA PRILOŽNOST - ODKUP IN PREVZEM TEKOČEGA POSLOVANJA PODJETJA S PODROČJA FARMACIJE PREDSTAVITEV PODJETJA FARMACIJE - Ustanovljeno 1992, začetek poslovanja 1995 v maloprodajni enoti v Kopru - Področje delovanja: trgovina....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 358.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-769 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični vidni ter dobro dostopni lokaciji, v samem centru mesta Koper, v poslovno stanovanjskem kompleksu Zeleni Park 2, prodamo pritlični večnamenski poslovni prostor. Poslovni prostor ima skupaj 117, 4 m2 uporabnih površin....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, 130.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-172 Ogled oglasa na strani ponudnika V samem mestnem jedru Kopra, v neposredni bližini mestnega dogajanja, taverne, mestne plaže, mestne promenade in drugih mestnih znamenitosti, posredujemo pri prodaji enosobnega prostora z ločenim straniščem. Prostor se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KOPER, Center, 300.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam izjemno priložnost za nakup poslovnega prostora v samem srcu Kopra, na Čevljarski ulici. Poslovni prostor se nahaja v pritličju zgradbe in ima izjemno ugodno pozicijo z vhodom ter izložbenimi okni neposredno iz....