• GoHome Professional
nepremičnine ISTRA - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine ISTRA - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine ISTRA

  • Za iskalni niz "nepremičnine istra" je bilo najdenih 568 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.055 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 260 m2
    • do 320 m2
    • 320 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 320 m2
    • 390 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eur
    • do 180000 eur (povprečna cena)
    • do 220000 eur
    • do 1800 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOPER, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

2.613 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno....

 
 
 
  Hiša, DEKANI, 299.000 €, 439,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2025.,

www.indomio.si

439 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.253 m2 zemljišča, KOPER-DEKANI; v prijetnem naselju, 8 km iz Kopra prodamo istrsko hišo na parcelah v skupni izmeri 1.253 m2. V naravi je hiša razdeljena na bivalni del v izmeri neto tlorisne površine 239,5 m2, ter del stavbe za gospodarsko....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 492.000 €, 122,00 m2 cca 4030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

122 m2, vrstna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2009, P+1+2+M, tik ob promenadi, 50m od mandrača, 2 stanovanjska, delno obnovljena, TOP lokacija, prodamo. Cena: 492.000,00 EUR Posredujemo pri ekskluzivni prodaji svetle 2 stanovanjske vrstne hiše, ki se nahaja na zelo privlačni lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 550.000 €, 117,00 m2 cca 4700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je urejeno, sodobno opremljeno 2-etažno 4- sobno stanovanje v vrstni hiši. Z delnim pogledom na morjem in z negovanim vrtom obrnjenim na jug nudi udobje bivanja skozi vse leto. Stanovanje se razteza na 117 m2, pripada....

 
 
 
  Stanovanje, PRADE, 280.000 €, 360,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-51 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje z vrtom v Pradah pri Kopru s sončno lego in možnostjo samooskrbe je odlična izbira za tiste, ki želijo živeti v mirnem okolju blizu narave in hkrati izkoristiti sončno energijo za lastno oskrbo s električno energijo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 120.000 €, 54,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam dvosobno stanovanje na Markovcu s pogledom na morje, na mirni in urejeni lokaciji, le nekaj minut peš od žusternske plaže, v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture (banka, trgovine, šola,). Stanovanje je svetlo, adaptirano je bilo leta 2006. Veliko je 54m2 in obsega....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 556.800 €, 174,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje v dvojčku; prva etaža in garaža v kleti; objekt je na koncu zaprte ulice caa 800 mt od Mercator centra v Kopru. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 690.000 €, 162,00 m2 cca 4260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

162 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2007, prodamo. Cena: 690.000,00 EUR SANJSKI DUPLEX NA STREHI – ŽIVLJENJE KOT V VILI, A LE KORAK DO MESTA Predstavljamo vam redkost na trgu – prostorno duplex stanovanje, ki se nahaja na strehi večstanovanjske stavbe in nudi popolno zasebnost, kakršno imajo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 1.583.280 €, 8796,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stavbno zemljišče (zazidljivo parcelo) v izmeri 8.796 m2, ki se nahaja na lepi lokaciji 5 minut od Kopra (v bližini ceste Šalara – Vanganel) s pogledom na vanganelsko dolino, Koper in koprski zaliv. .

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 1.550.000 €, 485,00 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.indomio.si

485,5 m2, hiša, zgrajena l. 1970, prodamo. Cena: 1.550.000,00 EUR Prodamo del objekta v Šalari-Koper (zgrajen leta 1970), ki obsega 485,51 m2 (od skupno 728,8 m2) in sorazmerni del pripadajočega zemljišča, ki meri 1.736 m2 in v naravi predstavlja 10 samostojnih stanovanjskih enot.....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.720.000 €, 450,00 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj luksuzna vila opremljena v modernem stilu. 390m2 bivalnega prostora na 3 etaže. Mini hiška 50m2: kopalnica, kuhinja in jedilnica, spalnica.terasa. 550m2 parcele, velik vrt, garaža za 2 avtomobila, video nadzor. Vabljeni na oglet, samo resni! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanje popolnoma obnovljeno leta 2009 (avgust) in luksuzno opremljeno na 52 kv. bivalne površine plus terasa 6 kv. m. in klet 3 kv.m.. Stanovanje leži na sočni strani s pogledom na park v bližini pošte, trgovine, avtobusne postaje, šole in vrtca. .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 490.000 €, 125,00 m2 cca 3920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRST - Nov luksuzni mansardni apartma (125 m2 )v komaj prenovljeni prestizni stavbi z novim steklenim dvigalom v samem centru mesta in neposredni blizini najpomebnejsih mestnih gledalisc in sprehajalisc. Mansarda je cudovito svetla, z zavidljivim pogledom na mesto in popolnoma opremljena....

 
 
 
  Hiša, OSP, 299.000 €, 310,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-751 Ogled oglasa na strani ponudnika V svetovno turistično znani manjši vasici na kraškem robu Osp, pod gradom Socerb, nudimo v prodajo večjo starejšo stavbo, nekdanjo veliko kmetijo, ki je bila tudi gostilna. Gradnja sega v leto 1911, skupaj ima v pritlični kot....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 659.000 €, 244,00 m2 cca 2700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

244 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2025, 199 m2 zemljišča, P+1, v hiši se nahajata dva ločena 2-sobna stan.; stan v pritličju meri 89 m2 in terasa 15 m2, stan v nadstropju 85,5 m2 in terasa 65 m2 sestavljena iz pokrite zastekljene in nepokrite, obe terasi so....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 250.000 €, 52,00 m2 cca 4810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

52 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1800, 3/4 nad., prodamo. Cena: cca 250.000,00 EUR V Piranu, v neposredni bližini plaže in Tartinijevega trga, posredujemo pri prodaji 3 sobnega stanovanja, ki se razprostira v dveh etažah. Stanovanje je bilo delno prenovljeno l.2016 in vseskozi vzdrževano.....

 
 
 
  Stanovanje, ŠMARJE, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-35 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 4-sobnega stanovanja na Ljubljanski cesti v Šmarju - Sapu, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjske stavbe zgrajene 1951. Stanovanje obsega 130,2m2 neto tlorise površine, od tega 104,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 262.000 €, 70,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

obnovljeno 2010 (kopalnica, kuhinja, dnevna soba in hodnik....protivlomna vrata, zamenjana vsa notranja vrat, kakor tudi okna komplet s polkni) popolnoma opremljeno .

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 318.000 €, 186,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Enota A2: Ena izmed štirih enot po 186 m2, zgrajene decembra 2008, zemljišča 204 m2, mirna in odprta lokacija s pogledom na koprski zaliv, etažnost K+P+N, v celoti zaključena od zunaj, tlakovano dvorišče, štiri parkirna mesta, kamnite terase, škarpe zidane na suho, sredozemska hortikulturna....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 41.500 €, 2075,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetijsko zemljišče, deloma oljčnik, deloma gozd. Parcela je na lepi poziciji ob potočku. Vredno ogleda in nakupa! Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 143.700 €, 2874,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-18 Ogled oglasa na strani ponudnika Sanje postanejo resničnost na tem čudovitem kmetijskem zemljišču velikosti 2.874 m2, ki vam nudi osupljiv razgled na morje in omamni vonj po sivki. LOKACIJA IN DOSTOP Nahaja se tik nad slikovito vasjo Šmarje (11 km do Kopra,....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 22.710 €, 1514,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-169 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča v okolici Pomjana. Dostop do parcele je urejen. Lega je južna, zemljišče je ravno. Zemljišče se nahaja znotraj pohodne krožne poti, ki vodi od vasi Pomjan do slapa Supot, natančneje....

 
 
 
  Zemljišče, MALIJA, 195.000 €, 373,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

373 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo manjšo gradbeno parcelo za gradnjo eno ali več stanovanjskega objekta do 360 m2, možno tudi dvojčka, z lepim razgledom na morje in Savudrijski zaliv ter soline, parcela teče neposredno ob asfaltirani občinski cesti in je zlahka dostopna,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE, 237.000 €, 1275,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2025.,

www.indomio.si

1.275 m2, zazidljiva, Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo..V Šmarjah pri Kopru se ponuja sončna zazidljiva posest z odprtin pogledom na morje in z veliko potenciala, prodamo. Cena: 237.000,00 EUR Dragi iskalci zazidljivih parcel z večnamensko rabo V Šmarjah pri....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 250.000 €, 130,00 m2 cca 1920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na prodaj je zgornja etaža dvoetažne hiše, ki se sestoji iz dveh stanovanj in velikega poslovnega prostora primernega za obrtno dejavnost. LINK: http://prodamohisacrnikal.netau.net Stanovanji sta bivalni, urejeni in takoj vseljivi. Hiša leži na sončni strani, okolica je zelo mirna....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 347.500 €, 92,00 m2 cca 3780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 2-sobnega stanovanja v večstanovanjski zgradbi SOLIS.; year: 2022 Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 7.552 €, 3021,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

4.003 m2, kmetijsko zemljišče, Popetre, prodamo kmetijska in gozdna zemljišča, možen posamezen nakup, prodamo. Cena: cca 2,50 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji večjega sklopa kmetijskih in gozdnih zemljišč, ki se nahajajo v bližini in okolici vasi Popetre. Vsa zemljišča se prodajajo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 253.374 €, 76,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dnevna soba s kuhinjo in jedilnico v izmeri 34m2 ima izhod na 7,5m2 veliko teraso, z odprtim razledom na celotni zaliv. Spalnici v izmeri 14,43m2 in 11,25m2. Velika kopalnica 6,99m2, WC posebej. V vseh sobah je kvaliteten parket, v sanitarijah kvalitetna keramika. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 234.000 €, 50,00 m2 cca 4680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

4m2 terase, klima, električni pomik oken in žaluzij. Bližina plaže, trgovine, pošte, banke, šole. .

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 205.000 € na 210.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Poslovni prostor, KOPER, 210.000 €, 66,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.03.2026 - 205.000 €
09.05.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.indomio.si

66,5 m2, pisarna, zgrajena l. 2003, PRODAJA - Poslovni prostor / pisarna, 66,50 m2 - Koper (Ankaranska); V poslovnem objektu na Ankaranski cesti v Kopru prodamo svetlo in urejeno pisarno v izmeri 66,50 m2, ki se nahaja v 1. nadstropju (od skupno 2 nadstropij). Objekt je bil zgrajen....

 
 
 
  Hiša, KRKAVČE, 890.000 €, 186,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.07.2024.,

www.indomio.si

186 m2, samostojna, zgrajena l. 1986, 19.806 m2 zemljišča, P+1, stanovanjska hiša, posest, oljčnik, južna lega, prodamo. Cena: 890.000,00 EUR Na voljo za nakup posestvo v zaledju Slovenske Istre, ki zajema stanovanjsko hišo (186m2), nedokončan objekt – zgrajen do prve plošče (tloris....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 420.000 €, 145,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

145,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1908, 20.476 m2 zemljišča, P+1, dragonja, gradbena parcela s projektom za eco glamping resort in starejšo hišo na parceli, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA ECO GLAMPING TURIZEM ALI SAMOOSKRBNO KMETIJO - Lokacija: Dragonja ( dolina reke)....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 205.000 €, 81,50 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

velika dnevna soba z jedilnico, dve spalnici, klet v pritličju, garažni boks, telefon, kabelska .

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 525.000 €, 239,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Predstavljamo vam izjemno priložnost za nakup čudovite samostojne hiše s pogledom na morje. Nahaja se v mirnem in slikovitem naselju Liminjan v Luciji, le nekaj minut stran od obale. Ta prostorna hiša ponuja različne možnosti....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 100.000 €, 30,00 m2 cca 3330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Staro mestno jedro, stanovanje naj bi bilo brez plomb in adaptirano. .

 
 
 
  Stanovanje, KOLOMBAN, 349.000 €, 119,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik 4-sobnega stanovanja v mirnem okolju Kolombana (2km od centra Ankarana), ki ponuja pogled na Tržaški zaliv. S prostorno teraso, lastnim parkiriščem za 2 avtomobila in bližino morja....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 168.000 €, 1050,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Komunalni priključki ob parceli, ureditev dostopa. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 1.521.630 €, 5742,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-23 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivna priložnost za Investitorje Prodajamo sklop povezanih zazidalnih zemljišč v skupni izmeri 5.742 m2 v Šaredu nad Izolo. Predstavljamo edinstveno priložnost za investicijo v vrhunsko zemljišče na sončnem pobočju nad....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 27.000 €, 3307,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

3.307 m2, kmetijsko zemljišče, SL: 3.307 m2 kmetijskega zemljišča, prodamo. Cena 27.000 EURIT: Vendiamo terreno agricolo di 3.307 metri quadrati al prezzo di 27.000 EUR, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR SL: Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča velikosti 3.307 m2. Zemljišče se....

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.593.000 €, 287,00 m2 cca 5550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-15 Ogled oglasa na strani ponudnika Na zelo mirni, južni in sončni lokaciji nad Portorožem posredujemo pri prodaji hiše s čudovitim panoramskim pogledom na celoten Piranski zaliv. Lega hiše, ki se nahaja v slepi ulici nudi visoko kakovost bivanja in je le nekaj....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 569)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!