• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik za nepremičnine GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 085 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.393 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 150000 eur (malo cenejši)
    • 160000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cena po dogovoru .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 110.000 €, 43,00 m2 cca 2560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisano v zk .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 111.000 €, 90,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

90,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1995, 1/1 nad., večnamenski poslovni prostor v marina centru, na taboru, 90,20 m2, prodamo. Cena: 111.000,00 EUR V poslovnem centru na Taboru (MARINA CENTER) prodamo večnamenski poslovni prostor v izmeri 90,20 m2. Prostor je v 1. nadstropju.....

 
 
 
  Stanovanje, CERKNICA, 112.000 €, 58,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

58,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1930, adaptirano l. 2006, P/1 nad., prodamo. Cena: 112.000,00 EUR Stanovanje se nahaja tik ob cesti pri Hoferju in Mercator centru. Odličen dostop do vseh trgovin in centra mesta tudi brez avtomobila. Stanovanje je v pritličnem delu hiše, ima površino....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 114.400 €, 115,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na mirni parceli (1150m) ob vzdrževani lokalni cesti sredi vinorodne pokrajine kozjanskega parka prodam novozgrajeno hišo navdahnjeno s krajinsko arhitekturo.V pritličju kopalnica( tuš/wc), povsem opremljena nova kuhinja in dnevni prostor s kaminom .Vse v objektu je povsem novo.Pošljite....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 114.500 €, 48,00 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam lepo ohranjeno enosobno stanovanje .Pogled na vzhod. Dnevna soba z jedilnico 23,94m2; predsoba 3,48m2; kopalnica 6,18m2; kuhinja 5,6m2; balkon 4m2; klet 5,30m2. Parkirno mesto v garaži. Stanovanje opremljeno po meri. Vzdrževano. Dol pri Ljubljani GSM:040 575 326 .

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 114.900 €, 200,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-103 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v kraju Velike Rodne pri mestu Rogaška Slatina, ki je bila zgrajena leta 2022, ter stoji na 500 m2 velikem stavbnem zemljišču. Objekt ima 200 m2 skupne površine. Pred objektom pa so....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 115.000 €, 35,90 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Kranj Planina II – odlična lokacija , prodamo 1-sobno stanovanje v visokem pritličju (VP) večstanovanjskega objekta (stanovanjskega bloka). Stanovanje meri skupno 35.9m2 (28,3m bivalne površine, 4,4 balkon, 3,2 klet) in obsega: predprostor, kopalnico, bivalno spalni prostor z izhodom....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 115.000 €, 82,90 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na parcelah z ID znakom 1911-229/1 in 1911 229/3, katerih prodajalec je lastnik do 1/2 stoji stavba št. 1911-1255, poslovni prostori predstavljajo del stavbe 2. V kolikor se zanimate za nakup vas pozivamo, da nam pošljete vašo nezavezujočo ponudbo ali pa nas kontaktirate. .

 
 
 
  Stanovanje, JAVORNIK, 115.000 €, 56,60 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.simobilia.si

Na odlični lokaciji na Javorniku na Ravnah na Koroškem posredujemo pri prodaji prijetnega in funkcionalno razporejenega 2-sobnega stanovanja z balkonom, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje dobra razporeditev prostorov, svetlost ter prijetna....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 115.000 €, 270,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stanovanjsko hišo, veliko 270m2, zgrajeno 1973, skoraj v celoti obnovljeno v l.2010 prodam za 115.000,00. Stoji v mirnem delu naselja Spodnje Hoče, zadnja v slepi ulici. Zelo primerna za mlade družine. V spodnji etaži ni predelnih sten, ker je trenutno skladišče. Lahko se preuredi....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 115.000 €, 44,00 m2 cca 2610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

44,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1897, adaptirano l. 2020, VP/2 nad., Prodaja se svetlo 1,5-sobno stanovanje na Cankarjevi ulici v Mariboru, velikosti 44,7 m2. Popolnoma prenovljeno, s parkiriščem za zapornico in opremljeno. Mirna lokacija blizu mestnega parka in Piramide na eni in....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 115.000 €, 57,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

K stanovanju sodi garažno parkirno mesto .

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Stanovanje, BREŽICE, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

66,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, 2/2 nad., prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Svetlo 3-sobno stanovanje z vrtom – Bizeljsko Na mirni in zeleni lokaciji v Bizeljskem vas čaka prostorno in prijetno 3-sobno stanovanje v drugem (in zadnjem) nadstropju manjšega bloka. Stanovanje je svetlo....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 115.000 €, 70,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 600 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Prodamo samostojno pritlično hišo ki se nahaja v Novokračinah, v občini Ilirska Bistrica na skrajnem jugovzhodnem delu Brkinov. Objekt je letnik 2010, narejen je do prve plošče in je na....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 115.000 €, 128,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2024.,

www.indomio.si

128,5 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2010, 220 m2 zemljišča, 2/2 nad., prefinjeno urejeno stanovanjske z zunanjim atrijem in vrtom, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR V nizu stanovanjskih hiš na robu starega mestnega jedra v Krškem se nahaja dvostanovanjska hiša s skupnim....

 
 
 
  Hiša, SENUŠE, 115.000 €, 211,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 4.251 m2 zemljišča, K+P+M, Družinska hiša v okolici Krškega. Sončna lega, umirjena lokacija, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Stanovanjska hiša se nahaja ob lokalni cesti, na lepo osončeni parceli. Dostop do hiše je po asfaltirani cesti, dovoz iz....

 
 
 
  Stanovanje, ZAGORJE OB SAVI, 115.000 €, 42,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

42 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1972, Čudovito stanovanje v srcu Zagorja ob Savi, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Na prodaj je čudovito stanovanje, ki se nahaja v srcu mesta Zagorje ob Savi, na naslovu Cesta Borisa Kidriča. To stanovanje v kategoriji "Stanovanje" je bilo zgrajeno....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, adaptirano l. 2022, 3. nad., Prodamo prenovljeno 1-sobno stanovanje na mirni in zeleni lokaciji na Pobrežju, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Iščete svoj prvi dom ali varno investicijsko priložnost na zanimivi lokaciji v Mariboru? Predstavljamo vam....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 116.964 €, 342,00 m2 cca 340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.06.2025.,

www.indomio.si

342,83 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo tri 1/12 gozda. Parcelne številke so: 224, 263 in 264. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 117.000 €, 47,30 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.09.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja se 2-sobno stanovanje na Ptuju v skoraj neposredni bližini zdravstvenega doma, avtobusne in železniške postaje ter cca 10 minut hoje iz centra mesta. Stanovanje je bilo v celoti prenovljeno leta 2009 - nova okna - MIK Celje, kompletno obnovljena kopalnica (dodatna stropna....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Poslovni prostor, DOMŽALE, 117.000 €, 56,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

56 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1982, adaptiran l. 2020, P/P, prodamo. Cena: 117.000,00 EUR Na odlični in frekventni lokaciji v samem centru Domžal (SPB) prodamo poslovni prostor v izmeri 56 m², zgrajen leta 1982. Prostor trenutno deluje kot frizerski salon in se prodaja skupaj....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Center, 117.000 €, 85,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

85 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 992 m2 zemljišča, Za Ljubitelje narave, rekreacije izjemna priložnost.Na izjemno zaželeni lokaciji, v Kamnici ( Rospoh del), ter dostopen po občinki asfaltirani cesti, katera je dobro urejena tudi pozimi. Hiška leži v okrožju počitniških hišk in....

 
 
 
  Hiša, ŽELEZNIKI, 117.300 €, 90,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.02.2024.,

www.indomio.si

90 m2, dvojček, zgrajen l. 1890, adaptiran l. 1995, 120 m2 zemljišča, hiša z vrtom v naravi predstavlja dvosobno stanovanje, v celoti opremljena, menjano PVC stavbno pohištvo, pred leti zamenjana fasada, centralno ogrevana na kurilno olje, klet, delavnica, parkirišče za dva osebna....

 
 
 
  Hiša, SPODNJE GRUŠOVLJE, 117.700 €, 81,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: šempeter v savinjski dolini ID oglasa: 490281022-287 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA HIŠA POTREBNA OBNOVE / ŽALEC / ŠEMPETER V SAVINJSKI DOLINI / SPODNJE GRUŠOVLJE Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše na lokaciji Spodnje Grušovlje / Šempeter v Savinjski dolini.....

 
 
 
  Apartma, ČEZSOČA, 118.000 €, 37,00 m2 cca 3190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Opremljen apartma z ločeno spalnico, kopalnica, kuhinja z jedilnim kotom in dnevni prostor. Zaklenjena shramba pred apartmajem in kletna shramba za kolesa ali čoln. Zastonj parkiranje pred stavbo. Opremljeno, nizki stroški,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 126.000 € na 118.000 € z dne 30.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, RADOVLJICA, 118.000 €, 60,70 m2 cca 1940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2025 - 118.000 €
22.09.2025 - 126.000 €
30.03.2026 - 118.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.10.2024.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 119.000 €, 125,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vrstna hiša se nahaja na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Celju - Čopovi ulici, ki se nahaja na mirnem robu središča mesta ter v neposredni bližini mestnega gozda ter sprehajalne poti ob reki Savinji. V bližini se nahaja tudi vsa potrebna infrastruktura (trgovina, lekarna, pošta,....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 119.000 €, 130,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.413 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Stanovanjska hiša z gostinskim lokalom – v GURS evidencah je razvidno, da je evidentirano kot stanovanjska stavba z enim stanovanjem. Stavba je po projektu zasnovana v dveh etažah (P+M), od....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 119.000 €, 186,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

186,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1905, adaptirana l. 1985, 654 m2 zemljišča, K+P+M, hiša trbovlje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Trbovljah, zgrajene leta 1905, ki stoji na zemljišču velikosti 654 m². Skupna neto tlorisna površina objekta....

 
 
 
  Stanovanje, ŽELEZNIKI, 119.000 €, 72,00 m2 cca 1650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2015, pritličje, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Železnikov prodamo svetlo in prostorno stanovanje s skupno neto površino 72,9 m². Razporeditev trenutno obsega spalnico, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 119.000 €, 107,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.re-max.si/Stanovanje-Prodamo-Maribor-Podravje_490211011-195 .

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 119.000 €, 102,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

102 m2, prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 1994, K/1 nad., poslovni prostor, center, prodamo. Cena: 132.600,00 EUR Poslovni prostor v skupni izmeri 102,00 m2 se nahaja v Poslovnem centru Sonce v Rogaški Slatini, kateri stoji ob glavni promenadi, ki vodi v Zdraviliški....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 119.000 €, 82,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.09.2023.,

www.indomio.si

82 m2, samostojna, zgrajena l. 1938, 873 m2 zemljišča, P+1, Spoštovani kupci, v centru Ilirska Bistrica vam nudimo v nakup edinstveno nepremičnino, katera je potrebna adaptacije. Nakup nepremičnine je priložnost za kupce z domišljijo, kateri bodo prepoznali potencial starejše hiše.....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 119.000 €, 91,00 m2 cca 1310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1997, P/2 nad., Poslovni prostor za storitve, prodamo. Cena: 119.000,00 EUR V nakupovalnem centru Velenje je na prodaj poslovni prostor v pritličnih prostorih v pokriti garažni hiši. Trenutno je v teh prostorih vpeljana ročna avtopralnica,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 589-630 (od skupaj 808)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>