• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 085 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.393 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 150000 eur (malo cenejši)
    • 160000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, KRANJ, 140.000 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

66,3 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 2000, P/3 nad., V samem srcu Kranja - odlična poslovna priložnost, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na izjemno frekventni in prepoznavni lokaciji v strogem centru Kranja posredujemo pri prodaji urejenega poslovnega prostora....

 
 
 
  Hiša, DORNAVA, 140.000 €, 146,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.indomio.si

146,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1872, 4.034 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V razvejanem naselju Prlekije na Polenšaku, v samem krajevnem jedru poleg cerkve in gostilne prodamo starejšo hišo K+P+M, potrebno popolne obnove. Ponaša se z letnico izgradnje 1872, skupne....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, KRIŽEVCI PRI LJUTOMERU, 140.000 €, 104,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.04.2026.,

www.indomio.si

104,4 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1979, 1.185 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR V Križevcih pri Ljutomeru prodamo večnamenski poslovni prostor, v skupni izmeri 104,40 m2. Nahaja se v pritličju urejene Poslovno stanovanjske stavbe z lastnim vhodom.....

 
 
 
  Poslovni prostor, LOVRENC NA POHORJU, 141.700 €, 368,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.indomio.si

368,6 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 585 m2 zemljišča, Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski objekt v izmeri 368,60 m2, s pripadajočim zemljiščem velikosti 585 m2, prodamo. Cena: 141.700,00 EUR Lovrenc na Pohorju, prodamo samostojni poslovno stanovanjski....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 142.000 €, 36,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

36,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1966, adaptirano l. 2015, 3/4 nad., V Celju, na Ulici Frankolovskih žrtev, je naprodaj prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje, ki se nahaja v večstanovanjski stavbi, zgrajeni leta 1966. Stanovanje se nahaja na odlični lokaciji z vso potrebno infrastrukturo....

 
 
 
  Poslovni prostor, GROSUPLJE, 142.500 €, 95,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zaradi selitve na novo lokacijo PRODAMO poslovni prostor 95m2, v prostoru obratuje trgovina z avtodeli. Vsa potrebna infrastruktura, ZK urejeno, uporabno dovoljenje za trgovino, možnost različnih dejavnosti. .

 
 
 
  Hiša, TRSTENIK, 143.000 €, 69,60 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na lepi lokaciji Orlove glave nad Trstenikom ekskluzivno prodamo vikend v skupni izmeri 69 m2, ki leži na parceli velikosti 468m2. Vikend(delno zidan, delno brunarica) obsega: Klet Pritličje : dnevna soba, jedilnica, kuhinja, kopalnica, shramba. Mansarda : dve spalnici. Ima tudi večji....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 799-807 (od skupaj 808)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>