• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje" je bilo najdenih 1 085 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.393 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 150000 eur (malo cenejši)
    • 160000 eur (malo dražje)
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, DOLENJI BOŠTANJ, 125.000 €, 110,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2025.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1959, adaptirana l. 2023, 383 m2 zemljišča, vodovod, elektrika, asfaltni dostop, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Lokacija: stanovanjska hiša se nahaja v naselju Dolenji Boštanj. Odlikuje jo odlična mikrolokacija, ki zagotavlja zasebnost in omogoča enostaven....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 125.000 €, 100,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Velikost: 100,00 m 2 Nadstropje: P+M Št. spalnic: 2 Št. kopalnic: 1 Shramba Ločen WC Zemljišče: 1.272,00 m 2 Vseljivo takoj Notarsko overjena pogodba Balkon Parkirno mesto Terasa Vrt Ogrevanje z radiatorji Klimatska naprava D (60 - 105 kWh/m2a) Ogrevanje na elektriko Ogrevanje na....

 
 
 
  Poslovni prostor, ANKARAN, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2023.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, v stavbi zgrajeni l. 1995, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Ankarana, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Prodajamo poslovni prostor v pritličju poslovno-stanovanje stavbe v Ankaranu. Nahaja se v centru kraja, kjer je banka, pošta, občina, lekarna, nekaj....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA ŠČAVNICA, 125.000 €, 67,00 m2 cca 1870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 24.427 m2 zemljišča, prelepa sončna lokacija bolj na samem, iščete prav to?, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR PRELEPA SONČNA LOKACIJA BOLJ NA SAMEM – IŠČETE PRAV TO? Na izjemno mirni in sončni lokaciji, obdani z naravo, se nahaja čudovita kmetija,....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMARTNO PRI LITIJI, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
11.01.2026 - 130.000 €
13.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

200 m2, samostojna, zgrajena l. 1933, 520 m2 zemljišča, P+M, V samem centru kraja prodamo zaključeno posest, na kateri se nahajata dve starejši hiši z gospodarskim poslopjem. Električni priključek je eden za oba objekta, prav tako vodovodni priključek. Meje so urejene, razen na južni....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

73 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1957, P/2 nad., Prostorno lepo urejeno,opremljeno pritlično stanovanje s posebnim lastnim vhodom v tristanovanjski stavbi, etažna lastnina je urejena.Razporeditev prostorov: predsoba, kopalnica z WC-jem, kuhinja, dnevna soba, tri spalnice.Izhod je na lepo....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Suhor 52 .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 126.000 €, 60,70 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 51,00 m2 cca 2470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

2,5-sobno stanovanje, Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, delno prenovljeno l. 2002 in l. 2005, 2./5. nad., neto tlorisna površina 62,80 m2, bivalna povrišna 51,40 m2, balkon 5,20 m2, klet 6,20 m2. Cena: 126.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV.....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 126.746 €, 46,00 m2 cca 2760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-226 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 1 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE, 126.900 €, 58,30 m2 cca 2180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

D oglasa: 490321004-426 Ogled oglasa na strani ponudnika V Brezju prodamo 2-sobno stanovanja, ki se nahaja v visokem pritličju objekta, zgrajenega v letu 1966 in v letu 2008 v celoti obnovljenega. Stanovanje obsega 58,3 m2 površine, od tega 51,7 m2 uporabne površine in 6,6 m2 kleti.....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 127.000 €, 100,00 m2 cca 1270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Starejša hiša z dozuodanim novim delom v skupni izmeri 100m2 stanovanjske površine, z vsemi priključki,ogrevanje na olje in drva,telefon, elektrika, vodovod,satelitska,z staro vinsko kletjo opremljeno. Vinograd s cca 600 trsi,vrt in sadovnjak.Zraven je tudi podkletena garaža. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 127.000 €, 212,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-77 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA, dvostanovanjska hiša ŠEROVO, Šmarje pri Jelšah Šmarje pri Jelšah - ŠEROVO, naprodaj je družinska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 117,90 m2, neto tlorisna površina 211,50 m2 (GURS podatki), velikost parcele 2.391....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 127.000 €, 74,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vsi priključki .

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 127.600 €, 44,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2023.,

www.indomio.si

44 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2011, 1/P+1+M, prodamo. Cena: 127.600,00 EUR V samem centru Rogaške Slatina neposredno zraven Zdraviliškega parka se prodaja stanovanje v velikosti 44,00 m2. Stanovanje sestoji iz hodnika iz katerega je dostop do kopalnice s tuš kabino....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 127.700 €, 73,00 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-169 Ogled oglasa na strani ponudnika 3S STANOVANJE (72,7 m2) VELENJE MENJAMO ZA BIVALNI VIKEND / SAVINJSKA DOLINA Velenje, CESTA FRANTIŠKA FOITA, 3s stanovanje z zastekljenim balkonom. Iščemo lastnika bivalnega vikenda, ki bi bil svojo nepremičnino pripravljen....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 128.000 €, 100,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za vse ostale info. me prosim pokličite na mob. 041 750 560 Robert Hvala! .

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 128.000 €, 43,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Popolnoma opremljeno. Klimatska naprava, CK plin, CTV, internet, klet (2 kv. m.), zastekleni balkon, protivlomna vrata, novi radijatorji in inštalacije. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 128.000 €, 74,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V ceni stanovanja je vračunana urejena zidana garaža v nizu z samostojno elektriko in pralnim prostorom. .

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 
  Poslovni prostor, CEROVEC PRI ŠMARJU, 128.000 €, 182,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

182,4 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2002, Poslovni prostor na obrobju Šmarja, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Na obrobju Šmarja pri Jelšah, Cerovec pri Šmarju, je naprodaj poslovni prostor. Če potrebujete delavnico, skladišče ali poslovni prostor za opravljanje vaše dejavnosti,....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRASTNIK, 128.000 €, 105,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.01.2026.,

www.indomio.si

105,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2003, center mesta, odlična lokacija, urejen poslovno-stanovanjski objekt, vse inštitucije v neposredni bližini, možne različne poslovno-trgovske in storitvene dejavnosti, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR V centru Hrastnika, na odlični lokaciji,....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 129.000 €, 120,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2024.,

www.indomio.si

120 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.610 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR V Novem mestu posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v III. gradbeni fazi (pozidano, pokrita streha). Velikost parcele je 1.610,00 m2. Velikost hiše cca 120,00 m2. Zasnova: pritličje+ nadstropje....

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 129.000 €, 104,00 m2 cca 1240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.12.2025.,

www.indomio.si

104 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 1976, 4.589 m2 zemljišča, Sončna lega, lahka dostopnost, hiša obnovljena 1976. Klet, shramba, delavnica in garaža v pritličju. V nadstropju dnevna soba z izhodom na teraso, kuhinja z jedilnim kotom, spalnica, kabinet, kopalnica.....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Zemljišče, ZLATEČE, 129.000 €, 210,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

210 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1900, 26.800 m2 zemljišča, Na mirni in sončni lokaciji v Zlatečah pri Novi Cerkvi, v občini Vojnik, se prodaja razgibano posestvo s skupno površino 2,68 ha. Obsega več povezanih parcel s travniki, pašniki in gozdom, na katerih stoji starejša domačija....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 129.900 €, 149,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

149 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, 345 m2 zemljišča, Prodamo hišo v osrčju Prlekije, prodamo. Cena: 129.900,00 EUR Predstavljamo vam prostorno enoto dvojčka na eni izmed najboljših lokacij v Ljutomeru, kjer se mestno udobje sreča z mirom prleške pokrajine. Ta hiša je priložnost, da....

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 129.900 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-486 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od prijaznih osončenih gričev na obrobju Lendave, natančneje v gosto naseljenih Lendavskih Goricah, prodamo hišo etažnosti P+N+M, skupne površine cca 180 m2, zgrajene 1990 in popolnoma obnovljene v nadstropju leta 2021.....

 
 
 
  Hiša, DOLE PRI LITIJI, 130.000 €, 94,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Vikend se nahaja v zaselku stanovanjskih hiš in vikendov, neokrnjena narava, ob gozdu, južna lega, javni vodovod, elektrika (trofazni tok), telekomunikacijsko omrežje v neposredni bližini. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRANJ, Center, 130.000 €, 110,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.05.2021.,

www.inf-ing.si

V centru Kranja na Tavčarjevi ulici se prodaja gostinsko-trgovski lokal v pritličju poslovne stavbe na frekventni lokaciji. .

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 180.000 € na 130.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, HRPELJE, 130.000 €, 282,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 220.000 €
19.03.2026 - 180.000 €
16.04.2026 - 130.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je poslovni objekt s pripadajočim zemljiščem, ki se nahaja na zelo dobri in lahko dostopni lokaciji ob asfaltirani javni cesti. Dostop je mogoč tudi z večjimi tovornimi vozili (šleperji), kar predstavlja odlično priložnost za logistične, skladiščne ali proizvodne dejavnosti.....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 130.000 €, 121,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.06.2025.,

www.indomio.si

121,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, 7.614 m2 zemljišča, K+P+M, delno zazidljivo, delno kmetijsko zemljišče, vse parcele strnjene ob stanovanjski hiši, sončna lega, čudovit odprt pogled daleč na okoli, možnost samooskrbe, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR V mirnem naselju Sedlarjevo,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 808)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si

www.finance.si