• GoHome Professional
zemljišče - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • zemljišče - GoHome hiše, stanovanja, zemljišča naprodaj v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišče

  • Za iskalni niz "zemljišče" je bilo najdenih 1 838 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 112 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1660 m2
    • do 2070 m2
    • 2070 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2070 m2
    • 2480 m2
  •  Po ceni
    • do 4100 eur
    • do 5100 eur (povprečna cena)
    • do 6100 eur
    • do 51 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, LENDAVA, 25.000 €, 773,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.06.2025.,

www.indomio.si

773 m2, zazidljiva, Predstavljamo vam odlično priložnost za nakup zazidljive parcele v izmeri 773 m2 v urejenem in mirnem naselju Kapca, le nekaj minut iz Lendave. Ta lokacija združuje prednosti naravnega okolja ter bližine mestne infrastrukture, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Ključne....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 6.000 €, 2000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetisko zemlisce je na soncni legi. prcela je ravna dostopna iz javne ceste.mozno gradnja kmetiske lope. Primerna za vrtickarje konje rejo puranov rastlnjak soncno elektrano zelo lepa prcela .

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 90.000 €, 6295,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-26 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, v naravi Oljčnika, v skupni izmeri 6295m2 v Borštu. Na zemljišču je možna postavitev gospodarskega objekta velikosti 35m2. Lega je južna, osončena in odprta. Lepo vabljeni na ogled.....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 18.800 €, 918,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321054-190 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Očeslavcih, občina Gornja Radgona, prodajamo gradbeno parcelo. Gre za sončno parcelo z lepim razgledom proti zahodu, na zavetrni in nepoplavni legi. Zemljišče v izmeri 917 m2 je trikotne oblike in ima rahel....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.000.000 €, 1000,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

1.000 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni okolici Kubeda, možen nakup posameznih enot, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Prodamo obsežno posest kmetijskih in gozdnih zemljišč v vasi Kubed in Gračišče v skupni velikosti 319.010 m2. V ponudbi sta tudi dve....

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

996 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na lepi lokaciji, le 500 m od centra Ivančne Gorice, prodamo sončno in ravno parcelo. Parcela ima odprt pogled na naravo, kar omogoča kakovostno bivanje v stiku z naravo, hkrati pa nudi bližino vse potrebne infrastrukture, prodamo. Cena: 185.000,00....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO, 599.000 €, 800,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, V posredovanje smo prevzeli parcelo v izmeri 800 m2, na lepi lokaciji v Ljubljani. Katastrska občina je Šmartno ob Savi in se nahaja nasproti trgovskega središča BTC, prodamo. Cena: 599.000,00 EUR Dodaten opis Sedaj se na parceli nahaja objekt v izmeri 159,50m2,....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE ŠKOFIJE, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, škofije - zazidljivo zemljišče za stanovansjko gradnjo, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR ZAZIDLJIVO ZEMLJIŠČE ZA STANOVANSJKO GRADNJO - PARCELA ŠT. 1 V spodnjem delu naselja Škofije ob mejnem prehodu prodamo stavbno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče se....

 
 
 
  Zemljišče, BONINI, 53.000 €, 7668,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

7.668 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR Ob primestnem naselju Bonini, v dolini, prodamo kmetijsko zemljišče na sončni legi. Na mirni lokaciji v naravnem podeželskem okolju prodamo kmetijsko zemljišče, primerno za zasaditev oljčnika, sadovnjaka ali druge vrste pridelave....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 50.000 € na 53.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, KASAZE, 53.000 €, 785,00 m2 cca 70 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 50.000 €
14.04.2026 - 53.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

785 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V kraju Kasaze se prodaja stavbno zemljišče za gradnjo enostanovanjske hiše. Zemljišče je trenutno zaraščeno .Zemljišče je komunalno opremljeno dostop po asfaltirani cesti, prodamo. Cena: 53.000,00 EUR V kolikor vas zanima omenjena parcela vam....

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 29.080 €, 2908,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

2.908 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče Vanganel, prodamo. Cena: 10,00 EUR/m2 KJE: kmetijsko zemljišče se nahaja v naselju Vanganel, pri Kopru. OBJEKTIVNI PODATKI: kmetijsko zemljišče je po podatkih javne evidence velikosti 2.908 m2. Parcela je ravna. Dostop do parcele....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 230.000 €, 1036,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-128 Ogled oglasa na strani ponudnika V Notranjih Goricah posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 1036m2. Vsi priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena.....

 
 
 
  Zemljišče, GAŽON, 49.000 €, 791,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2025.,

www.indomio.si

791 m2, kmetijsko zemljišče, kmetijska parcela s pogledom na morje, prodamo. Cena: cca 59.000,00 EUR Parcela se nahaja na robu vasi ob asfaltni cesti. Voda in elektrika potekajo ob parceli. Nahaja se v II. območje kmetijskih zemljišč. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da....

 
 
 
  Zemljišče, BLATNIK PRI ČRMOŠNJICAH, 101.000 €, 15769,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2023.,

www.indomio.si

15.769 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.000,00 EUR Prodamo posest z gospodarskimi objekti. Namenska raba celotnega zemljišča spada med površine podeželskega naselja – stavbno zemljišče. Nepremičnine se nahajajo na območju bivše farme Blatnik, parcele *3/3 – 147m2, *21 – 500m2, *8....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

27,12 m2, posest, Gozd več parcel, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je gozd skupne velikosti 27117 m2. Pokličite za info o parcelnih številkah. .

 
 
 
  Zemljišče, VANGANEL, 47.784 €, 2172,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

2.172 m2, kmetijsko zemljišče, POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v skupni izmeri 2.172 m2, prodamo. Cena: 22,00 EUR/m2 POTOK - KOPER, cca. 7 km do Kopra prodamo kmetijsko zemljišče z dostopom z asfaltirane ceste v izmeri 2.172m2.....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 338.800 €, 7229,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-34 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEŽANI, blizu lokalne ceste proti Lokvi, PRODAMO STAVBNO ZEMLJIŠČE. Parcela je velika 7 229 m2. Za gradnjo je predviden del parcele velikosti v velikosti 4 482 m2, ostalo je gozdno zemljišče. Sežana predstavlja gospodarsko....

 
 
 
  Zemljišče, CERKVENJAK, 61.000 €, 5053,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2024.,

www.indomio.si

5.053 m2, zazidljiva, Naprodaj posest v Cogetincih - Cerkvenjak, prodamo. Cena: 61.000,00 EUR Zemljišče v Cogetincih, Cerkvenjak, Podravje predstavlja odlično priložnost za vse, ki iščejo mirno življenje v osrčju Slovenije. S skupno površino zemljišča kar 5053 m2, od tega zazidljivo....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 400.000 €, 980,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kanalizacijski priključek (2x), voda, elektrika, dostop z javne poti, na eni strani meje potok, sončna lega,center vasi. .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 10.850 €, 10850,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2025.,

www.indomio.si

10.850 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 Na prodaj sta dve gozdni parceli s skupno površino 10.850 m2. Nepremičnina se nahaja v kraju Planina pri Postojni, ki je poznan po svoji dostopnosti in neposredni bližini naravnih znamenitosti. Lastništvo urejeno in brez bremen. Za dodatne....

 
 
 
  Zemljišče, DROBINSKO, 180.000 €, 40000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.indomio.si

40.000 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Na idilični lokaciji s pogledom na Slivniško jezero (Gorica pri Slivnici) prodamo kmetijsko zemljišče s stavbnim zemljiščem, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V naselju Drobinsko (4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja), na vrhu hriba,....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 28.820 €, 655,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-40 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo edinstveno priložnost za nakup treh zazidljivih parcel na vrhu hriba v Gradiški, ki se ponašajo z izjemnim razgledom med vinogradi. Ta priljubljena lokacija je idealna za gradnjo sanjskega doma ali pa za investicijo....

 
 
 
  Zemljišče, STRMCA, 80.248 €, 2866,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

2.866 m2, zazidljiva, Prodamo zazidljivo parcelo v Laškem - Strmca. Parcela se nahaja nad glavno cesto Laško - Rimske Toplice, kjer je možno urediti dovoz na parcelo. Zgornji del parcele je ravninski in vam nudi veliko zasebnosti. Cela parcela je obrnjena na jug in tako zagotovljeno....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

854 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posavje -Dolenjska. Od Tržišča je oddaljena 2,7 km, od Šmarjete 12 km - 15 min, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR TRŽIŠČE, Pavla vas Nezazidana stavbna parcela v velikosti cca 854 m2. Je rahlo nagnjena. Namenjena je gradnji enostanovanjskega objekta.....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 22.900 € na 18.800 € z dne 05.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, DOBROVNIK, 18.800 €, 3698,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 22.900 €
05.03.2026 - 18.800 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

3.698 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.800,00 EUR PRODAMO ČUDOVITO ZEMLJIŠČE Z RAZGLEDOM – DOBROVNIK (3698 m²) Na mirni in sončni lokaciji v naselju Dobrovnik se prodaja zemljišče skupne velikosti 3698 m² Podrobnosti: Skupna površina: 3698 m² Stavbno zemljišče:....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 65.000 €, 70,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Obsega vinograd v prleški Toskani, ki ga je potremo pomladiti, z možnostjo gradnje zidanice, čudovit razgled do Avstrije, Blatnega jezera, nad vinogradom je pod zidanico velbana klet, asfaltirana cesta; listnat bukov gozd, travnik, njive v enem kosu, gradbena zazidljiva parcela; cesta....

 
 
 
  Zemljišče, CEROVEC POD BOČEM, 175.000 €, 37180,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

37.180 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, 37.180 m2, kmetija, stavbno zemljišče, posest, zemljišče, zazidljivo zemljišče, dobra investicija, parcelacija v več zazidljivih parcel, ranč, vzreja konjev, ravnina, kmetijski objekt, Rogaška Slatina, Cerovec pod Bočem, blizu zdravilišč,....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Bežigrad, 155.000 €, 796,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

lepa, rahlo nagnjena, pobočje obrnjeno na južno stran, odprt pogled, sončna, vsi priključki, cesta do parcele, v urejenem naselju, dobra prometna povezava, vpisana v ZK. Z 80% dokončanim projektom za pridobitev gradbenega dovoljenja, pridobljena vsa soglasja. .

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 1.099.104 €, 856,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

856 m2, posest, prodamo. Cena: 1.284,00 EUR Parcela leži cca. 410 metrov SZ od Kubeda na območju imenovanem pod Vardo. Teren se spušča proti SV. Dostopnost do parcel je zadovoljiva, saj pod severnim robom parcel vodi solidna kolovozna pot.V naravi gre za pretežno iglast gozd, na manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 168.000 €, 2100,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zemljišče se nahaja od javni asfaltirani poti , v naselju že obstoječih hiš, sončna lokacija s pogledom na jug. Komunalni priključki so v javni cesti. .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 148.580 €, 6460,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Zelo ugodna znižana cena !! GSM: 041-698-432 .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Posavje, 157.000 €, 3927,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

3.927 m2, nezazidljiva, prodamo. Cena: 157.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele v neposredni bližini hipodroma Stožice in reke Save (nepoplavno območje). Namenska raba: površine za oddih, rekreacijo in šport. Parcela je pravokotne oblike, osončena ves dan in ima dostop z javne....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 65.000 €, 1748,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

1.748 m2, zazidljiva, Prodamo zidanico s pomožnim kmetijskim objektom, sadovnjakom in manjšim gozdičkom.Objekt je bil zgrajen leta 1980 in legaliziran z gradbenim dovoljenjem za zidanico leta 1989. Zidanica ima pripadajoči parceli velikosti 1380 m2 in 368 m2, na parceli ob zidanici....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 25.000 €, 230,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na zelo lepi lokaciji v bližin centra, do Ljubljane cca 15 min, od AC 700m .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LESKOVEC, 6.000 €, 3405,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-31 Ogled oglasa na strani ponudnika V Veliki Varnici je na prodaj mešan gozd, v katerem prevladujejo listavci, kostanj, bukev, Velikost je 34 arov in se nahaja na dostopnem področju. Za dodatne informacije, ste vabljeni, da nas pokličete. Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 199.000 €, 6636,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela je primerna za poslovno, obrtno in industrijsko gradnjo. Parcela ima urejen dostop po asfaltirani cesti, vsi priključki so na robu parcele. Cena je spuščena za 20%, tako da je trenutna cena daleč najbolj ugodna za tovrstno nepremičnino v Postojni in okolici. Lega ob avtocesti....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 185.000 €, 130,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji posesti, v skupni velikosti 37.180 m2, od tega je 2.031 m2 zazidljive površine. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna, očiščena in primerno osončena, zato je idealna za....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 42.000 €, 588,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo v Čagoščah. Parcela je vpisana v zemljiško knjigo. Na parceli voda, elektrika ob parceli. Na parceli že stoji lesen pomožni objekt. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 421-462 (od skupaj 824)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!