• GoHome Professional
zemljišče - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • zemljišče - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišče

  • Za iskalni niz "zemljišče" je bilo najdenih 1 809 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 111 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1700 m2
    • do 2120 m2
    • 2120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2120 m2
    • 2550 m2
  •  Po ceni
    • do 4000 eur
    • do 5000 eur (povprečna cena)
    • do 6000 eur
    • do 50 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, PONGRAC, 178.000 €, 8854,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.11.2025.,

www.indomio.si

8.854 m2, kmetija, stavbno zemljišče, V naselju Pongrac, stran od vrveža, prodamo posest s hišo in gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 178.000,00 EUR Stran od vrveža, v objemu narave, zelenja in tišine, prodamo posest na kateri stoji obnovljena starejša hiša in gospodarsko poslopje.....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.400 €, 25400,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

25.400 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Postojna se prodaja gozd v deležu 1/12 (boste solastnik) Parcelne številke so 1/86 in 1/113. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 42.840 €, 2142,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....

 
 
 
  Zemljišče, KOMPOLE, 45.000 €, 6655,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2024.,

www.indomio.si

6.655 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljive parcele v Kompolah. Če iščete parcelo za gradnjo hiše, vikenda ali podobno, je to zemljišče za vas! Parcela obsega 6655m2 površin, od tega je cca 440m2 zazidljivega....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 420.000 €, 20476,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

20.476 m2, za investicijo, dragonja, gradbena parcela s projektom za eco glamping resort, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA ECO GLAMPING TURIZEM ALI SAMOOSKRBNO KMETIJO - Lokacija: Dragonja ( dolina reke) - Oddaljenost od Hr: 2 km - Oddaljenost od Portoroza:10km....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 150.711 € na 105.500 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, METLIKA, 105.500 €, 4567,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.09.2024 - 169.312 €
22.05.2025 - 150.711 €
19.03.2026 - 105.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.09.2024.,

www.indomio.si

4.567 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 105.500,00 EUR Prodaja gradbenega zemljišča – odlična investicijska priložnost v Metliki (Bela Krajina), JV Slovenija Lokacija: Jugovzhodna Slovenija, Bela Krajina, Metlika – Cesta XV. Brigade. Površina stavbnega zemljišča: 4.567 m². Cena: 23 eur/m2.....

 
 
 
  Zemljišče, POVRŠJE, 916.000 €, 916,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.indomio.si

916 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1.000,00 EUR RAKA, Površje, prodamo gozdni zemljišči v skupni izmeri 916,00 m2. Namenska raba zemljišč sta delno gozdni in delno kmetijski zemljišči. Pravno stanje Zemljišči sta vpisani v zemljiško knjigo in bremen prosti. Pogoj prodaje:....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 7.155 €, 1431,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.12.2024.,

www.indomio.si

1.431 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, SEGOVCI, 23.000 €, 4561,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4.561 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Želite ustvariti sanjski dom? V občini Apače, Pomurje, vas čaka zazidljivo zemljišče velikosti 4561 m2, idealno za vaš projekt. Ponudba investicije obsega 1842 m2 zazidljive površine za vaš popoln dom, bodisi moderen ali tradicionalen.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 924.000 €, 5600,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

5.600 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za investicijo, prodamo. Cena: 924.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča na V delu Ljubljane ob Zaloški cesti v Slapah, ki leži na območju OPN MOL, in je namenjeno gradnji večstanovanjskih objektov v skladu z OPPN....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 45.670 €, 30447,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, HOTEDRŠICA, 187.870 €, 3647,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

3.647 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 187.870,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče na sončni lokaciji v naselju novejših hiš. Zemljišče je idealno za posameznike ali družine, ki iščejo mirno in zasebno okolje za gradnjo svojega doma, obkroženega z naravo, z enostavnim dostopom do osnovne....

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 550.000 €, 2850,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2024.,

www.indomio.si

2.850 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 550.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Vodicah. Zemljišče je ravno in osončeno ves dan. Namenska raba: 2.427m2 stanovanjske površine 171m2 površine cest 252m2 površine za oddih, rekreacijo in šport Zemljišče je po lokacijski....

 
 
 
  Zemljišče, OKROGLO, 479.000 €, 2928,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

2.928 m2, zazidljiva, naklo, zazidljivo zemljišče, prodamo. Cena: 479.000,00 EUR V Naklem, na mirni lokaciji je naprodaj zazidljivo zemljišče, ki nosi naslednje namembnosti: Gradbeno dovoljenje PROJEKT 1 in je veljavno še do začetka aprila letos. Za izdajo novega je potrebno plačati....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 50.000 €, 2006,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2025.,

www.indomio.si

2.006 m2, kmetijsko zemljišče, ljubljana, k.o. vižmarje, kmetijsko zemljišče v neposredni bližini ministrstva za obrambo, prodamo. Cena: 50.000,00 EUR V Ljubljani, k.o. Vižmarje, je naprodaj ravno, kmetijsko zemljišče in sicer tri parcelne številke v skupni velikosti 2.006 m2. Lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 101.000 €, 610,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

610 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 101.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, STROČJA VAS, 149.610 €, 4987,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

4.987 m2, zazidljiva, velika, ravna, sončna in deloma komunalno opremljena gradbena parcela naprodaj v stročji vas. odlična investicijska priložnost, prodamo. Cena: 30,00 EUR/m2 Nova nepremičninska naložbena priložnost! Vrsta nepremičnine: zazidljiva parcela Ta izjemna ponudba se....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 980.000 €, 12212,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

12.212 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, investicijska priložnost - gospodarska cona murska sobota, prodamo. Cena: 980.000,00 EUR V Murski Soboti prodamo zazidljivo stavbno zemljišče, veliko 12.212 m2 (enota urejanja prostora SO117). Lokacija – cca 1.000 m oddaljena od trgovskega....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 80.769 €, 12426,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2024.,

www.indomio.si

12.426 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Volavlje, LjubljanaZalog, ob glavni cesti, prodamo nezazidljivo kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,50 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ŠEMPETER PRI GORICI, 733.875 €, 7725,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2025.,

www.indomio.si

7.725 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, Na odlični lokaciji naprodaj zemljišče za industrijsko gradnjo, prodamo. Cena: 100,00 EUR/m2 RE/MAX Nova Gorica posreduje pri prodaji zemljišče za industrijsko gradnjo na odlični lokaciji v Šempertru pri Gorici. Nahaja se v neposredni....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 90.000 €, 637,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

637 m2, zazidljiva, Center nepremičnin | Dom kupujete s srcem, mi bomo vaš razum, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR PLEVNA. Ko imaš raje jelene kot sosedove kosilnice. Dobrodošli v kotiček sveta, kjer jutra dišijo po smrekovem gozdu, ne po prometu. Tu, na robu Gotovelj, vas čaka parcela....

 
 
 
  Zemljišče, DOL PRI HRASTNIKU, 209.612 €, 4031,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2023.,

www.indomio.si

4.031 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 52,00 EUR/m2 Prodaja, posest, zazidljiva: DOL PRI HRASTNIKU, 4031 m2 Na prijetni in zelo dostopni lokaciji na Dolu pri Hrastniku, v občini Hrastnik, prodamo zelo lepo, sončno, zazidljivo zemljišče, ki je primerno za gradnjo individualnih hiš. Nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 42.480 €, 472,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

472 m2, zazidljiva, Na Hočkem Pohorju prodamo 7 gradbenih parcel različnih velikosti, prodamo. Cena: 42.480,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora prodamo gradbena zemljišča različnih velikosti (525 m2 - 804 m2), primerna za stanovanjsko gradnjo. Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, KUBED, 9.220 €, 2305,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2024.,

www.indomio.si

2.305 m2, kmetijsko zemljišče, V Slovenski Istri v bližini naselja Kubed se prodaja kmetijska parcela v velikosti 2305 m2. Parcela ima nagib in nima urejenega dostopa in je zaraščena. Parcela se nahaja 20min stran od obale.Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davek na promet nepremičnin....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 835.560 €, 6963,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2024.,

www.indomio.si

6.963 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Lokacija: · neposredna bližina mesta, · je mirno in zeleno okolje (ob robu gozda), · zemljišče se nahaja v bližini osnovnih storitev in dobrin, kot so šole, trgovine (Eurospin, Spar, Hofer,) · okolica....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 799-824 (od skupaj 824)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled