- zemljišče

  • Za iskalni niz "zemljišče" je bilo najdenih 1 838 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 112 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1660 m2
    • do 2070 m2
    • 2070 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2070 m2
    • 2480 m2
  •  Po ceni
    • do 4100 eur
    • do 5100 eur (povprečna cena)
    • do 6100 eur
    • do 51 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, JESENICE, 80.000 €, 1912,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

1.912 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje zazidljivo zemljišče na robu mesta Jesenice ob glavni cesti v Planino pod Golico, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis nepremičnine Zazidljivo zemljišče obsega 1.910 m2. Namenska raba: Namenska raba prostora je območje stanovanj,....

 
 
 
  Zemljišče, RADOVLJICA, 248.000 €, 3681,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391016-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji delno zazidljivega zemljišča v vasi Poljče pri Begunjah na Gorenjskem. Zemljišče obsega 3681m2, od tega je zazidljivih 18 % (662,58 m2) površine. Zemljišče je sončno in leži ob vznožju Begunjščice. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKA VAS, 68.310 €, 1518,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.08.2025.,

www.indomio.si

1.518 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, "Prodamo: Sanjska zazidljiva parcela v Krški vasi", prodamo. Cena: 68.310,00 EUR Izjemna priložnost za nakup zazidljivega zemljišča v Krški vasi, Brežice, Posavje, Slovenija. To čudovito zemljišče na obrobju naselja, velikosti 1518....

 
 
 
  Zemljišče, VIDEM, 305.000 €, 2498,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.02.2024.,

www.indomio.si

2.498 m2, zazidljiva, zemljišče, zazidljivo, gospodarske cone, prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v industrijski coni v naselju Ponikve, Občina Dobrepolje, v velikosti 2497 m2. Na parceli so priključki za elektriko, vodo in telekomunacije.....

 
 
 
  Zemljišče, POMJAN, 60.000 €, 3686,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.10.2024.,

www.indomio.si

3.686 m2, kmetijsko zemljišče, Parcela v bližini ceste za Šmarje, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR Ravna parcela se nahaja v II. območju kmetijskih zemljišč z urejeno dostopno potjo. Pogoj prodajalca za prodajo nepremičnine je, da kupec prevzame in plača del stroškov v zvezi s prodajo....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 80.769 €, 12426,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2024.,

www.indomio.si

12.426 m2, kmetijsko zemljišče, V vasi Volavlje, LjubljanaZalog, ob glavni cesti, prodamo nezazidljivo kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 6,50 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, PRESTRANEK, 68.000 €, 757,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.11.2024.,

www.indomio.si

757 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 174.915 €, 845,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela ima: urejen asfaltiran dostop Vsi (elektrika. Voda) komunalne priključke v neposredni bližini Vse meje so urejene Urejen vpis v zemljiško knjigo brez bremen. Sva edina lastnika .

 
 
 
  Zemljišče, POLZELO, 122.664 €, 2152,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-27 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji v celoti zazidljivega, komunalno neopremljenega zemljišča v velikosti 2.152 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednjih parcelah. Dostop do zemljišča je urejen neposredno z javne poti. Iz parcele se razprostira....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 35.000 €, 1466,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o. 1265 VOLČJE, številka parcele: 333/3, 334/2 in 136, lastništvo zasebno in čisto. trenutno je zasajeno vočnjak in vinograd na dijelu parcele u nagibu. .

 
 
 
  Zemljišče, LUKOVICA, 595.080 €, 1566,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.indomio.si

1.566 m2, za investicijo, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v izmeri 1.566 m2 na izjemni, sončni lokaciji v naselju Lukovica pri Domžalah. Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo večstanovanjske stavbe. Izdelana je tudi že idejna zasnova za objekt z 11 stanovanji....

 
 
 
  Zemljišče, MEDLOG, 249.000 €, 4000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

4.000 m2, zazidljiva, Zasebna posest, prodamo. Cena: 249.000,00 EUR Izjemno zasebno zemljišče za gradnjo luksuzne hiše - Sanje lahko postanejo resničnost! Za informacije in prijave na ogled pišite na mail: janko.parfant@kwslovenia.com. Pozdravljeni, dragi graditelji sanjskega doma!....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 148.580 €, 6460,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za tiste, ki vedo kaj je zeleno okolje in hkrati bližina Ljubljane. Prosimo, če kličejo le resni interesenti, ker je cena znižana (le 23 €/m2) in se o njej ne pogajamo. .

 
 
 
  Zemljišče, POGLED, 350.000 €, 851,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-135 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSLUZIVNA PRILOŽNOST ZA NAKUP ZAZIDLJIVE PARCELE S POGLEDOM NA MORJE Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 851 m2. Vsi priključki se nahajajo v bližini. Dostop do parcele je urejen....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 112.700 €, 1266,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-104 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Topolu pri Medvodah posredujemo pri prodaji treh stavbnih zemljišč v skupni izmeri 1266m2. Dostop do parcel je asfaltirani občinski cesti.. Parcele so komunalno neopremljene, komunalni priključki (elektrika in voda)....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTEL, 81.558 €, 4531,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega stavbnega zemljišča štirih parcel skupne površine 4.531 m2 v kraju Banja loka nekdanji zaselek Mastaci občina Kostel, nadmorska višina 553 metrov. Cena: 113.958,00 EUR. Dostop do parcel je....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Golovec, 97.000 €, 2661,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

2.661 m2, kmetijsko zemljišče, Na odlični lokaciji na koncu naselja Bizovik, zraven urjenega športnega igrišča, prodamo ravno parcelo - kmetijskio zemljišče, prodamo. Cena: 97.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SENOVO, 477.945 €, 10621,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

10.621 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 477.945,00 EUR ZEMLJIŠČE V PRIVLAČNI LOKACIJI – KRŠKO, SENOVO – IDEALNO ZA VAŠ NASLEDNJI PROJEKT! KRŠKO, Senovo, 10.621 m2 zazidljivega zemljišča v odlično povezani lokaciji, samo nekaj korakov od vseh potrebnih storitev. Neposredna bližina: ✔️....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 42.840 €, 2142,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 59.900 €, 625,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

625 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, novo naselje, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 59.900,00 EUR GRADIŠKA, PESNICA PRI MARIBORU: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v novo nastajajočem naselju, na sončni in mirni....

 
 
 
  Zemljišče, ČRENŠOVCI, 137.312 €, 4904,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

4.904 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28,00 EUR/m2 Na odlični lokaciji v Črenšovcih prodajamo prostorno gradbeno parcelo v velikosti 4904 m². Na zemljišču se nahaja starejši objekt, ki je primeren za rušenje, kar nudi priložnost za popolnoma nov projekt. Parcela je vpisana v zemljiško....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 305.800 €, 3058,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

KOPER, Hrastovlje, cca 15 km iz Kopra, prodamo 3.058 m2 zazidljive parcele za stanovanjsko gradnjo ali gradnjo za turistične namene (apartmaje...) Parcela je v bližini cerkve Svete trojice s fresko Mrtvaški ples. Cena: 100,00 EUR/m2 .

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 57.900 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321068-78 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je zazidljiva parcela z izdanim gradbenim dovoljenjem, velikosti 600 m2. Parcela leži v naselju Gradiška, na mirni lokaciji v neposredni bližini vse potrebne infrastrukture, odlikuje jo sončna lega in lep razgled.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 1370,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 40.000 €, 40091,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

40.091 m2, kmetijsko zemljišče, v naravi je gozd, travnik in njiva, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 25.000 €, 1675,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 65.000 €, 2300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam kmetijo ali zamenjam za manjše stanovanje. Na Razborju, 7km iz Sevnice. Kmetija je na samem, v neokrnjeni naravi. Na zemljišču je nova nedokončana hisa 128 m2. Stari objekti: gospodarsko poslopje, skedenj, čebeljnak, drvarnica, stara hiša in klet. Na posesti je izvir vode,....

 
 
 
  Zemljišče, PUCONCI, 94.125 €, 6275,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

6.275 m2, za investicijo, Prodamo parcelo v Puconcih, v neposredni bližini regionalne ceste in le približno 2 km od centra mesta Murska Sobota, prodamo. Cena: 94.125,00 EUR Prodamo parcelo velikosti 6.275 m², ki se nahaja v Puconcih, v neposredni bližini regionalne ceste in le približno....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 126.140 €, 1484,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo zazidljivo parcelo z urejeno dokumentacijo cca 15km iz Šentjakoba proti Litiji na odlični lokaciji. Cena po dogovoru. Parcela je v velikosti 1.184 m2 in se prodaja v celoti ali v dveh delih. Ima vso potrebno urejeno dokumentacijo .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 111.280 €, 648,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

648 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 111.280,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, KRAJNA BRDA, 145.000 €, 81662,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

81.662 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V Krajnih Brdih prodamo cca. 5.500 m2 stavbnega zemljišča. Skupna površina celotnega kompleksa, kjer se nahaja stavbno zemljišče je 2,8 ha, kar predstavlja travnik in zaraščeno površino. Na tem delu se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTJE, 533.925 €, 2373,00 m2 cca 230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

2.373 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 225,00 EUR/m2 Naprodaj je zemljišče v velikosti 2373 m2 v industrijski coni Hrastje, primerno za poslovno dejavnost. Dela se cestna infrastruktura. V 2 mesecih bo infrastruktura načeloma narejena. Cene so brez DDV. Zahteva prodajalca je, da mu....

 
 
 
  Zemljišče, MALE DOLE, 11.900 €, 2061,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.10.2024.,

www.indomio.si

2.061 m2, kmetijsko zemljišče, sočna lokacija, pretežno ravninsko zemljišče, nahaja se toik ob občinski cesti, prodamo. Cena: 11.900,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče, ki se nahaja na mirni in sočni lokaciji v naselju Male Dole v občini Vojnik. Zemljišče v velikosti 2.061 m2 se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 134.000 €, 95,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodajam kmetijo sa starejšom kmečkom hišom okoli 95m2 zgrajenom leta 1864 in žagom 111m2. 135000€ Prej je bila zaščitena kmetija. Nahaja se v občini Loška dolina, Vrhnika pri ložu. Hiša je bivalna,ima elektriko, vodovod, ima tudi optiko, delno prenovljena. Urejeno je 2005 leta:centralno....

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 39.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

13.062 m2, kmetija, Večje zemljišče, delno gradbeno, v mirnem okolju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 50.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Želiva si zemljišče, ki je v naravi in nudi zasebnost. Zaželeno je tudi, da so na parceli oziroma v njeni bližini priključki (elektrika, vodovod...) Minimalno 1000m2 .

 
 
 
  Zemljišče, ZAZID, 57.000 €, 1038,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-129 Ogled oglasa na strani ponudnika V naselju Morski jarek (del naselja v Sp. Kungoti v smeri proti Kamnici, Urbanu v Občini Kungota), prodamo dve povezani zazidljivi parceli za gradnjo ene ali dveh stanovanjskih hiš. Na sosednjih parcelah se bo v naslednjem....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 165.000 €, 5081,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

5.081 m2, zazidljiva, Na mirni lokaciji, na obrobju gozda, prodamo zazidljivo zemljišče, primerno za ljubitelje narave, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR Parcela je v celoti stavbna, vendar zaradi konfiguracije terena ni v celoti primerna za gradnjo. Prednost zemljišča: - mirna lokacija....

 
 
 
  Zemljišče, SLADKI VRH, 19.900 €, 16632,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-115 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki ga sestavlja 6 parcel v skupni izmeri 16.632 m2. Zemljišče se nahaja ob javni cesti, je pod naklonom - pretežno mešani gozd, delno kmetijske površine. Prodajalcu povejte da....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 135.000 €, 540,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja na robu naselja, ima odprt pogled na koprski zaliv. Dostop je z asfaltirane javne poti, komunalna infrastruktura je ob parceli, meje so urejene. Predvidena je gradnja stanovanjskega objekta etažnosti K+P+1, uporabne površine 245m2 v treh etažah. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 547-588 (od skupaj 824)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!