• GoHome Professional
zemljišče - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • zemljišče - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišče

  • Za iskalni niz "zemljišče" je bilo najdenih 1 809 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 110 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1700 m2
    • do 2120 m2
    • 2120 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2120 m2
    • 2550 m2
  •  Po ceni
    • do 4000 eur
    • do 5000 eur (povprečna cena)
    • do 6000 eur
    • do 50 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 774 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, ZREČE, 149.000 €, 52057,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

52.057 m2, kmetija, V Zrečah prodajamo manjšo kmetijo, ki ima nekaj gozda nekaj travnih površin in nekaj stavbnega zemljišča. Hiša ki je na zemljišču je potrebna konkretne obnove, gospodarsko poslopje pa je bilo obnovljeno, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR V kolikor razmišljate o samooskrbi....

 
 
 
  Zemljišče, PORTOROŽ, 432.000 €, 600,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-30 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dveh stavbnih zemljišč na lepi zračni južni legi z delnim pogledom na zaliv nad METROPOL hotelom. Na vsaki parceli je možna izgradnja eno ali dvostanovanjske hiše velikosti 400 m2 bruto. Velikost vsakega....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 155.000 €, 708,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Čudovita parcelna v velikosti 708m² se nahaja na robu zazidljivosti in meji na kmetijsko zemljišče. Rahlo dvignjena glede na ostala sosednja zemljišča, kar omogoče bolj odprt pogled in zračnost. Nahaja se na nadmorski višini 816m z ugodno klimo . Parcela je v celoti komunalno urejena....

 
 
 
  Zemljišče, STRUNJAN, 2.405.900 €, 3437,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-136 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v Strunjanu med Resortom Salilnera in Strunjanskih solin ter z neposrednim dostopom iz asfaltirane ceste, oddaljenosti 10m od morja. Skupna površina zemljišča je 3.437 m2, od tega....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 280.000 €, 1862,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Zemljišče je ob magistralni cesti Trst-Reka, le 300 m od AC priključka. 4km do bivšega mejnega prehoda Pesek. .

 
 
 
  Zemljišče, BRDA, 511.371 €, 19297,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Goriška Brda, Hum, 19.297 m2, zazidljivo zemljišče v enem kosu. .

 
 
 
  Zemljišče, KOMARNA VAS, 80.000 €, 364,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Komarna vas, v neposredni bližini smučišča Bela Gače , prodamo zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom, ter pridobljenim projektom za gradnjo dvojček počitniške hiše s pripadajočimi pomožnimi objekti (oporni zidovi). .

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 75.000 €, 701,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, ob Pionirski cesti, ulica Na Griču prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 701,00 m2. Po namenski rabi gre za stanovanjske površine (SS). Nahaja na odlični lokaciji na robu naselja enodružinskih hiš v neposredni bližini vrtca in osnovne šole Dolenjske Toplice ter....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 163.660 €, 2338,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

2.338 m2, za investicijo, sončna, rahlo nagnjena parcela, predviden OPPN, prodamo. Cena: 70,00 EUR/m2 Prodamo rahlo nagnjeno, sončno parcelo, primerno za investicijo saj na tem območju trenutno OPPN še ni sprejet. Vpisano v zemljiško knjigo, brez bremen. Pogoj prodajalca pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, ZREČE, 56.000 €, 1066,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281008-392 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Zreče imamo za vas stavbno zemljišče na katerem je sicer zgrajena vinska klet in pomožni lesen objekt. Torej v kolikor si želite preprosto uživat v naravi in razmišljate mogoče o gradnji stanovanjske hiše je tale zadeva....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 140.000 €, 4992,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji 2 kmetijskih zemljišč , ki v naravi predstavljata povezano celoto v velikosti 4.992 m2 (3.377m2 in 1.615m2). .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 175.000 €, 350,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

BLIŽINA SMUČARSKEGA CENTRA ROGLA .

 
 
 
  Zemljišče, BRESTOVICA PRI KOMNU, 158.075 €, 31615,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Ključne specifikacije Parcela: 31615 m 2 Luksuz Lep razgled Zelo sončno Ambient Lep razgled Zelo sončno Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LESKOVEC, 6.000 €, 3405,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.10.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-31 Ogled oglasa na strani ponudnika V Veliki Varnici je na prodaj mešan gozd, v katerem prevladujejo listavci, kostanj, bukev, Velikost je 34 arov in se nahaja na dostopnem področju. Za dodatne informacije, ste vabljeni, da nas pokličete. Prodajalcu povejte....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 244.657 €, 4993,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-166 Ogled oglasa na strani ponudnika ZEMLJIŠČE INDUSTRIJSKA RABA, ODLIČEN DOSTOP, BREZ BREMEN Posredujemo pri prodaji gradbenega zemljišča (druga območja centralnih dejavnosti). Zemljišče je ravno, ima urejen dostop, bližina AC PRIKLJUČKA. Je brez bremen, dolgov,....

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 42.840 €, 2142,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

2.142 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m2, sestavljenega iz dveh parcel:- 855 m2- 1.287 m2, prodamo. Cena: 42.840,00 EUR Posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča v skupni velikosti 2.142 m², sestavljenega iz....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Zemljišče, MAJŠPERK, 41.000 €, 13062,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Preša, je na prodaj večje zemljišče, na delu katerega je možno graditi. Zemljišče skupne velikosti 13.062 m2 je v večji meri gozd (1 ha), preostanek sta travnika ter ob asfaltirani cesti je zazidljivo zemljišče. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 828.405 €, 18409,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

18.409 m2, zazidljiva, predviden OPPN Regrča vas-osrednji del, namenjen za stanovanjsko gradnjo in centralne dejavnosti, prodamo. Cena: 65,00 EUR/m2 Na območju ob južni povezovalni cesti se umestijo mestotvorne dejavnosti in višji objekti do (P+3). Območje se ureja kot pomembna vstopna....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, POLHOV GRADEC, 1.300.000 €, 62469,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

62.469 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Kmetija v enem kosu. Na obrobju Ljubljane. Velikost dobrih 6 hektarjev. Trije hektarji gozda, trije hektari njive in travniki. Štirje objekti: hiša, hlev, skedenj, kozolec, prodamo. Cena: 1.300.000,00 EUR Lokacija posestva je na obrobju Ljubljane.....

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, LUCIJA, 647.580 €, 1506,00 m2 cca 430 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.10.2024.,

www.indomio.si

1.506 m2, zazidljiva, LUCIJA - lepa ravna komunalno opremljena zazidalna parcela 1506 m2 S POGLEDOM NA MORJE iz 4 etaže bodoče poslovno-stanovanjske stavbe izmere do 841,79 m2Več preberite v podrobnem opisu oglasaParcela v izmeri 1506 m2 sestoji iz zazidljivega dela parcele v izmeri....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 190.000 €, 46271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.01.2025.,

www.indomio.si

46.271 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Velika posest v naravi in na zelo mirni lokaciji. Na posesti so tudi trije kmetijski objekti. Od skupne površine je približno 3200 m2 zazidljive. Dostop po asfaltni cesti, na začetku posesti pa se začne makadamska pot. Posest sestoji iz gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 105.480 €, 5274,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

5.274 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20,00 EUR/m2 Parcela v neposredni bližini zdravilišča Šmarješke Toplice. Podana je pobuda za spremembo namembnost in stavbno zemljišče. V naravi je travnik. Ob parceli je: vodovod, elektrika, kanalizacija in oprika. Dostop po asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVSKA VAS, 45.000 €, 23169,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-8 Ogled oglasa na strani ponudnika Na idiličnem območju Sovjak, v neposredni bližini vasice Trnovska vas, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup kmetijskega zemljišča. Zemljišče, meri obsežnih 23.169 kvadratnih metrov in je delno ravno, delno pa rahlo nagnjeno.....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 413.750 € na 397.200 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOPER, 397.200 €, 3310,00 m2 cca 120 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.01.2026 - 413.750 €
21.03.2026 - 397.200 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

3.310 m2, posest, Krasna, sončna, ravna in izredno lepo urejena parcela s pogledom na morje v Ankaranu, cca 400 m do morja (školjčišče), urejen asfaltiran dostop, v urejenem naselju stanovanjskih hiš, na parceli postavljena mobilna hišica. Voda na parceli, sončne celice za elektriko,....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 1.968.500 €, 78740,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2024.,

www.indomio.si

78.740 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, naprodaj industrijsko zemljišče - hrušica pri podgradu, prodamo. Cena: cca 1.968.500,00 EUR V industrijski coni PLAMA v Hrušici pri Podgradu PRODAMO več parcel za industrijsko gradnjo. Skupna površina parcel, ki jih prodajamo znaša 78....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 295.020 €, 1639,00 m2 cca 180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Po lokacijski informaciji je možno graditi: enpdružinsko, dvodružinsko hišo ali dvojčke; privatne klinike in poslovne prostore za druge tihe dejavnosti. .

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE STRANICE, 17.488 €, 3248,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, NAKLO, 196.020 €, 1188,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.12.2025.,

www.indomio.si

1.188 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 165,00 EUR/m2 V Naklem prodamo zazidljivo parcelo, velikosti 1.188 m2. Osnovna namenska raba: Območje stavbnih zemljišč Podrobnejša namenska raba: SS – stanovanjske površine, ki so namenjene bivanju z ali brez spremljajočih dejavnosti Lokacija:....

 
 
 
  Zemljišče, MALIJA, 130.000 €, 5304,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2025.,

www.indomio.si

5.304 m2, kmetijsko zemljišče, izola - malija; prodamo kmetijsko parcelo z dostop s ceste v izmeri 5304 m2, prodamo. Cena: 130.000,00 EUR IZOLA – MALIJA; prodamo kmetijsko parcelo z dostop s ceste, na sončni lokaciji, v izmeri 5304m2. Z.K. urejeno, brez bremen. Cena: 130.000,00EUR....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 29.050 €, 581,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcele ležijo na ravnini, so pravilnih oblik, v mirnem in zelenem okolju, komunalno urejene, vsi priključki (elektro, vodovod, telekomunikacije) so v pripravi oziroma gradnji. Dostop do parcel je omogočen z nove dostopne ceste (cesta je v gradnji, dokončano predvidoma 07/2022). Parcele....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šiška, 86.970 €, 669,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

669m2, elektrika, voda, kanalizacija, telefon .

 
 
 
  Zemljišče, POPETRE, 70.000 €, 710,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Posredujemo pri prodaji zemljišča, ki leži na območju stavbnih zemljišč – površine podeželjskega naselja v izmeri 710 m² . Parcela je pravokotne oblike z izmerami cca 22 m² X 32,3 m². .

 
 
 
  Zemljišče, RIBNICA, 85.000 €, 4719,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.12.2025.,

www.indomio.si

4.719 m2, zazidljiva, za industrijsko gradnjo, V Ribnici se prodaja parcela ki je v naravi gozd po namenski rabi pa zemljišče za industrijsko gradnjo.Občina še ni sprejela podrobnega načrta je pa ta v pripravi.Pišite mi na ljubica.cresnar@re-max.si, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Za....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 105.000 €, 1176,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stavbno zemljišče v izmeri 1.176 m2 in na njej stoječo stanovansjko stavbo v izmeri 90 m2 v dveh etažah, k.o. Golo . Možnost nadomestne stanovanjske gradnje v skladu s pridobljeno lokacijsko informacijo. .

 
 
 
  Zemljišče, ROGAŠKA SLATINA, 500.000 €, 3318,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Rogaška Slatina, skupna površina zemljišča 3.318,00 m2. Cena: 500.000,00 EUR. Na izjemni lokaciji v Rogaški Slatini, posredujemo pri prodaji zemljišča z že pridobljenimi gradbenimi dovoljenji za izvedbo projekta petih samostojnih enostanovanjskih hiš. Lokacija....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 822)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled