• GoHome Professional
zemljišče - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • zemljišče - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - zemljišče

  • Za iskalni niz "zemljišče" je bilo najdenih 1 832 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 112 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1660 m2
    • do 2070 m2
    • 2070 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 2070 m2
    • 2490 m2
  •  Po ceni
    • do 4100 eur
    • do 5100 eur (povprečna cena)
    • do 6100 eur
    • do 51 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 836 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, SEŽANA, 646.381 €, 899,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 899 m 2 Šifra: K- 20 Cena: 719 € Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Zemljišče, KOMARNA VAS, 80.000 €, 364,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEMIČ, Komarna vas, v neposredni bližini smučišča Bela Gače , prodamo zazidljivo zemljišče s plačanim komunalnim prispevkom, ter pridobljenim projektom za gradnjo dvojček počitniške hiše s pripadajočimi pomožnimi objekti (oporni zidovi). .

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 1.580.000 €, 4865,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

4.865 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.580.000,00 EUR Na Rudniku prodamo parcelo ob Dolenjski cesti za poslovno graditev in rabo. (Centralne dejavnosti brez stanovanj). Super lokacija ob avtocestnem priključku. Odlična priložnost, vabljeni k ogledu in nakupu! Vsi priključki so ob....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJI PETROVCI, 25.000 €, 27,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

27,12 m2, posest, Gozd več parcel, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Na prodaj je gozd skupne velikosti 27117 m2. Pokličite za info o parcelnih številkah. .

 
 
 
  Zemljišče, PODGORJE, 85.000 €, 1923,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-268 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji v Podgorju s pogledom na Pohorje, je na voljo večje gradbeno zemljišče za stanovanjsko gradnjo. Zemljišče je velikosti 1.923 m2. Od tega je polovico zemljišča gradbenega, polovico kmetijskega. Zagotovljeni....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 395.000 €, 2958,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-464 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji le 15km iz Ljubljane, v Senožetih, posredujemo pri prodaji stavbnega zemljišča, v velikosti 2.958 m2. Zemljišče je pravokotne oblike in je malo pod naklonom ter je poraščeno z drevesi in podrastjo. Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 25.000 €, 1675,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nepremičnina ima lokacijo na vrhu hriba na lokaciji Burjevci. Izreden pogled na novomeško kotlino, Gorjance, Kočevski rog Javna cesta do parcele, elektrika v bližini. Okolica je primerna za sprehode in ljubitelje narave. Ker je trenutno poleg začate gradnje-gradbišča še vedno zasajen....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 460.000 €, 7967,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321062-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 13 parcel v skupni izmeri 7. 967 m2 v okolici Benedikta. Parcele so locirane ob glavni cesti in v so naravi. Na parcelah so že postavljene 3 hiše, ki so v 3. gradbeni fazi. LOKACIJA: šola, vrtec, trgovine,....

 
 
 
  Zemljišče, HOČKO POHORJE, 72.360 €, 804,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

804 m2, zazidljiva, Gradbeno zemljišče 804 m2 na Hočkem Pohorju, prodamo. Cena: 72.360,00 EUR Na obronkih Hočkega Pohorja, približno 13 km iz centra Maribora, prodamo gradbeno zemljišče 804 m2, primerno za stanovanjsko gradnjo. Parcela je ravna-sončna, razgledna lega. Ob robu zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 28.580 €, 6143,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

6.143 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 28.580,00 EUR V Trnovem se prodaja parcela, ki meji na rob naselja. Parcela je združena iz dveh parcel v skupni velikosti 6.193 m2 od tega je 2.493 m2 površin za oddih, rekreacijo in šport, 292 m2 površine podeželskega naselja in 3.358m2 gozdnih....

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 694.920 €, 5791,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2024.,

www.indomio.si

5.791 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, stavbno zemljišče za poslovno rabo / centralne dejavnosti, zemljišče v celoti ravno, ob glavni cesti Bukovžlak, neposredna bližina avtoceste Celje-vzhod, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Prodamo stavbno zemljišče za poslovno rabo na odlični in....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 413.000 €, 590,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam polovico parcele kot nadomestno gradnjo za postavitev montažnega, energetsko varčnega dvojčka. Na parceli stoji stara hiša z popolno in kompletno komunalno urejenostjo. Cena, izvedba in vse ostalo po dogovoru. .

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJE LAKNICE, 27.000 €, 22185,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.indomio.si

22.185 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Gozdno zemljišče v gozdu med naselji Dolenje Laknice in Čužnja vas. Parcela je približno 750 metrov dolga in 30 metrov široka, prodamo. Cena: 27.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, HRASTNIK, 30.000 €, 837,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

HRASTNIK, 837 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Prodam parcelo (837 m2) za poslovno gradnjo, v območju predvidenega centra v Hrastniku "Ob Bobnu". Cena: 30.000,00 EUR Parcela se nahaja v območju, ki je po OPPN predvideno za opravljanje centralnih dejavnosti, ki so namenjene oskrbnim,....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE STRANICE, 17.488 €, 3248,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-245 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem naselju Stranice, ki se nahaja v občine Zreče je na voljo kmetijsko zemljišče v izmeri 3.248 m2. Zemljišče je v celoti osončeno in zelo lahko dostopno z javne asfaltirane ceste. Parcela je v rahlem naklonu in se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 20.000 €, 1370,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

1.370 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Zazidljiva parcela primerna za gradnjo hiše. Parcela je v mirnem podeželjskem okolju v objemu narave. Priključek za vodovod je na parceli, električni in telefonski priključek sta na sosednji parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 94.900 €, 549,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

549 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 94.900,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 69.735 €, 62,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-233 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v velikosti 1.105 m2. Vsi priključki se nahajajo na ali ob parceli (elektrika, voda, telekomunikacija, kanalizacija). Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 125.250 €, 5010,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.10.2022.,

www.indomio.si

5.010 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče ob robu naselja, prodamo. Cena: cca 25,00 EUR/m2 Kmetijsko zemljišče v naravi predstavlja urejen vinograd cca 1200 trsov trt refošk, na površin cca 3500 m2 , preostanek površine predstavlja očiščen in urejen gozd. Gleda na velikost....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE LAŠČE, 550.000 €, 10000,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2025.,

www.indomio.si

10.000 m2, zazidljiva, za poslovno gradnjo, Zazidljivo zemljišče za poslovni namen v Vel. Laščah, blizu železniške postaje. Vsi priključki ob parceli.Parcelne številke: 316/25, 316/26, 316/27, 316/28, 322/2, 323/2, 679/67, 679/68, 679/126, 679/127, 679/128, prodamo. Cena: 55,00 EUR/m2....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 89.000 €, 1992,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

1.992 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR Na eni izmed najbolj prepoznavnih in zaželenih lokacij v Laškem je na voljo izjemno zazidljivo zemljišče, namenjeno gradnji stanovanjske nepremičnine. Gre za redko priložnost, kjer se združijo lokacija, razgled, tradicija, sončna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMOHOR, 750.000 €, 64991,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2024.,

www.indomio.si

Zemljišče za investicijo, Savinjska – Šmohor nad Laškim, 64.991 m2. Cena: 750.000 EUR. Sredi neokrnjene narave, na Šmohorju nad Laškim, prodamo posest v skupni izmeri cca. 64.991 m2, ki predstavlja odlično priložnost za investicijo in razvoj turizma. Lokacijsko je oddaljena 9 km od....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 75.000 €, 822,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

822 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Parcele se nahajajo na južno orientiranem pobočju z blagim naklonom in prelepim razgledom na gore, ki obdajajo Postojnsko kotlino (Javorniki, Trojica, Snežnik, Nanos). Parcele so oddaljene cca 300 m od ceste Postojna-Pivka in ležijo....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 37.200 €, 1004,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-23 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 1.004 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, VIR, 36.000 €, 600,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.salomon.si

VIR, predio Žitna uvala – *SNIŽENO* Prodaje se građevinsko zemljište površine 600 m2; Dimenzije gradilišta su 24 x 25 metara; Zemljište se nalazi uz put širine 5 metara; Priključak struje uz teren; Udaljenost od plaže 450 metara; Vlasništvo uredno; Cijena 60 eura / m2. Prodajalcu....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 136.680 €, 2278,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

2.278 m2, zazidljiva, Prodaja zemljišča v Šmartnem v Rožni dolini, prodamo. Cena: 60,00 EUR/m2 Na mirni, sončni in prijetni lokaciji v Šmartnem v Rožni dolini posredujemo pri prodaji zemljišča v skupni velikosti 2.278 m². Zemljišče se nahaja v urejenem in mirnem naselju, z enostavnim....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 35.000 €, 678,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na Vurberku prodamo zazidljivo zemljišče sestavljeno iz 2 parcel. Parceli stojita ena ob drugi,vmes ni meje. Zemljišče je iz vseh strani ograjeno,urejena sta že priključka za vodo in elektriko. Za več informacij in ogled pokličite ali pošljite sporočilo na telefon 040/225-838 (ga.....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 42.820 €, 8564,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.indomio.si

8.564 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče v Šempasu, prodamo. Cena: 5,00 EUR/m2 Na južnem obrobju Šempasa sta naprodaj dve kmetijski zemljišči s skupno površino 8.564 m2. Teren je blizu glavne ceste in lepo dostopen. Na treh terasah so bile obdelane rodovitne njive in sadovnjaki.....

 
 
 
  Zemljišče, VOGRSKO, 315.000 €, 4500,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-46 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini naslova Oševljek 26, Renče, naprodaj stavbno zemljišče, ki bo z novim OPN spremenjeno v območje SK, za gradnjo individualnih stanovanjskih hiš. Predvidene površine novonastalih parcel so 563 m2, 555 m2, 664 m2, 1352....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJERNEJ, 15.000 €, 6464,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

6.464 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Gorenja Orehovica, prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 6.464 m2. Zemljišče se nahaja v bližini vasi Zapuže. Po namenski rabi so zemljišča opredeljena kot najboljša kmetijska zemljišča, v naravi pa zemljišča predstavljajo....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 1.770.000 €, 11800,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Mariboru zemljišče v industrijski coni - primerno za proizvodnjo in skladiščenje. Namembnost komunalno opremljenega zemljišča, ki je v prodaji, je za trgovsko poslovne dejavnosti, skladiščne in logistične ter industrijsko proizvodne dejavnosti. Zemljišče je opremljeno z hidrantnim....

 
 
 
  Zemljišče, MURSKA SOBOTA, 39.500 €, 22696,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stoletna trta išče novega gospodarja. Na koncu naselja in z odprtim pogledom na travnike je domačija iz l. 1800. Cimprača s pripadajočimi gospodarskimi poslopji. Njive in travniki so v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.000 €, 2016,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GORENJE KAMENJE, NEPOSREDNJA BLIŽINA NOVEGA MESTA 2.016 m2, posest, Prodamo zidanico z vionogradom na zelo lepi mirni in sončni lokaciji v neposrednji bližini Novega mesta. Cena po dogovoru, prodamo. Tel. 040/832-514, 07/620-90-06. .

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 1.200.000 €, 5022,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

5.022 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 1.200.000,00 EUR EKSKLUZIVNA INVESTICIJSKA PRILOŽNOST – UNIKATNO POSESTVO V LOGATCU 5.022 m² zemljišča | 580 m² stanovanjskih površin | 609 m² gospodarskega poslopja Zasnujte svojo prihodnost v srcu urejenega naselja! Nepremičnina, ki združuje....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 50.500 €, 2517,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111024-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Ponujamo vam priložnost za nakup kmetijskega zemljišča v okolju Boršta. Zemljišče ima velikost 2.517 kvadratnih metrov. Lastnosti zemljišča: Po osnovna namenski rabi, spada zemljišče v : I. in II. območje kmetijskih zemljišč....

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKO, 39.500 €, 1700,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.indomio.si

1.700 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 39.500,00 EUR Prodamo stavbno zemljišče v Laškem v naselju Marija Gradec. Zemljišče obsega skupno 10.656 m², od tega je cca 1.700 m² zazidljive površine, preostalo pa predstavlja kmetijsko zemljišče. Parcela je v nekoliko v naklonu,....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 19.900 €, 2631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V osrčju Kozjanskega narodnega parka, na lepi sončni legi, prodamo zemljišče v skupni velikosti 2631 m2. Od tega je kmetijskega zemljišča 1809 m2 in 822 m2 stavbišča. Na zemljišču stoji stara kmečka hiša. V hiši je stara krušna peč, vaška voda in elektrika. Na razpolago so 4 prostori....

 
 
 
  Zemljišče, SENADOLE, 9.900 €, 9000,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.05.2025. - 9.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2025.,

www.indomio.si

9.000 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,10 EUR/m2 Na območju vasi Senadole se prodajajo naslednje kmetijske parcele in gozdovi: 2443-52/8 (Parcela) 2443-308 (Parcela) 3443-322 (Parcela) 2443-325 (Parcela) 2443-327/2 (Parcela) 2443-344 (Parcela) 2443-450 (Parcela) 2443-483/39....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 70.000 €, 2000,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

zemljisce primerno za gradnjo hise ali vikenda,soncna lega,lep razgled,blizina avtoceste ugodno prodam .

 
 
 
  Zemljišče, PIRAN, 36.000 €, 4796,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.11.2023.,

www.indomio.si

4.796 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom po javni poti, prodamo. Cena: cca 36.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče je parcela v enem kosu cca 100m oddaljena od asfaltne ceste Padna - Puče, do nje se dostopa po javni poti. Naklon parcele je minimalen in je zaželjen za....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 822)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>