• GoHome Professional
nepremičnine slovenija - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • nepremičnine slovenija - GoHome oglasniki agencije portali poglejte na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 131 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, POSTOJNA, 340.000 €, 4578,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.d-5.si

4.578 m², zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Na lepi lokaciji in dostopni lokaciji med avtocesto in železniško progo na lokaciji Ravbarkomanda, prodamo zanimivo nepremičnino z večjim pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 4.578,00 m², prodamo. Cena: 340.000,00 EUR Cena:....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Rudnik, 74.120 €, 436,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.05.2022.,

www.kumi.si

priključki: na parceli električna omarica za tri odjemna mesta infrastruktura: LPP št. 3 nakupovalno središče Supernova, E Leclerk zelene površine neposredni dostop do Golovca, PST, Krajinski park Barje banka, šola, vrtec, pošta, ZD - tri avtobusne postaje Možnost dokupa 90m² parcele....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 1.879.850 €, 5371,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo zazidljivo zemljišče za centralne dejavnosti Prodamo zemljišče, namenjeno centralnim dejavnostim poslovno–stanovanski, storitsvenim dejavnostim, trgovini, gostinstvu, pisarnam, zdravstvenim in izobraževalnim storitvam Zemljišče se nahaja na v neposredni bližini glavnih....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 17.280 €, 32,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V poslovni coni v Trzinu oddamo eno pisarno velikosti 32 m2. Pisarna ima veliko steklenih površin in je zato svetla, odprta in zračna. Je opremljena. Skupaj s pisarno ima najemnik tudi pravico do uporabe skupne čajne kuhinje in sanitarij. Okoli objekta je urejeno parkiranje. Najem....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 165.000 €, 67,60 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo polkletno dvosobno stanovanje, ki je lahko tudi trosobno ali pa se ga predela v dve garsonjeri. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,60 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Spodnji trg , prodamo poslovni prostor v pritličju, v izmeri 23,60 m², namenjen za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 125.000 €, 60,80 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.halodom.com

MURSKA SOBOTA – DVOETAŽNO STANOVANJE (DUPLEKS) S PARKIRNIM MESTOM .

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 245.000 €, 208,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem , le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 309.000 € na 279.000 € z dne 19.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.10.2025 - 348.000 €
16.10.2025 - 309.000 €
19.02.2026 - 279.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m² + galerija 37 m² trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 155.000 €, 60,10 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.novdom.si

V Krškem na Vidmu je naprodaj 2 sobno stanovanje. Stanovanje se nahaja na atraktivni lokaciji saj se na dlani ponuja vsa potrebna infrastruktura. V neposredni bližini stanovanjske stavbe se nahaja trgovina Spar, banka, pošta, zdravstveni center, lekarna, železniška in avtobusna postaja....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.01.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

IDEALNA PRILOŽNOST ZA NAKUP »NA KLJUČ« – DVOSTANOVANJSKA HIŠA V LITIJI .

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 257.000 €, 270,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju ekskluzivno prodamo večjo samostojno hišo v skupni izmeri 270m2, s parcelo v izmeri 632m2. Hiša je lahko dvo ali več družinska! Hiša obsega klet, visoko pritličje, nadstropje in neizdelano podstreho. Razporeditev prostorov: Klet: garaža, dve shrambi, pralnica.....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,10 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.agentkranj.si

Prodamo nizko energetsko klasično grajeno hišo v zaključni gradbeni fazi. Hiša obsega 173 m² neto tlorisne površine, v dveh etažah (pritličje +mansarda). Ogrevanje je predvideno z toplotno črpalko Mitsubishi, talno gretje povsod. Stavbno pohištvo kvalitetna okna in vrata, troslojna....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 646.381 €, 899,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 899 m 2 Šifra: K- 20 Cena: 719 € Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 315.000 €, 168,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hiša je sestavljena iz treh etaž V podpritličju je garaža shramba kurilnica in stopnice ki vodijo v pritličje. V pritličju stanovanje z ločenim vhodom in predprostorom, kuhinjo velika dnevna soba z izhodom na teraso in bivalnim prostorom, 3 spalnice, 1 kabinet, kopalnico, locen WC....

 
 
 
  Hiša, TRENTA, 380.000 €, 213,00 m2 cca 1780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.forma-nepremicnine.si

213 m², samostojna, adaptirana l. 1985, 19.408 m² zemljišča, samostojna hiša, v Triglavskem narodnem parku, TRENTA 23, krasna lokacija, na veliki parceli 19408 m². Dostopno. Hiša v treh etažah, funkcionalna razporeditev, PT+N+M.V osrednji etaži, večji bivalni prostor za druženje,....

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJA DRAGA, 240.427 €, 9337,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2022.,

www.forma-nepremicnine.si

9.337 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo več stanovanjskih hiš, 6846 m² stavbnega zrmljišča, 2491m kmetijsko zemljišče ( gozd). Dostopno. Elektrika voda na parceli, prodamo. Cena: 240.427,00 EUR Dodaten opis Zemljišče se proda samo, kot celota. ZK stanje urejeno.....

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Zemljišče, RIBČE, 161.500 €, 1700,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Avtobusna postaja se nahaja ob parceli, nedaleč stran železniška postaja, prav tako je v bližini vsa potrebna infrastruktura. Zemljišče ponuja veliko različnih gradbenih izzivov in možnosti. Raba zemljišč: - osnovna namenska raba : Območja stavbnih zemljišč; - podrobnejša namenska....

 
 
 
  Zemljišče, GOLO BRDO, 107.250 €, 650,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.visa.si

Golo Brdo, prodamo zazidljivo parcelo, možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe, dostop do zemljišča je asfaltni, voda je na parceli, ostala infrastruktura v neposredni bližini. .

 
 
 
  Hiša, PODPEČ, 1.095.000 €, 263,20 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.visa.si

Na enkratni lokaciji v Podpeči prodamo moderno in zelo kvalitetno zgrajeno nizkoenergijsko hišo, ki se nahaja ob robu gozda z odprtim razgledom na podpeško dolino. V neposredni bližini se nahaja hrib Sveta Ana, veliko kolesarskih in sprehajalnih peš poti, hiter dostop do Rakitne… .

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 379.000 €, 165,20 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.dfi.si

165,2 m², dvostanovanjska, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2019, 57 m² zemljišča, K+P, priložnost v mengšu: prodaja dveh prenovljenih stanovanj v hiši z lastnim atrijem, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V Mengšu prodamo čudovito polovico hiše, ki v naravi predstavlja dve....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 250.000 €, 67,40 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovni prostor se nahaja v nizkem pritličju večje poslovne stavbe. Poslovni prostor je bil generalno obnovljen leta 2016. Obnova je pomenila generalni poseg v prostor in izdelavo lokala na novo v celoti. Prostor je urejen tako, da je primeren za opravljanje storitvene dejavnosti,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 02.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,30 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
02.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.suvak.com

Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah in obsega 71,3 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, MORAVSKE TOPLICE, 12.900 €, 1695,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.06.2024.,

www.tikida.si

Nedaleč stran od Moravskih Toplic, v vasi Vučja Gomila, tik pri Bogojini, prodamo zemljišče, ki je sestavljeno iz več parcel v skupni velikosti 1.695 m2. Zemljišča so deloma kmetijska, deloma gozdna in deloma stavbna (252 m2). Na delu zemljišča se nahaja urejen vinograd. Del zemljišča,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 71.540 €, 1022,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Nezazidano stavbno zemljišče za gradnjo individalne stanovanjske hiše. Informacije: 041 781-718, 031 301-241 .

 
 
 
  Zemljišče, TURJAK, 376.740 €, 4830,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.d-5.si

4.830 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, V idilični naravi, obrobljeno z zelenimi pobočji in mirno okolico, se nahaja nad Laporjami in med Gradežem in Turjakom, kjer lahko uživate v popolnem miru in zasebnosti, a hkrati ste le nekaj minut stran od vseh potrebnih storitev, prodamo.....

 
 
 
  Hiša, BUJE, 230.000 €, 220,00 m2 cca 1050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.d-5.si

220 m², vrstna, zgrajena l. 1968, 490 m² zemljišča, V okolici Buj prodamo vrstno hišo, ki je potrebna kompletne adaptacije, s prekrasnim pogledom na morje, JZ lega,mirna lokacija, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Cena: 230.000,00 EUR Natisni Priporoči prijatelju .

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni površini 750,00 m2, je locirana na čudoviti lokaciji v samem srcu Metlike, v mirnem naselju....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL PRI MEDVODAH, 64.000 €, 780,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2020.,

www.kumi.si

Povezava -dostop. -cca 3km do ceste Ljubljana -Polhov gradec -11 km do Medvod preko Trnovca -11 km do AC Uvoz Brezovica Pogoj nakupa prodajalca,da plačilo DPN prevzame kupec in prodajno pogodbo. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 13.000 €, 2000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2024.,

www.kumi.si

Ravno zemljišče po namenski rabi kmetijsko zemljišče K2. Na voljo je več parcel, vsaka obsega cca. 2000m², možnost nakupa samo posamezne parcele ali več parcel skupaj. Vsega skupaj na voljo 22.189m². Meje zemljišča so znane in urejene. Izjemna priložnost za tiskega, ki vidi poslovni....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 253.000 €, 88,40 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Popolnoma prenovljeno stanovanje v vrstni hiši v izmeri 88,40 m 2 v naselju Hrušica – PRODAMO. Stanovanjska stavba je v izmeri 76,90 m 2 , kletni prostor v izmeri 11,50 m 2 , in zemljišče pred vhodom v izmeri 4,00 m 2 : Stanovanje obsega: PRITLIČJE: hodnik, kuhinjo z jedilnico, kopalnico....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 27.000 €, 884,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zemljišče ob potoku v Premu pri Ilirski Bistrici .

 
 
 
  Hiša, PORTOROŽ, 1.280.000 €, 267,00 m2 cca 4790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.gradex.si

Lokacija: Center Portoroža je samo nekaj minut peš hoje oddaljen od hiše, kjer lahko najdete tudi dodatni oddih v savnah in wellnes centrih z odličnimi hoteli ter uživate v sprehajalnih poteh do centra Portoroža ali do zelo znanih solin na J strani, kjer je zelo lepa sprehajalna pot....

 
 
 
  Stanovanje, GORNJA RADGONA, 45.900 €, 26,30 m2 cca 1750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.halodom.com

V Radencih, v samem srcu mesta, je na voljo prijetna garsonjera, ki predstavlja odlično priložnost tako za investicijo kot za lastno bivanje. .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 275.000 € na 259.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, KOPER, Center, 259.000 €, 50,00 m2 cca 5180 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.10.2025 - 275.000 €
26.03.2026 - 259.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na odlični lokaciji v starem mestnem jedru Kopra se prodaja svetlo in funkcionalno 2-sobno stanovanje , ki se nahaja v drugem nadstropju starejše stavbe. Stanovanje ponuja prijetno bivanje v neposredni bližini vseh mestnih udobij – univerze, lekarne, zdravstvenega doma, trgovin, avtobusne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 83.090 €, 118,70 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.novdom.si

Na izjemno dostopni in frekventni lokaciji na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor v skupni velikosti 118,7 m² , kateremu pripadajo tudi 4 nadkrita parkirna mesta . .

 
 
 
  Hiša, PACINJE, 319.000 €, 196,00 m2 cca 1630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-525 Ogled oglasa na strani ponudnika V Pacinju (stičišče občine Ptuj in Dornava) prodamo odlično vzdrževano in redno adaptirano hišo, z letnico izgradnje 1977, skupne površine 196,4 m2, etažnosti K+VP+N. Hiša stoji na skupno 4.776 m2 v celoti ograjenega stavbnega....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 85-126 (od skupaj 810)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>