• GoHome Professional
nepremičnine slovenija - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • nepremičnine slovenija - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 131 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOŠTABONA, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.obala-realestate.com

V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova, zelo zanimiva ponudba! .

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 295.000 €, 58,90 m2 cca 5010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

KRANJSKA GORA – BEZJE lepo ohranjeno manjše trisobno stanovanje v velikosti 58,90 m 2 z čudovitim razgledom na Julijske Alpe - PRODAMO LOKACIJA Na izjemni lokaciji v Kranjski Gori je na voljo prostorno 3-sobno stanovanje s skupno površino 58,90 m2. Kranjska Gora je znana po svoji....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 280.000 €, 70,00 m2 cca 4000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V URBANIH VILAH NA SERNČEVI ULICI V MARIBORU IŠČEMO 2-SOBNO STANOVANJE ZA NAKUP .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠALARA, 350.000 €, 119,20 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večji poslovni prostor na vrhu poslovne stavbe z dvigalom, garažo v kletni etaži in skupnim zunanjim parkiriščem za obiskovalce. Poslovni prostor je primeren za zdravstveno, kozmetično, športno rekreativno ali podobno mirnejšo dejavnost. .

 
 
 
  Hiša, JESENICE, 225.000 €, 187,20 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.suvak.com

Prodamo del hiše na Cesti bratov Stražišarjev na Jesenicah. Predmet prodaje je del kleti, prvo nadstropje in mansarda - 187,2 m2 .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 46,90 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 46,9 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 75 m2. .

 
 
 
  Garaža, RADOVLJICA, 12.999 €, 12,50 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje RADOVLJICA – v poslovno stanovanjskem objektu ob Vurnikovem trgu prodamo garažni boks v 1. etaži garažne hiše v izmeri 12,50 m2. Prodamo parkirno mesto v garažni hiši pod Poslovno stanovanjskim objektom ob Vurnikovem trgu v izmeri 12,50 m2. Garažna....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Hiša, SVETI JURIJ, 139.000 €, 189,70 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.tikida.si

Na prelepem Goričkem, natančneje v vasi Sv.Jurij prodamo stanovanjsko hišo velikosti 189,7 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 134.184 €, 383,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti. V Mojstrani v strogem centru prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 383 m2 na sončni in zelo mirni lokaciji ob javni poti.....

 
 
 
  Hiša, VODICE, 517.000 €, 240,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.inf-ing.si

V Vodicah se prodaja samostojna hiša 240 m², zgrajena l.1979 in obnavljana l.2004. Stoji na parceli 340 m², možen je dokup še 500 m² zemljišča. Hiša obsega K+P+1+2. Možnost plačila na obroke. Prodajalec vzame v ceno tudi stanovanje. Na zemljišču je vsa potrebna infrastruktura: vodovod,....

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 65.000 €, 1187,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – okolica , k.o. Škovec -zazidljivo zemljišče 1.187,oo m2, , na odlični lokaciji, mirna, sončna prisoja lega, na obrobju manjšega naselja , voda, elektrika in optika do parcele, primerno za ljubitelje narave . Cca 5 minut do AC priključka Lj. - NM . Prodamo - cena 65.000,00....

 
 
 
  Hiša, MAČE, 1.200.000 €, 490,00 m2 cca 2450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.01.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Mače pri Preddvoru se prodaja razkošna vila, ki je lahko tudi 4-stanovanjska. Obsega 490 m² (klet, pritličje in mansarda). Stoji na prostorni parceli 1149 m². V pritličju je 200 m² veliko vseljeno stanovanje s kaminom. V mansardi je stanovanje delno izdelano. V kleti so....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 930.000 € na 850.000 € z dne 10.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ANKARAN, 850.000 €, 314,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.07.2025 - 930.000 €
10.04.2026 - 850.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.obala-realestate.com

Hiša z veliko parcelo na izredno mirni lokaciji, brez bližnjih sosedov, zgolj 400 m od morja, obdana z oljkami in zelenjem ter s čudovitim razgledom na morje in Dolomite. Pridobljeno gradbeno dovoljenje za izgradnjo nove hiše z bazenom. Odlična lokacija, enkratna priložnost! .

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šiška, 165.000 €, 42,00 m2 cca 3930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.kumi.si

Razporeditev: predsoba bivalna kuhinja majhna kopalnica soba 1 soba 2 Lokacija: trgovina Mercator LPP št. 5, 22 in 23 obvoznica izvoz Podutik Priključki: elektika ima svoje odjemno mesto voda je skupna s solastnikom ogrevanja ni Prodaja se solastniški delež. Brez provizije za kupca.....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 120.000 € na 89.500 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JESENICE, 89.500 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 120.000 €
21.02.2026 - 89.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.suvak.com

Stanovanjska stavba obsega delo klet, pritličje in mansardo v tlorisni površini 106 m2. Poleg stavbe je gospodarsko poslopje - hlev. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 235.000 €, 87,70 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.10.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - center, v središču Škofje Loke, na dobri, frekventni lokaciji, z dovolj parkirnimi mesti, prodamo poslovni prostor z vpeljano trgovsko dejavnostjo – trenutno je trgovina z metrskim blagom. .

 
 
 
  Stanovanje, LUCIJA, 389.000 €, 89,50 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.obala-realestate.com

Izredno lepo, temeljito prenovljeno, svetlo in prostorno stanovanje s troslojnimi okni, protivlomnimi vrati in dodatno izoliranimi zunanjimi stenami. Stanovanje ima lastniško parkirno mesto v garaži in dve kleti. V zaključni fazi je realizacija dogovora za izvedbo dvigala. Novo stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 430.000 €, 343,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

343 m2, samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2020, 1.643 m2 zemljišča, K+P+1+M, Iščete investicijsko priložnost ali udoben dom na mirni in izjemni lokaciji? Predstavljamo vam samostojno hišo v bližini turističnega centra Rogaška Slatina, ki vas bo prepričala z razgledom, kakovostno....

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 95.000 €, 45,00 m2 cca 2110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Večje 1,5- sobno ali dvosobno stanovanje, cca 40 m2, v širšem centru Ljubljane, vseljivo takoj, lastništvo zemljiško knjižno urejeno, kupim takoj. Brez posrednika. .

 
 
 
  Zemljišče, VODICE, 200.000 €, 502,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V občini Vodice pri Ljubljani se prodaja zazidljivo zemljišče, velikosti 502 m² s ceno 398 eur/m². Parcela je ravna, pravilne oblike. Komunalni vodi so ob parceli. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 176.000 €, 2837,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.837 m², nezazidljiva, prodajajo se dve parceli, nahajata se na robu naselja sta sončni, malo podolgovati, priključki so zraven, dostop urejen po asfaltu do obeh parcel, možen dokup še dodatnega kmetijskega zemljišča 1500 m² (cena po dogovoru), parceli se nahajajo v območju kjer....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠČE PRI TREBNJEM, 43.000 €, 4145,05 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – Gradišče – zemljišče 4.145,10 m 2 , (vinograd), primerno za postavitev nezahtevnega objekta , na obrobju naselja , na odlični lokaciji – mirna, sončna prisojna lega, ob gozdu , asfaltni dostop, voda in elektrika do parcele, primerno za ljubitelje narave in samooskrbe – počitniško....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 160.000 €, 35,00 m2 cca 4570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.10.2019.,

www.visa.si

Kontakt Prodajalec: Visa d.o.o. Naslov: Cesta v Zgornji log 32, 1000 Ljubljana, 1000 Ljubljana GSM: 040/900-101 Email: info@visa.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Vaše sporočilo nam je bilo poslano. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 269.500 €, 50,20 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

KRANJSKA GORA – dvosobno stanovanje v velikosti 50,20 m 2 na izredno mirni lokaciji z samostojnim lastniškim parkirnim prostorom – PRODAMO Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu. Stanovanje po podatkih GURS-a obsega 50,20 m 2 neto tlorisne površine. Pred stanovanjsko stavbo....

 
 
 
  Hiša, OTOVCI, 33.900 €, 74,10 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.halodom.com

Na prodaj: starejša hiša z gospodarskim poslopjem in zemljiščem – Otovci, Goričko .

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 15.000 €, 7600,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.10.2025.,

www.kumi.si

Pogoj nakupa: - nakup vseh parcel skupaj oz. eno parcelo v izmeri cca. 2.300m² se lahko proda/kupi posebaj - pri nakupu je potreben postopek s kmetijskimi zemljišči oz. gozdom na Upravni enoti, prodajna pogodba se sklepa v obliki notarskega zapisa, kupec ima strošek postopka v višini....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 455.000 € na 422.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 422.000 €, 89,00 m2 cca 4740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 455.000 €
15.04.2026 - 422.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Zelo prijetno, svetlo , zračno , prostorno štirisobno stanovanje z J orientacijo, v izmeri 89m² , katero je bilo adaptirano leta 2014 . Objekt zgrajen l. 1976, v letu 2000 je bila zamenjana streha , leta 2023 pa je bila izdelana nova dodatna izolacija na fasadi! Stanovanju pripada....

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 235.000 €, 208,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem, le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Stanovanje, ZREČE, 62.000 €, 24,50 m2 cca 2530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2023.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetnega svetlega, obnovljenega stanovanja v urejenem večstanovanjskem objektu. Lokacija ponuja poleg mirnega bivanja tudi neskončne možnosti za šport in sprostitev , od sprehajalnih in kolesarskih poti, sproščanja v zdraviliško športno-rekreacijskem centru....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2020.,

www.inf-ing.si

V Kranju kupimo enosobno stanovanje za našo stranko. .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 739.000 €, 394,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na izjemni lokaciji na vrhu Sežane, z odprtim pogledom na mesto in vse do Tržaškega zaliva, je naprodaj vseljiva samostojna enonadstropna hiša z mansardo, delno podkletena in primerna tudi za ureditev dveh ločenih stanovanj. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFJA LOKA, 23.120 €, 1445,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA – Lipica, na sončni lokaciji, prodamo ravno, kmetijsko zemljišče, v naravi travnik, v izmeri 1.445 m². .

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 235.000 €, 76,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

76 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 3. nad., adaptirano v celoti 2012, funkcionalna razporeditev, dnevna bivalna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z delavnim kotom, spalnica, otroška soba, kopalnica-tuš- WC ločeno, hodnik, Klima, CK (mestno ogrevanje) KTV, Internet ( opcija:....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 60,00 m2 cca 6420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prva vrsta ob morju v atraktivnem objektu z dvigalom. Ekskluzivno stanovanje z veliko teraso (37m2), odprt pogled na morje, piransko obzidje, savudrija .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 379.000 € na 354.900 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 354.900 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 379.000 €
26.03.2026 - 354.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo dupleks stanovanje v prvem nadstropju novejšega objekta, s samostojnim vhodom , ki ga deli le z enim sosedom – popolna kombinacija zasebnosti in udobja! .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 63,70 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 63,7 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 74 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 124.335 €, 24867,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajalec pogojuje prodajo tako, da mu kupec povrne del stroškov, ki nastanejo pri prodaji. Ključne specifikacije Parcela: 24867 m 2 Šifra: K -21 Cena: 124.335 € Deli: Ruj&Meridoma team 031 449 833 .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/