• GoHome Professional
nepremičnine slovenija - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • nepremičnine slovenija - GoHome iskalnik za nepremičnine Slovenija
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 131 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BRVI, 499.000 €, 263,00 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNA PRILOŽNOST za ODDAJANJE 8 STANOVANJSKIH ENOT V NOVOZGRAJENI MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE NA IZJEMNI LOKACIJI OB DRAVI (Tabor – Maribor) .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 109.000 €, 156,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-509 Ogled oglasa na strani ponudnika Tradicionalna hiša z gospodarskim poslopjem in vrtom, samostojna, zanimiva lokacija. V pritličju hiše je dnevni prostor, kuhunja z jedilnico, kopalnica, WC, spalnica. V nadstropju spalnice in dodatna kuhinja. Neizdelano podstrešje.....

 
 
 
  Zemljišče, PUŠTAL, 307.080 €, 853,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, 379.000 €, 203,40 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

203,4 m², dvojček, zgrajen l. 1960, 836 m² zemljišča, K+P+1, Prodamo enoto dvojčka, prodamo. Cena: 379.000,00 EUR Dodaten opis V mirnem naselju hiš, le streljaj od centra Domžal, prodamo enoto dvojčka, zgrajeno leta 1960. Hiša obsega klet, pritličje in nadstropje (K+P+1) in stoji....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 155.000 €, 708,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Čudovita parcelna v velikosti 708m² se nahaja na robu zazidljivosti in meji na kmetijsko zemljišče. Rahlo dvignjena glede na ostala sosednja zemljišča, kar omogoče bolj odprt pogled in zračnost. Nahaja se na nadmorski višini 816m z ugodno klimo . Parcela je v celoti komunalno urejena....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 420.000 € na 390.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 390.000 €, 350,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.06.2024 - 795.000 €
22.06.2024 - 700.000 €
10.08.2024 - 590.000 €
11.03.2025 - 545.000 €
26.07.2025 - 490.000 €
24.09.2025 - 420.000 €
22.04.2026 - 390.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

350,6 m2, hiša, zgrajena l. 1955, adaptirana l. 1999, 6.036 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 390.000,00 EUR Dolenjske Toplice, Podhosta, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1955, obnovljeno 1993 (streha) in 1999 (fasada) s površino dela stavbe 318,1m2, proizvodni prostor, zgrajen 1990,....

 
 
 
  Hiša, TREBNJE, 250.000 €, 131,55 m2 cca 1900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE - Čatež, 131,5o m2, hiša l. 1992 in brunarica 41,4o m2, l. 1990, z urejenim dvoriščem – parkirna mesta, zelenica, zelenjavni vrt , sadovnjak, na zemljišču 3.871,oo m2 . Hiša je na vrhunski lokaciji , z funkcionalno razporeditvijo prostorov ( v pritličju, 1. nad. in mansardi....

 
 
 
  Hiša, KAMNA GORICA, 79.900 €, 143,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje V Srednji Dobravi pri Kamni Gorici v občini Radovljica prodamo stanovanjsko hišo z zemljiščem v skupni izmeri 433,00 m 2 . Stavba ima neto tlorisne površine cca 143,00 m 2 . Po podatkih s strani Gurs-a je bila stavba bila zgrajena leta 1760. Stavba....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 595.000 €, 474,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni, idilični in sončni lokaciji v naselju Nožed prodamo samostojno hišo, potrebno celovite prenove, ki s svojo lego, zasebnostjo in odprtimi razgledi predstavlja redko priložnost na trgu. .

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 429.000 € na 389.000 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PLEŠIVICA, 389.000 €, 376,20 m2 cca 1030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 429.000 €
26.03.2026 - 389.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Iščete svoj miren kotiček sredi narave, a hkrati v sodobni in prostorni hiši? Predstavljamo vam čudovito samostojno hišo v Plešivici na Krasu , ki združuje udobje, prostornost in slikovito naravno okolje. .

 
 
 
  Zemljišče, PODMOLNIK, 99.000 €, 524,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.indomio.si

524 m2, zazidljiva, Zazidljiva parcela za investicijo, Odlična priložnost za investitorje, Hiter dostop do Ljubljane, Zeleno in mirno okolje, prodamo. Cena: 99.000,00 EUR PRODAMO: Parcela s projektom gradnje dvojčka Odlična priložnost za investitorje ali zasebne kupce, ki želijo gradnjo....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 120.000 €, 170,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V naselju Jelšane , na dokaj samostojni lokaciji nedaleč od glavne ceste, prodajamo samostojno enonadstropno stavbo z urejenim bivalnim nadstropjem in poslovnim prostorom v pritličju. Hiša stoji na lepi, prostorni parceli z vrtom in ponuja zanimivo priložnost za bivanje, poslovno....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 210.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se starejša enonadstropna vrstna stanovanjska hiša, ob vaški ulici, zgrajena 1820, prenovljena leta 1987 in 2010 (streha), 2023 (fasada), vseljivi del stavbe popolnoma prenovljen leta 2010, z dvema gospodarskima poslopjema, nadkrito drvarnico, samostojnim objektom, ima vso....

 
 
 
  Stanovanje, ŠEMPETER PRI GORICI, 218.000 €, 65,00 m2 cca 3350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

65 m², 3-sobno, zgrajeno l. 1985, funkcionalno razporejeno stanovanje, v uporabi 3. sobno v I. nadstropju stanovanjskega bloka. Dnevna soba z izhodom na balkonsko ložo, kuhinja z jedilnico, večja spalnica z francoskim oknom, otroška soba, kopalnica/WC, priročna shramba, hodnik, klet.....

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 265.000 €, 83,60 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo prostorno in svetlo trosobno stanovanje, s 83,6 m2 stanovanjske površine. Stanovanje obsega predsobo, kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, spalnico, kopalnico in še eno večjo sobo (30 m2), ki jo je možno pregraditi....

 
 
 
  Hiša, DRENOV GRIČ, 307.000 €, 134,05 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

DRENOV GRIČ - 134 m2 , samostojna medetažna hiša na zemljišču 691 m2 z urejenim ograjenim dvoriščem , zelenico in vrtom, ki lahko postane vaš prijeten novi dom ali priložnost za investicijo . Hiša ima gradbeno dovoljenje Na parceli stoji še lesen objekt. Hiši je potrebna temeljite....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 230.000 €, 89,00 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

89 m², 4-sobno, zgrajeno l. 1978, veliko 4 sobno stanovanje, funkcionalno, dnevna soba z izhodom na balkonsko zastekleno ložo, posebej kuhinja z jedilnico, tri spalnice, kopalnica/ WC-ločeno, CK ( mestno ogrevanje) Klima, KTV, Internet ( opcija: optika), Dve dvigali. Klet. Kolesarnica.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 29.700 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.novdom.si

V poslovni stavbi na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor velikosti 45 m² z dvema nadkritima parkirnima mestoma. .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 210.000 € na 199.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KOSOVELJE, 199.000 €, 165,00 m2 cca 1210 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.11.2025 - 210.000 €
23.04.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni kraški lokaciji se prodaja novozgrajena enodružinska hiša , zgrajena leta 2025 . Objekt je zasnovan sodobno in funkcionalno, v skladu z naravnimi značilnostmi okolja. Hiša ni dokončana (3.gradbena faza), kar omogoča bodočemu lastniku, da zaključi notranjo ureditev....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 159.000 €, 283,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Stavba je bila vseskozi dobro vzdrževana in deloma adaptirana in sicer leta 1990 streha, z namestitvijo nove kritine in zamenjavo dotrajanih tramov; leta 2003 zamenjana okna, ki so sedaj lesena, z polkni in urejen je bil fasadni omet; tega leta so bila zamenjana vrata v gospodarsko....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 299.000 €, 1581,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Parcela je delno zazidljivo cca 440m², ostalo je pa kmetijsko zemljisce. Zemljisce je v celoti ograjeno, na parceli je manjsi kmetijski objekt(klet in soba za druženje) Zemljisce je rahlo v naklonu, orientirano na jug in ima precudovit razgled na okoliške kraje Locirna na robu naselja....

 
 
 
  Zemljišče, GABRJE PRI ILOVI GORI, 149.000 €, 1202,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju namenske rabe SS, SSe- površine eno in dvostanovanjski objekt v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje. Parcela, malo dvignejna od ostalih v okolici kar ponuja odprt pogled in prijetno bivanje. Zemljiško knjižno stanje -....

 
 
 
  Hiša, LIG, 50.000 €, 140,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.08.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa z gospodarskim posopjem(70m²). Potrebna celovita prenova. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Hiša, MEDVODE, 345.000 €, 147,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V Medvodah prodamo samostojno hišo, ki je lahko tudi dvostanovanjska. .

 
 
 
  Hiša, RADENCI, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2025.,

www.indomio.si

130 m2, samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2017, 435 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR PRILOŽNOST ZA SANJSKO BIVANJE V RADENCIH! Iščete popoln dom v mirnem in zelenem okolju a hkrati v neposredni bližini centra Radenc? Ta izjemna hiša v Radencih je prava izbira....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 2.250.000 €, 15000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na vidni lokaciji v Industrijski coni Zapolje prodajamo zemljišče, ki je namenjeno poslovni, skladiščni in proizvodni dejavnosti. Cona je urejena, komunalno opremljena. Zgrajeno je cestno omrežje znotraj cone, priključki na električno omrežje, vodovodno, kanalizacijsko, telekomunikacijsko....

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 49.900 €, 752,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.indomio.si

752 m2, zazidljiva, sončno, zazidljivo zemljišče, mirna lokacija, čudovit razgled, narava, hiter dostop do Maribora, komunalno opremljena, prodamo. Cena: 49.900,00 EUR POČEHOVA, MARIBOR: Prodamo gradbeno zemljišče, ki se nahaja v mirnem naselju, odmaknjeno od mestnega vrveža, na sončni....

 
 
 
  Zemljišče, SATAHOVCI, 43.000 €, 1291,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.halodom.com

V naselju Satahovci, ki spada pod občino Murska Sobota, je naprodaj lepo urejena in v celoti zazidljiva parcela v izmeri 1.291 m². .

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori , prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo, energetsko učinkovito in funkcionalno zasnovano z uporabno površino v izmeri....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, MIHELCA, 34.900 €, 2578,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

2.578 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, idilična parcela z infrastrukturo in čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Dodaten opis Na mirni in sončni lokaciji, sredi narave, prodamo zazidljivo parcelo na samem s celotno infrastrukturo (elektrika, voda, dostopna cesta). Parcela....

 
 
 
  Hiša, GONJAČE, 94.900 €, 79,50 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni lokaciji v idilični vasi Gonjače , v samem srcu Goriških Brd, je na voljo samostojna hiša, ki ponuja izjemno priložnost za prenovo po vaših željah. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 1.500.000 €, 1500,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo proizvodne prostore, ki se nahajajo v 1. nadstropju poslovne stavbe v industrijski coni v Stegnah. Prostori so trenutno v uporabi kot proizvodni prostori, manjši del pa ima urejene pisarne. Prostori se lahko tudi uredijo za drugo namembnost. Imajo velik potencial za preureditev....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 350.000 €, 504,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

MARIBOR, POBREŽJE OB STRAŽUNSKEM GOZDU 504 m2, samostojna, zgrajena l. 2006, 800 m2 zemljišča, maribor-pobrežje ob stražunskem gozdu-top lokacija.sam. stanovanjska hiša z poslovnim prostorom v kleti za skladišče in trgovskima prostoroma, prodamo. GARAŽA IN KURILNICA KONČANA,POSLOVNI....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 210.000 €, 68,00 m2 cca 3090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Kočevarjeva ulica, prodamo 3-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 68,40 m2. Stanovanje obsega: hodnik, kopalnica, spalnica, otroška soba ter večja soba, v kateri je kuhinja, jedilnica in dnevna soba. Stanovanje je svetlo ter ima zahodno in....

 
 
 
  Stanovanje, KRŠKO, 101.500 €, 35,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem za znano stranko kupimo stanovanje velikosti 30 m² do 40 m². Takojšnje gotovinsko plačilo! .

 
 
 
  Kmetija, PUCONCI, 38.000 €, 15356,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321066-9 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNOMELJ, 10.000 €, 1777,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2024.,

www.kumi.si

Stavbno zameljišče je v namenski rabi: površine podeželskega naselja, mešano kmetije in stanovanjske stavbe: stanovanjske stavbe, nestanovanjske stavbe, kmetijski objekti in spremljajočimi objekti v okviru podželskega naselja in objekti, namenjeni dopolnilnim dejavnostim na kmetiji,....

 
 
 
  Hiša, ŠENČUR, 449.000 €, 169,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

Predstavljamo vam krajno hišo oz. enoto trojčka v prijetnem in mirnem Sajovčevem naselju v Šenčurju. .