• GoHome Professional
nepremičnine slovenija - GoHome kupim prodam - GoHome
  • nepremičnine slovenija - GoHome kupim prodam - GoHome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 746 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KRANJ, 375.000 €, 68,70 m2 cca 5460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Na Potrčevi ulici v naselju Vodmat se prodaja 3,5 sobno stanovanje, velikosti 68,7 m². .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 227.000 €, 66,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2024.,

www.mp-projekt.si

Naprodaj je sveto, popolnoma prenovljeno pritlično stanovanje v dvostanovanjski hiši z lastnim vhodom . V neposredni bližini se nahajajo: trgovina, pekarna (24/7), lekarna, pošta, banke, papirnica, zdravstveni dom, knjižnica, vrtci, šole, nedaleč stran pa tudi nakupovalni center Aleja....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 280.000 €, 142,64 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.07.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na čudoviti, sončni lokaciji na južnem robu slikovite vasice Pedrovo se prodaja popolnoma obnovljena, opremljena in takoj vseljiva kraška hiša s čudovitim razgledom na Vipavsko dolino . .

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 114.000 €, 1622,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Prodajamo zazidljivo zemljišče na robu vasi, na lepi lokaciji, malce dvignjena, Južna lega, komunalna infrastruktura blizu zemljišča, z urejenim dostopom, na S strani je parcela obdana s kamnitim zidom. POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 1622....

 
 
 
 
-30%

Spremembe cen iz 135.000 € na 95.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 95.000 €, 128,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 88.000 €
23.01.2026 - 65.000 €
30.01.2026 - 53.000 €
13.02.2026 - 145.000 €
10.03.2026 - 185.000 €
13.03.2026 - 135.000 €
28.04.2026 - 280.000 €
01.05.2026 - 135.000 €
08.05.2026 - 95.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GABRJE, Ruparjev dol, prodamo stanovanjsko hišo, površine stavbe 128,00 m2 , zgrajene l. 1879, in zasnovane v treh etažah, K + P + M . Zemljišče obsega 475,00 m2 površine okoli stavbe, ravne lege ter neposredno ob javni asfaltirani cesti. Po namenski rabi je 100% stavbo zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 185.000 € na 160.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠMALČJA VAS, 160.000 €, 114,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 185.000 €
10.03.2026 - 160.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Šmalčji vasi (Šentjernej), prodamo samostojno stanovanjsko hišo in kmetijske objekte, ki stojijo na zemljišču v skupni površini 1.574,0 m 2 . .

 
 
 
  Hiša, DOLENJI SUHOR PRI VINICI, 60.000 €, 37,00 m2 cca 1620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Dolenji Suhor pri Vinici, prodamo kmetijsko posest, ki zajema starejšo domačijo, katera stoji na stavbnem zemljišču v površini 1.560,00 m2 . Parcela na kateri stoji domačija leži na robu vasi, ob javni asfaltni cesti. Hiša ni več primerna za bivanje. Zgrajena je bila leta....

 
 
 
  Zemljišče, PUŠTAL, 307.080 €, 853,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.02.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Puštal - Žovšče prodamo zazidljivo parcelo 853 m². Parcela je komunalno urejena. .

 
 
 
  Zemljišče, VRHNIKA, 189.000 €, 1185,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Zemljišče pravilne oblike z izdanim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem , na odlični sončni lokaciji in na meji zazidljivosti ! Gradbeno dovoljenje je za izgradnjo enodružinske hiše v izmeri 161m² v etažnosti pritličje in 1. nadstropje . Mirna - sončna lokacija ob majhnem potoku in....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 550.000 €, 200,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

200 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1967, adaptiran l. 2000, 160 m2 zemljišča, v centu Škofje Loke se prodaja pritlični gostinski lokal v izmeri 80 m2 z izhodom na pokrito teraso z lepim pogledom na staro mestno jedro in Kupcinarski most, ter ločenim stanovanjem v prvem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, DEKANI, 350.000 €, 313,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490361001-267 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dvostanovanjske stavbe v Dekanih, del dvojčka, skupna stanovanjska površina 312,50m2, zgrajen 2005, s zemljiščem v izmeri 345,0m2. Stavba ima sončno lego, nahaja se na vrhu hriba v vasi, zemljišče delno....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 350.000 €, 210,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Drska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 210,00 m2 (uporabne površine 109,00 m2), zgrajene l. 1974 ter zasnovane v dveh etažah, P + N. Zemljišče obsega 874,00 m2 površine okoli stavbe, parcela je hortikulturno urejena ter delno ograjena z živo mejo.....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 95.000 €, 114,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLANINA 114 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1977, adaptirano l. 2010, M/M, Planina pri Postojni - prodamo 4, 5 sobno stanovanje v mansardi. V večstanovanjski hiši. Centralna kurjava na olje. Priključki: Elektrika, voda vse skupaj je lastno. Stanovanje se prodaja opremljeno, ali po dogovoru.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V Škofja Loki prodamo lepo in prostorno enoto dvojčka. Hiša je bila po modernih standardih zgrajena leta 2020. .

 
 
 
  Hiša, MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU, 299.000 €, 179,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

179,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2015, 855 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 299.000,00 EUR PROSTORNA DRUŽINSKA HIŠA V DRAVSKEM DVORU Na voljo je priložnost za nakup urejene prostorne hiše v Dravskem Dvoru. Hiša je bila zgrajena leta 1982. Leta 2007 je bila na hiši....

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 1.402.440 €, 372,00 m2 cca 3770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lokal je opremljen tudi s kuhinjskimi inštalacijami, tako da je možna vgradnja kuhinje brez velikih posegov. .

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 110.000 €, 32,00 m2 cca 3440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima vzhodno lego, pogled na mesto, prenovljeno balkonsko ložo. .

 
 
 
  Hiša, POLJANE NAD ŠKOFJO LOKO, 550.000 €, 329,80 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V kolikor si želite živeti v bližini narave, stran od mestnega vrveža oz. v prijaznem okolju z veliko možnosti uživanja raznih sprehajalnih in kolesarskih poteh je ta hiša prava za vas. .

 
 
 
  Zemljišče, KOKRICA, 189.120 €, 591,00 m2 cca 320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Kokrica pri Kranju se prodaja zazidljiva parcela, pravilne oblike. Komunalni vodi so zraven. .

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 1829,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela, gozdiček z vrhunskim potencialom in odprtim pogledom na Piranski zaliv in Udine. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 45.700 €, 25,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Primerna za vikend, za študente .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 235.000 €, 183,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Novomeška cesta, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 183,10 m2 (uporabne površine 73,40 m2), zgrajene l. 1960, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega cca. 300,00 m2 površine okoli stavbe, ki je ograjena ter parkirišče. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Dravlje, 46.960 €, 58,70 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.mp-projekt.si

Ljubljana – Dravlje, na odlični in lahko dostopni lokaciji, tik ob obvoznici, v poslovni stavbi oddamo poslovni prostor v izmeri 58,7m 2 . Kompletno opremljen. Razporeditev prostorov: hodnik, WC, večji pisarniški prostor z mini kuhinjo, ločena sejna soba. Stanje poslovnega prostora:....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO V ROŽNI DOLINI, 22.500 €, 3369,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

3.369 m2, kmetijsko zemljišče, šmartno 3369m2 kmetijska parcela naprodaj, prodamo. Cena: 22.500,00 EUR Na voljo je izjemna priložnost za vse ljubitelje podeželskega življenja! V prekrasnem Šmartnem v Rožni dolini, ki se nahaja v osrčju slikovite Savinjske regije, je na prodaj parcela....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Hiša, LOGATEC, 340.000 €, 390,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodamo stanovanjsko hišo na zelo mirni in sončni lokaciji. Hiša se nahaja na samem obrobju poznanega Planinskega polja. Hiša je medetazna in obsega v prvi etaži, hodnik, wc, zelo prostorno jedilnico, kuhinjo in shrambo.Druga etaža vsebuje dnevno sobo z izhodom na balkon, hodnik,....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 319.000 €, 83,80 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Na odlični lokaciji v Kranju, Planina 2 posredujemo pri prodaji 3- sobnega prostornega stanovanja v izmeri 83,8 m2, ki se nahaja v prvem nadstropju 1/8 stanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene leta 1983. Stanovanje je preurejeno v 4-sobno in se ponaša z dobro razporeditvijo prostorov.....

 
 
 
  Zemljišče, OSOJNICA, 495.000 €, 38658,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

38.658 m2, kmetija, prodamo. Cena: 495.000,00 EUR V okolici Žirov v prodajo ponujamo sklop več kmetijskih parcel in stanovanjskih objektov s pomožnimi kmetijskimi delom:. Kmetijskih del znaša cca 30923m2. Po uradnih podatkih GURS-a gre za gozdna in druga kmetijska zemljišča. Večinoma....

 
 
 
  Hiša, MOZIRJE, 70.000 €, 319,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V centru Gornjega Grada, v objemu idilične narave in gozda, prodamo večji poslovno stanovanjski objekt potreben obnove, z dvoriščem. V objektu je mogoče urediti turistično ali gostinsko dejavnost, poslovne prostore in/ali več stanovanj. Objekt je bil zgrajen 1800, kot krajna vrstna....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 25.000 €, 43,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOČEVSKE POLJANE, prodamo zidanico, velikosti 43,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovane v dveh etažah, K + M . Zemljišče obsega 2.166,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, jugo-vzhodne sončne lege, v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Stanovanje, BREZJE PRI GROSUPLJEM, 470.000 €, 94,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

GROSUPLJE, Brezje pri Grosupljem , v soseski Sončni Dvori , prodamo 3-sobno stanovanje , v skupni izmeri 94,20 m2, zgrajeno l. 2022. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, ki je svetlo, energetsko učinkovito in funkcionalno zasnovano z uporabno površino v izmeri....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

stanovanje ima lastno etažno ogrevanje na plin.ima parkirno mesto.mesečni stroški so zelo niski.stanovanje je kompletno opremljeno. .

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 526,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Koper, Pomjan, posest, Istrska samostojna hiša , 526 m2, l. 1987-1994 (adaptacija 2014,2020), etažnost (P+1) in ločen poslovni objekt 172 m2 (l.2005, adaptacija 2014,2020, v katerem se je izvajala gostinska dejavnost), etažnost (P), vse na ograjenem zemljišču 2.321 m2 ter zemljišča....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 360.000 €, 178,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2026.,

www.indomio.si

178,9 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1970, adaptirana l. 2000, 462 m2 zemljišča, P+1, Prodamo spodnjo etažo in prizidek dvoetažne lepo urejene hiše v Sežani. Skupaj z dodatno zunanjo garažo (v uporabi kot letna kuhinja) velikosti 10,7 m2 je površina 178,90 m2. Hiša se nahaja v predelu....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 273.000 € na 266.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 266.000 €, 64,70 m2 cca 4110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.04.2026 - 273.000 €
08.05.2026 - 266.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.04.2026.,

www.inf-ing.si

Na Kamnitniku v Škofji Loki se prodaja 2-sobno oskrbovano stanovanje za starejše. Nahaja se v pritličju 3-nadstropne stavbe, ki je bila zgrajena l. 1999 in obnavljana l.2008. Stanovanje ima lasten vhod. Vseljivo je do 1.6.2026. Uporabne površine je 55,5 m². Kopalnico je potrebno obnoviti.....

 
 
 
  Hiša, PROŽINSKA VAS, 350.000 €, 235,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

235,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2016, 3.086 m2 zemljišča, K+P+M, Lepo vzdrževana hiša z gospodarskim poslopjem in velikim zemljiščem (3.086 m2) - Prožinska vas, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane stanovanjske hiše med Štorami....

 
 
 
  Hiša, KAMNICA, 365.000 €, 333,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321044-308 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni in iskani lokaciji v Bresternici prodamo samostojno družinsko hišo etažnosti (P+1+M). Hiša se nahaja v zadnji vrsti hiš z lepim pogledom na Dravo, na parceli velikosti 763 m2. z urejenim dostopom....