- nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 746 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 175.000 €, 280,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

280 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 629 m2 zemljišča, prostorna stanovanjska hiša z dvema opremljenima stanovanjema, z ločenima vhodoma, na odlični, mirni lokaciji, ob asfaltni cesti v naselju, takoj vseljivo, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Lokacija: v naselju Šmarješke Toplice,....

 
 
 
  Zemljišče, KAPLJA VAS, 442.200 €, 3685,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.08.2025.,

www.mp-projekt.si

Kaplja vas pri Preboldu – prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 3.685m 2 . Zelo primerno za investicijo - možnost gradnje več samostojnih hiš. Parcela po namenski rabi spada v območje SK – dovoljena gradnja stanovanjskih objektov s spremljajočimi dejavnostmi (npr. nastanitvena dejavnost,....

 
 
 
  Zemljišče, DRENOVEC PRI BUKOVJU, 6.000 €, 3422,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-370 Ogled oglasa na strani ponudnika Bizeljsko, Drenovec pri Bukovju, zemljišče 675m2, na katerem stoji ne stanovanjska stavba, zgrajena 1972, 13,5m2 in zemljišče 2.750m2, prodamo za 9.000,00 EUR. Možnost izgradnje nezahtevnega objekta ( kmečka lopa, molzišče,....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Garaža, IZOLA, 29.000 €, 12,00 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

12,5 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2013, klet, prodamo. Cena: 29.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parkirnega mesta v garaži pod sosesko Južna cesta nasproti medgenerezacijskega centra. Parkirno mesto je sredinsk v -3 etaži, kupec dobi daljinec za garažo iz katere imate možnost....

 
 
 
  Hiša, LUČE, 580.000 €, 154,00 m2 cca 3770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-134 Ogled oglasa na strani ponudnika POSEST - IZDELAVA PROJEKTA NA KLJUČ - EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST! Na prečudoviti lokaciji, v naselju Konjski Vrh (občina Luče) se nahaja visokogorska posest z razgledom na Raduho, planino Vodole, planilo Loka, planino Arta in ostalo....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 55.000 € na 45.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČUŽNJA VAS, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.12.2025 - 55.000 €
16.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.indomio.si

75 m2, zidan, zgrajen l. 2011, 1.888 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR MOKRONOG-TREBELNO, Čužnja vas, na razgledni lokaciji prodamo, brunarico - zidanico v površini 75,00 m2 , zgrajeno leta 2011. Zasnovana v dveh etažah, K + P, delno podkletena. Kletni del je zidan, pritličje....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 30.000 €, 3128,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Kmetisjko zemljišče je sestavljeno iz dveh parcel ( 1.394 m2 in 1.734 m2). .

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 549.000 €, 130,00 m2 cca 4220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2026.,

www.mp-projekt.si

Kranj – Primskovo, na iskani lokaciji prodamo enoto stanovanjskega dvojčka v IV. podaljšani gradbeni fazi , v skupni izmeri 130m 2 , na parceli 194m 2 . Zgrajena je v gabaritih pritličje in nadstropje. Sončna pozicija, odličen tloris, veliko svetlobe. Razporeditev prostorov: Pritličje:....

 
 
 
  Zemljišče, SVETI TOMAŽ, 9.000 €, 2035,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

2.035 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Kmetijsko zemljišče z dostopom, prodamo. Cena: 9.000,00 EUR V naselju Koračice posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, katerega zgornji del je stavbno zemljišče in je na njem možno zgraditi manjši objekt. Ta del se nahaja ob....

 
 
 
  Stanovanje, SELNICA OB DRAVI, 135.000 €, 123,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.indomio.si

123,1 m2, 4,5-sobno, zgrajeno l. 1938, pritličje, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Prodamo prostorno in svetlo stanovanje v večstanovanjski zgradbi v Zgornji Selnici, ki ima lasten vhod – prednost, ki omogoča več zasebnosti in občutek bivanja v hiši. Neto tlorisna površina stanovanja....

 
 
 
  Hiša, JUROVSKI DOL, 325.000 €, 232,60 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321069-16 Ogled oglasa na strani ponudnika Edinstvena priložnost! Na vrhu idiličnih Zgornjih Partinj v Jurovskem dolu vam predstavljamo nepremičnino, ki združuje zgodovino, zasebnost in priložnosti za gostinsko obrt. V hiši so tri spalnice, ena kopalnica ter dodatni....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA PRI TRŽIČU, 460.000 €, 212,20 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

Na sončni lokaciji prodamo moderno samostojno hišo v 4. gradbeni fazi z bruto tlorisno površino stavbe 212,1 m2 in 360 m2 površine zemljišča. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Planina, 285.000 €, 80,80 m2 cca 3530 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V Kranju na Planini 1 ekskluzivno prodamo prostorno stanovanje. .

 
 
 
  Stanovanje, MOSTEC, 740.000 €, 146,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.inf-ing.si

Ob Koseškem bajerju - na Mostecu se prodaja prostorno pet sobno stanovanje v velikosti 146 m², od tega je 127 m² uporabne površine. V stavbi je 9 stanovanj. Okna so menjana z električnimi žaluzijami. Stanovanju pripada: balkon, garaža, lastno parkirno mesto. Lokacija združuje zasebnost,....

 
 
 
  Hiša, SREDNJE BITNJE, 475.000 €, 338,00 m2 cca 1410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V srednjih Bitnjah na zemljišču, ki meri 704 m2, prodamo dva stanovanjska objekta. .

 
 
 
  Hiša, TOLMIN, 135.000 €, 279,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490251002-488 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša v Tolminu z gradbenim dovoljenjem za prenovo v apartmajsko hišo s štirimi apartmaji. Zanimiva investicija. Prosto bremen. Brez dodatnih stroškov za kupca. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BRASLOVČE, 790.000 €, 727,70 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.simobilia.si

V naselju Letuš v občini Braslovče posredujemo pri prodaji poslovnega kompleksa »Zbirni center Letuš« s pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 3.795 m². Kompleks sestavljata dva objekta. Glavni objekt predstavlja proizvodna hala (letnik gradnje 1992, v izmeri NTP 727,7 m2), ki obsega....

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 212.670 €, 1251,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 369.000 €, 101,00 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom. Hiša je bila zgrajena leta 1982 ter adaptirana v letu 2008 . Zaradi svoje razgibane razporeditve je izredno primerna za investicijski nakup (oddajanje dveh enot) ali....

 
 
 
  Hiša, PONIKVE, 299.000 €, 102,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni lokaciji sredi pristnega kraškega okolja je naprodaj starejša, a skrbno vzdrževana kraška kamnita domačija , ki s svojo arhitekturo, prostornostjo in številnimi dodatnimi objekti ponuja izjemen potencial za bivanje, turizem ali večgeneracijsko rabo. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJE PRI JELŠAH, 19.900 €, 2631,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V osrčju Kozjanskega narodnega parka, na lepi sončni legi, prodamo zemljišče v skupni velikosti 2631 m2. Od tega je kmetijskega zemljišča 1809 m2 in 822 m2 stavbišča. Na zemljišču stoji stara kmečka hiša. V hiši je stara krušna peč, vaška voda in elektrika. Na razpolago so 4 prostori....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 32.000 €, 917,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

TREBNJE, Korenitka, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 917,00 m2. Zemljišče je v celoti stavno, namenska raba: površine podeželskega naselja. Nahaja v mirnem in urejenem podeželskem naselju stanovanjskih hiš. Lega zemljišča je v rahlem naklonu. .

 
 
 
  Hiša, KOMARNA VAS, 36.000 €, 240,00 m2 cca 150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026. - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

KOMARNA VAS, GORNJE GAČE , občina Semič, v neposredni bližini smučišča Bela Gače in tekaške proge, prodamo počitniški objekt-hišo , ki nudi vso udobje in je obdan z naravo in s čudovitim pogledom na hribe. Leta 2022 je nova fasada, zamenjena vsa inštalacija, izdelane dve novi kopalnici,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Prodamo etažno stanovanje (73m²) z vrtom (70 m²) garažo (16m²) in funkcionalno zemljišče v deležu, ki pripada temu stanovanju. .

 
 
 
  Hiša, STEPANI, 279.000 €, 157,50 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirni in slikoviti vasi Stepani, v zaledju Kopra in le nekaj sto metrov od avtocestnega priključka Črni Kal, je na voljo čudovita priložnost za nakup dela vrstne podeželske kamnite kmečke hiše. .

 
 
 
  Hiša, KUŠTANOVCI, 85.500 €, 106,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.indomio.si

106 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 16.496 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 85.500,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v vasi Kuštanovci vas pričaka večja posest – s stanovanjsko hišo, uporabnimi gospodarskimi objekti in velikodušnim kosom zemljišča, kjer narava vsak dan piše svojo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 379.000 € na 354.900 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVA GORICA, 354.900 €, 160,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.12.2025 - 379.000 €
26.03.2026 - 354.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in urejeni lokaciji prodamo prostorno, svetlo dupleks stanovanje v prvem nadstropju novejšega objekta, s samostojnim vhodom , ki ga deli le z enim sosedom – popolna kombinacija zasebnosti in udobja! .

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 470.000 €, 682,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V mirni in zeleni vasici Kodreti v Braniški dolini je na prodaj samostojna hiša z 682 m2, novogradnja v 3. gradbeni fazi, kletni prostor z obokano kamnito vinsko kletjo 50 m2 (staro cca. 300 let) in drugi kletni prostori, pritlični in etažni prostori primerni za turistično nastanitveno....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUKOVICA, 485.000 €, 523,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Bukovica, poslovni prostor, z zazidalnim zemljiščem, leži na J delu poslovne cone v Bukovici. Dostop je urejen, asfaltiran, vstop na dvorišče je skozi velika drsna vrata. V naravi je to lepo urejeno zemljišče, pozidano z več stavbami, ki služijo kot delavnice, skladišče, odprte hale,....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 28.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Zemljišče, RIBNICA, 80.000 €, 571,00 m2 cca 140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.12.2025 - 13.000 €
23.01.2026 - 0 €
30.01.2026 - 30.000 €
06.03.2026 - 16.500 €
13.03.2026 - 35.000 €
20.03.2026 - 0 €
10.04.2026 - 31.405 €
14.04.2026 - 53.000 €
17.04.2026 - 75.000 €
28.04.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

RIBNICA, k.o. Ribnica, prodamo solastniški delež na kmetijskem zemljišču, v skupni površini 2.282,00 m2. Parcela v površini 2.282 m2, se prodaja v deležu ene četrtine (1/4), torej gre za 570,5 m2. Zemljišče se nahaja v bližini naselja Ugar in predstavlja po namenski rabi najboljša....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 89.000 €, 120,80 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V mirnem okolju je naprodaj kamnita hiša , sestavljena iz treh ločenih objektov , ki skupaj tvorijo zaključeno in funkcionalno domačijo z veliko možnosti za ureditev po lastnih željah. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, 64.000 €, 40,00 m2 cca 1600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Za znano stranko iščemo poslovni prostor. Na frekventni lokacij, možnost parkiranja za stranke. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SEŽANA, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.10.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Poslovni prostor v poslovni stavbi na avtobusni postaji, 1 nadstropje, dvigalo, dostop preko hodnika na južni strani stavbe. .

 
 
 
  Hiša, GONJAČE, 94.900 €, 79,50 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni lokaciji v idilični vasi Gonjače , v samem srcu Goriških Brd, je na voljo samostojna hiša, ki ponuja izjemno priložnost za prenovo po vaših željah. .

 
 
 
 
+13%

Spremembe cen iz 479.000 € na 540.000 € z dne 03.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STRAHINJ, 540.000 €, 260,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.08.2024 - 460.000 €
28.01.2026 - 479.000 €
03.05.2026 - 540.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2024.,

www.inf-ing.si

V naselju Strahinj v sklopu občine Naklo se prodaja generalno obnovljena stanovanjska hiša s 544 m² zemljišča. Hiša obsega: P+1+2 in je le nekaj minut stran od priključka na gorenjsko avtocesto. Nahaja se na izredno mirni lokaciji ob gozdu. Hiša je obdana z velikim vrtom. Ima 2 terasi....

 
 
 
  Zemljišče, MAREZIGE, 8.000 €, 5327,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111025-7 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji gozdnega zemljišča v izmeri 5327m2, v Borštu. Pogoj prodajalca je, da kupec poravna 2% Davka na promet nepremičnin Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €, 40,00 m2 cca 900 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.03.2026. - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Zemljišče, MENGEŠ, 140.000 €, 708,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191141-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji enkratne posesti, ki se ponaša s prečudovitim panoramskim pogledom na Ljubljano. Stavbno zemljišče velikosti 708 m2 je primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Vsi priključki so v neposredni bližini....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 547-588 (od skupaj 811)