• GoHome Professional
nepremičnine slovenija - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • nepremičnine slovenija - GoHome iskalnik za nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 131 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, TRBOVLJE, 39.500 €, 45,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

novo adaptirano leta 2010 novo opremljeno .

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 254.900 €, 72,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-69 Ogled oglasa na strani ponudnika V ANKARANU PRODAMO 3-sobno stanovanje. Po podatkih GURS-a, znaša skupna površina stanovanja 61,5 m2, vendar dejanska izmerjena neto tlorisna površine znaša 72 m2, izmerjena uporabna površina pa znaša 68 m2. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Hiša, SEŽANA, 30.000 €, 200,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanjsko hišo (podrtijo), ki ima 216m2. za dodatne informacije kličite na priloženo telefonsko številko. Parcela ima vse komunalne priključke in vsa potrebna dovoljenja za adaptacijo. Hiša je imela pritličje in nadstropje (432m2), ki smo ju porušili zaradi popolne adaptacije.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €, 26717,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

26.717 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR DOLINA RAŠE. 26.717,00 m2 kmetijskih in gozdnih zemljišč, dostop je urejen. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 7.750.000 €, 50000,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.indomio.si

50.000 m2, zazidljiva, Na Slovenski Obali prodamo več gradbenih parcel za gradnjo stanovanjskih naselij s 6 do 120 hiš in 600 stanovanji.Za več informacij, kadarkoli pokličite na +38640205142V agenciji imamo zaposlenega arhitektnega svetovalca z več 20 letnimi izkušnjami, ki vam lahko....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 28.000 €, 2135,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-63 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Spodnjih Škofijah se prodaja kmetijsko zemljišče v skupni izmeri 2.135 m2, ki ga sestavljata dve parceli. Na delu zemljišča je so ob robu zemljišča posajene starejše oljke, glavnina parcele pa je trenutno....

 
 
 
  Hiša, GORENJA VAS PRI ŠMARJETI, 69.500 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

70 m2, bivalen, zgrajen l. 1985, 320 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.500,00 EUR Objekt: Zidan objekt, medetažna plošča beton. Klet toplotno izolirana, etaža ometana brez toplotne izolacije. Stavbno pohištvo: les. Strešna kritina: betonski strešniki. Ogrevanje: radiatorsko s pečjo....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 150.000 €, 126,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam stanovanje v fazi obnove. Stanovanje je v 6. nadstropju, s čudovitim 270° panoramskim razgledom, s terase lahko uživate v čudovitem razgledu na grad, iz spalnega dela imate čudovit neoviran pogled na mesto. .

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 159.000 €, 291,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prostorne hiše v samem centru Višnje Gore. Hiša je bila zgrajena iz kamna leta 1881 in ima 290,80 m2 površine. Hiša je potrebna kompletne prenove, vendar to predstavlja predelavo po željah in s tem izjemen....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 225.635 €, 84,00 m2 cca 2690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-134 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 151.724 €, 182,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

182,8 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, opremljeno, lasten vhod, terasa, zimski vrt, štiri spalnice, dve kopalnici, pisarna, CK, 2 x kamin, 2 x klima, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 260.000 €, 419,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritlični etaži je delavnica, s sanitarijami. Delavnica ima elektriko za moč. Stanovanji se nahajata v prvem nadstropju in mansardi. Vsako izmed stanovanj ima dve sobi, kuhinjo in kopalnico. Ogrevanje je centralno. Hiša ima dva prizidka, kjer sta klet in garaža. .

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 166.988 €, 61,00 m2 cca 2740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-228 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE, KI GA JE MOŽNO PREUREDITI V 3 SOBNO - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku.....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 289.000 €, 215,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151001-1028 Ogled oglasa na strani ponudnika Hiša se nahaja na mirni lokaciji in ponuja razgled na grad Borl. Po podatkih lastnika je bila izgrajena l. 2020, manjka pa še zaključni oplesk fasade. Parcela je večja in urejena, meri skupaj 1786 m2. Ima 180,4 m2 bivalne....

 
 
 
  Hiša, IZOLA, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

kupim hiso samostojno ali atrijsko ali vrstno nad 100m2, moznost adaptacije .

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 1.000.000 €, 410,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

410 m2, samostojna, zgrajena l. 1913, adaptirana l. 2010, 1.509 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 1.000.000,00 EUR REZIDENCA PRESTOLNICA MIRU IN RAJA Kjer se zgodovina sreča z razkošjem – in vaš lastni bazen. Na 660 metrih nad morjem, v vasici pri Kozini, vas čaka redka priložnost, da....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 460.200 €, 354,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Podkletena hiša razpolaga z kuhinjo s shrambo, prostorno dnevno sobo z jedilnim kotom in ima 7 spalnic, 3 kopalnice, 3 WC, savno, fitnes in 2 terasi. Bruto uporabna površina 443 m2, stanovanjska površina 355 m2, garaža 56 m2, zemljišče 12.000 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, GORICA PRI SLIVNICI, 35.000 €, 1500,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.04.2026.,

www.salomon.si

parcela ca 1500 m2, na parceli stoji 1/2 stare kmečke kamnite hiše s kletjo in star lesen pomožni objekt, na lepi sončni legi,primerno za ambiente, dostop po obstoječem vaškem kolovozu. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 155.990 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je bila zgrajena leta 2002 in prvič vseljena 2005 Hiša zajema : 3 sobe, kabinet, wc, garaža, odprti koncept: kuhinja + jedilnica + dnevni prostor, velika glavna kopalnica, 2 večnamenska shramba, dodatna letna kuhinja, kurilnica plus še ena kopalnica z tus kabino. Dvorišče je....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 87.700 €, 43,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-285 Ogled oglasa na strani ponudnika SLOVENSKE KONJICE CENTER - MESTNI TRG 1 SOBNO STANOVANJE 42,8 M2 - ODLIČNA RAZPOREDITEV Novemu lastniku je na voljo 1 sobno stanovanje v strogem centru Slovenskih Konjic. Stanovanje je popolnoma opremljeno ter možno takojšnjega....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 149.000 €, 133,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

133,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1897, adaptiran l. 2023, pritličje, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR V Mariboru, v mestni četrti Magdalena, vam ponujamo edinstveno priložnost za nakup ali najem reprezentativnega poslovnega prostora v elegantni meščanski stavbi. Prostor združuje....

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 126.000 €, 60,70 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.salomon.si

Prodam pisarno (dve sobi) v drugem nadstropju poslovne stavbe na Gorenjski cesti 24, Radovljica. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 135.000 €, 150,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V Slovenski Bistrici, v novo nastajajoči poslovno stanovanjski soseski BISTRIŠKA VRATA, prodamo 4 poslovne prostore v IV. podaljšani gradbeni fazi. .

 
 
 
  Kmetija, PRISTAVA PRI MESTINJU, 39.990 €, 1450,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-260 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti približno 1.450 m2 (delno zazidljivo, delno kmetijsko). Priključki se nahajajo v bližini. Lastna voda je na parceli. Dostop do parcele je....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 149.500 €, 65,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.12.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim stanovanje v Zupančičevi jami - novi del. Vsaj 65m2 bivalne površine z balkonom in kletno garažo. Zaželeno višje nadstropje. Lahko v prvotnem stanju. Ponudbe na zupjama@gmail.com. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 400.000 €, 107,00 m2 cca 3740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

107,1 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1947, adaptirano l. 2013, 3/3 nad., Prodamo 4-sobno stanovanje (90,6 m2) na Litostrojski cesti v Šiški, 3/3 nadstropje, stavba 1947, prenova 2013. Obsega odprt dnevni prostor (kuhinja, jedilnica, dnevna), tri spalnice, kopalnico s kadjo, balkon (10 m2)....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 680.000 €, 176,00 m2 cca 3860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.indomio.si

176 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 512 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 680.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST: Hisa s srcem v zelenih Vižmarjah MOZNOST DVEH SAMOSTOJNIH STANOVANJSKIH ENOT V ENI HIŠI! Parcela: 512 m² | Bivalna površina: 176 m² | Dodatni objekt: 20 m² | Leto gradnje: 1975....

 
 
 
  Zemljišče, VOLAVLJE, 115.000 €, 1922,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-102 Ogled oglasa na strani ponudnika V Volavljah posredujemo pri prodaji lepe parcele, velikosti 1922 m2. Lokacijska informacija glede na namensko rabo na zemljišču predvideva stanovanjske površine za izgradnjo eno in dvostanovanjskih objektov. Dostop do parcele....

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 41.300 €, 18,00 m2 cca 2290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-204 Ogled oglasa na strani ponudnika Na vrhu Pongraca v Grižah je naprodaj lesena brunarica s prečudovitim ogledom. Če iščete vikend za odmik od mestnega vrveža na zasebni lokaciji, je to hiška za vas. Lesena hiška se nahaja n zasebni lokaciji nekaj minut vožnje....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 103.017 €, 1493,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.05.2024.,

www.indomio.si

1.493 m2, zazidljiva, sončna, s prekrasnim razgledom na alpe in ljubljansko kotlino. Voda in elektrika ob parceli. Urejen dostop. Do centra Ljubljane cca. 25 km, prodamo. Cena: 69,00 EUR/m2 Prodajalec nepremičnino prodaja pod pogojem, da kupec poleg kupnine plača tudi davek na promet....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOL, 71.200 €, 800,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-70 Ogled oglasa na strani ponudnika V Topolu nad Medvodami posredujemo pri prodaji dveh zazidljivih parcel. Skupna izmera je 800 m2. Parceli sta v celoti zazidljivi. Dovoljena je gradnja nizkih enostanovanjskih ali dvostanovanjskih objektov tipa P+1+M ali P+T.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 1.950.000 € na 1.750.000 € z dne 29.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BOVEC, 1.750.000 €, 434,00 m2 cca 4030 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.03.2026 - 2.100.000 €
24.03.2026 - 1.950.000 €
29.04.2026 - 1.750.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

Samostojne hiše, Goriška – Bovec, Soča, zgrajene med l. 1700-2000, najstarejša prenovljena l. 1987. Skupna neto tlorisna površina vseh hiš znaša 538,70 m2, skupna uporabna površina vseh hiš 434,20 m2, klet meri 65,00 m2, pripadajoče zemljišče 21.103,00 m2. Cena: 1.750.000 EUR. V Triglavskem....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 45.000 €, 3424,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Ob parceli je potok ki nikoli ne presuši. Parcela ima elektro priključek (omarica). Dostop je urejen po asfaltirani(lokalni)cesti. Zraven parcele so hiše in vodovod. lokacija zelo prijetna, mirna v bližini pa kmečki turizem nemoteč!!! .

 
 
 
  Zemljišče, CELJE, 880.000 €, 12000,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Izjemna nepremičnina,enkratna naložba v Zrečah (Slovenija) , mirno za prebivanje v neposredni bližini hotela DOBRAVA , 1000m do Termalnega zdravilišča TERME ZREČE,7 km do term Dobrna, 4 km oddaljenosti od avto ceste Lj- MB, ugodno prodamo, večji novejši poslovni kompleks, v velikosti....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 85.000 €, 74,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391015-56 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji obnovljenega 3 sobnega stanovanja v 4. nadstropju v Ulici pod smreko v Črnomlju. Orientacija stanovanja je V-SV. Stanovanje sestavljajo: kuhinja, shramba, dnevna soba, spalnica in otroška soba ter ločena....

 
 
 
  Stanovanje, VOJNIK, 127.841 €, 47,00 m2 cca 2720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-227 Ogled oglasa na strani ponudnika ATRAKTIVNO 2 SOBNO STANOVANJE - KAKOVOSTNI MATERIALI - ODLIČNA LOKACIJA - MODERNA ZASNOVA Na odlični lokaciji v centru Vojnika imamo na voljo prostorno in svetlo stanovanje v novejšem bloku. Stanovanje se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 127.000 €, 114,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.09.2024.,

www.indomio.si

Počitniška hiša – Savinjska, Šentjur (Dramlje), zgrajeno l. 1986, obnovljeno l. 2019, skupna površina 114 m2, bivalni del 57 m2, balkon, terasa, vinska klet, letna kuhinja, 3.774 pripadajočega zemljišča, vsi priključki. Cena: 127.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V elitnem naselju Grba na Brdu prodamo več lepo opremljenih, nekatere tudi klimatizirane, pisarn različnih velikosti, ki jih je možno združiti ali vzeti posamezno. Cena zelo ugodna. .

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 149.700 €, 97,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-212 Ogled oglasa na strani ponudnika 2,5 SOBNO STANOVANJE 96,8 M2 - CELJE CENTER / VRUNČEVA 1 Posredujemo pri prodaji prostornega 2,5 sobnega stanovanje CELJE / CENTER / VRUNČEVA 1 Stanovanje ima lastno centralno ogrevanje ( plin ), priključeno na vsa potrebna....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 48.000 €, 2506,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Parcele meri 2506 m2, je ravna in pravokotna. Nahaja se na robu vasi in ima prelep, odprt pogled na piranski zaliv in Savudrijo, Gre za prvovrstno kmetijsko zemljišče deloma oljčnik. Ima dostopno pot in je primerna za kmetijsko....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 260.000 €, 203,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490271003-366 Ogled oglasa na strani ponudnika MARIBOR - ZGORNJI KOŠAKI - posredujemo pri prodaji hiše - dvojček, zgrajeni leta 2007. Hiša leži na izredno lepi, sončni lokaciji, oddaljeni od Maribora 10 minut vožnje, nudi čudovit pogled na bližnje travnike.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr
Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 715-756 (od skupaj 810)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.