• GoHome Professional
nepremičnine slovenija - GoHome preiščite nepremičnine
  • nepremičnine slovenija - GoHome preiščite nepremičnine
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 131 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 865 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOPER, 420.000 €, 145,00 m2 cca 2900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

145,4 m2, vrstna, zgrajena l. 1908, 20.476 m2 zemljišča, P+1, dragonja, gradbena parcela s projektom za eco glamping resort in starejšo hišo na parceli, prodamo. Cena: 420.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST ZA ECO GLAMPING TURIZEM ALI SAMOOSKRBNO KMETIJO - Lokacija: Dragonja ( dolina reke)....

 
 
 
  Zemljišče, RUPERČE, 12.990 €, 2580,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

2.580 m2, nezazidljiva, Si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600 m2 lepe ravne zemlje za svojo sprostitev, dušo, srce..?, prodamo. Cena: 12.990,00 EUR Pozdravljeni, si želite nekaj svoje kmetijske zemlje, trenutno vinograd in še cca 600m2 lepe ravne....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 180.000 €, 310,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-422 Ogled oglasa na strani ponudnika 2 minuti oziroma 850 metrov iz centra Šmarja pri Jelšah je novemu lastniku na voljo mlajša prostorna stanovanjska hiša. Hiša stoji na osončeni lokaciji, ima prizidano garažo, garažo v hiši ter nadstrešek dovolj velik za 2 večja....

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 60.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

ostalo del je v fazi spremembe namembnosti .

 
 
 
  Hiša, ŽALEC, 499.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

400 m2, samostojna, adaptirana l. 2008, 358 m2 zemljišča, Na odlični obcestni lokaciji v središču Savinjske doline, v centru mesta Šempeter v Savinjski dolini, vam v odkup lahko ponudimo izjemen stanovanjski objekt. V celoti obnovljen objekt v meščanskem slogu, z ohranjenimi in restavriranimi....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, 850.000 €, 276,00 m2 cca 3080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-162 Ogled oglasa na strani ponudnika LJUBLJANA OKOLICA, ZAPOTOK PRI LJUBLJANI - IG POSEST TER NADSTANDARDNA HIŠA NA ČUDOVITI LOKACIJI 20 MIN DO LJUBLJANE Novemu lastniku je na voljo čudovita hiša neto tlorisne površine 275,7 m2, na zemljišču 1.483 m2 v objemu....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 59.000 €, 120,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V bližini vrtec, šola, trgovina, gostilna, pošta, cerkev, asfaltni dostop .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 379.000 €, 118,60 m2 cca 3200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191109-41 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3-sobnega stanovanja v Ljubljani na Funtkovi ulici, ki se nahaja v prvem nadstropju dvostanovanjske stavbe zgrajene 1929. Stanovanje obsega 118,6 m2 bruto površine, od tega 116,4 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠOVCI, 229.000 €, 156,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

156 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, 2.045 m2 zemljišča, Odlična in edinstvena invensticijska priložnost. V prodaji imamo celovit kompleks, ki vključuje stanovanjsko hišo, gostinski lokal ter kmetijske objekte, prodamo. Cena: 229.000,00 EUR V Rogašovcih posredujemo pri prodaji idilične....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 250.000 €, 500,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Razpored prostorov: 1. Ndrstropje: Kuhinja, kopalnica+WC, WC, shramba, dnevna soba s krušno pečjo, spalnica s teraso, 4 sobe. 2.Pritličje: Delavnica, dve mali delavnici s sanitarijami, kurilnica na olje, sanitarije 3.Klet: savna, družabni prostor, sanitarije, tuš, dve shrambi Cena....

 
 
 
 
+20%

Spremembe cen iz 305.000 € na 365.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, Park, 365.000 €, 104,00 m2 cca 3510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 305.000 €
28.02.2026 - 365.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.salomon.si

Selling 4.0 flat Vracar Belgrade huge terrace glass winter house renovated furnished tenanted property Large 3 bedroom apartment on Cerska Street, 80m2, VPR/4, 70m2 terrace, with 2 full bathrooms (master bedroom en suite), central heating radiators, two inverter air conditioners,....

 
 
 
  Zemljišče, CETORE, 49.000 €, 3501,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2026. - 49.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

3.501 m2, kmetijsko zemljišče, 4 parcele, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 4 parcel vse k.o. Cetore, delno gozd in kmetijska površina. Urejen dostop, parcele se prodajajo v kompletu, 10 min iz centra Šareda. Pogoj naročnika je prevzem v plačilo 2% stroškov od končne....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, 125.000 €, 500,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Začnite z gradnjo vaše hiše že »jutri«. Vsa zemljišča v velikosti od cca.460m2 do cca.600m2 imajo vso komunalno ureditev, asfalt do parcele, vsi prkiljučki že na parceli (voda,elektrika,plin ). Vsa zemljišča v novem naselju Dragočajna v sklopu 57hiš, ležijo na povsem ravni in sončni....

 
 
 
  Hiša, ZRKOVCI, 198.000 €, 288,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-133 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem predelu Zrkovc v slepi ulici prodamo družinsko hišo zgrajeno leta 1980. Hiša po podatkih GURS meri 288,3 m2 neto tlorisne površine, od tega je 126,5 m2 bivalne površine. Pripadajoče zemljišče meri....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Pobrežje, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

49,5 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1957, pritličje, Funkcionalno 1 (s) stanovanje na Greenwich-u, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost za nakup (1s) stanovanja s funkcionalnim tlorisom na Flukosvi ulici (Greenwich) v mestni četrti Pobrežje v bližini obvoznice. Gre za objekt/stanovanjski....

 
 
 
  Zemljišče, TRZIN, 256.000 €, 883,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-126 Ogled oglasa na strani ponudnika Zazidljivo zemljišče v Trzinu, Ljubljana (okolica) V Trzinu posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, velikosti 883 m2. Vsi priključki se nahajajo na sosednji parceli. Dostop do parcele je urejen.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JESENICE, 283.000 €, 238,00 m2 cca 1190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.09.2024.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – neživilska trgovina, Gorenjska – Jesenice, zgrajeno l. 1960, fasada in streha prenovljeni l.2005, pritličje, neto izmera 238,30 m2, terasa 96,10 m2. Cena: 283.000 EUR. Prodamo poslovni prostor na priljubljeni lokaciji v Jesenicah. Poslovni prostor se nahaja v pritličju....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 165.000 €, 50,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Garsonjere izključene. Če ni dvigala kupim le od 1. do 3. nadstropja. Centralno ogrevanje. .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 60.000 €, 600,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281036-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v izmeri 600 m2. Od tega je 400 m2 zazidljivega. Prodajalec omogoča potencialnemu kupcu dokup dodatnega zemljišča. Parcela se nahaja ob asfaltirani cesti, ki vodi skozi zelo urejeno naselje....

 
 
 
  Hiša, PIRAN, 430.000 €, 166,00 m2 cca 2590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-47 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Pirana, le 3 min od morja se prodaja prikupna, izrednokvalitetno obnovljena hiša z vrtom in strešno teraso ter savno Hiša je bila zgrajena leta 1900 in popolonoma renovirana leta 2005. Ima 116 m2 stanovanjske površine....

 
 
 
  Zemljišče, POLZELA, 99.500 €, 8075,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2023.,

www.indomio.si

8.075 m2, kmetija, stavbno zemljišče, V naselju Založe prodamo kmetijo s stavbnim in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 109.000,00 EUR Na obrobju Polzele, v naselju Založe prodamo posest-kmetijo, ki ima 3975 m2 stavbnega zemljišča in 4100 m2 kmetijskega zemljišča. Na posesti stoji....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 257.000 €, 89,30 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

14.05.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Na mirni in sončni lokaciji v Seči je naprodaj prijetno 2-sobno stanovanje v pritličju večstanovanjske hiše. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 225.000 €, 74,40 m2 cca 3020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

VSI PRIKLJUČKI INDIVIDUALNI, DVIGALO... .

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 42.000 €, 588,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam zazidljivo parcelo v Čagoščah. Parcela je vpisana v zemljiško knjigo. Na parceli voda, elektrika ob parceli. Na parceli že stoji lesen pomožni objekt. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 155.000 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

91,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1811, adaptirano l. 1975, 1. nad., Trisobno, prostorno,svetlo stanovanje v mestnem jedru, v staromeščanski hiši, s prelepim atrijem, prodamo, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V centru mesta Kranja se prodaja staromeščansko stanovanje, ki obsega 3 sobe, kuhinjo,....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA, 495.000 €, 257,00 m2 cca 1930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-75 Ogled oglasa na strani ponudnika INVESTICIJSKA PRILOŽNOST! Nova vas, mirno in zeleno okolje Prodaja 2 samostojnih stanovanjskih hiš v izmeri 167 m2 in 90 m2, zgrajeni 1960, prenovljeni 2018/19, s pripadajočim zemljiščem. Namenska raba je površine za turizem,....

 
 
 
  Zemljišče, GORENJE LAKOVNICE, 32.000 €, 11473,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

11.473 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR v vinogradniškem območju na vasjo Gorenje Lakovnice prodamo parcelo za gardnjo zidanice. Dostop po javni cesti. Elektrika na sosednji parceli. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šentvid, 465.000 €, 90,00 m2 cca 5170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

4-sobno stanovanje, Ljubljana - Šentvid, zgrajeno l. 1913, popolnoma prenovljeno l. 2025, 1./1. nad., v večstanovanjski hiši, neto tlorisna površina 90,60 m2, uporabna površina 90,60 m2, garaža 17,00 m2, parkirno mesto 18,00 m2. Cena: 465.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 370.000 € na 345.000 € z dne 20.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 345.000 €, 362,00 m2 cca 950 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.10.2025 - 370.000 €
20.02.2026 - 345.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

362 m2, hiša, zgrajena l. 1938, 665 m2 zemljišča, K+P+1+M, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR V centru Murske Sobote, v strnjeni soseski hiš s poslovno-stanovanjsko vsebino, je naprodaj 5-etažna hiša (K+P+N+M/P), skupne površine 362 m2. Zgrajena je bila 1938 in je še danes tako po zunanjem....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 270.000 €, 254,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

254,8 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2020, VP/VP, Pisarne in gostinski lokal na dobri lokaciji v MB, prodamo. Cena: cca 270.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji (ali oddaji -10 eur/m2) dela velikega poslovnega kompleksa na Jadranski cesti 27. NAMEMBNOST:....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša ima 2 stanovanja, drvarnico, klet, zunaj 2 vrtova. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 380.000 €, 146,00 m2 cca 2600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-55 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 5-sobnega stanovanja v Portorožu, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1970. Stanovanje obsega 146,3 m2 bruto površine, od tega 104,9 m2 uporabne površine. Parkiranje je urejeno....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKE KONJICE, 106.930 €, 58,00 m2 cca 1840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-168 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanje številka 01 Posredujemo pri prodaji prijetnega trosobnega stanovanja v centru Slovenskih Konjic, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe. Stanovanje obsega 57,80 m2 bruto površine, od tega 54,00 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 99.990 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.10.2025.,

www.indomio.si

33,9 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1976, 7/7 nad., prodamo. Cena: 99.990,00 EUR Udobje in slog na pravem mestu! Predstavljamo vam osupljivo elegantno 1-sobno stanovanje v živahnem, a zelenem naselju Tezno. S skrbno izbrano opremo in čudovitim pogledom na Pohorje je ta dom pravi dragulj....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 104.900 €, 63,00 m2 cca 1670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321054-202 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Lenarta prodamo 2,5 sobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega večstanovanjskega bloka. Stanovanje je bilo 2022 prenovljeno, vključno z novo kuhinjo in kopalnico ter vsemi instalacijami.....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Poslovni prostor, MURSKA SOBOTA, 155.000 €, 98,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.03.2026.,

www.indomio.si

Poslovni prostor - neživilska trgovina/prostor za storitve, Pomurska - Murska Sobota, zgrajeno l. 1970, prenovljena okna leta 2020, P./P. nad., skupna površina 98,00 m2. Cena: 155.000. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Na odlični lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, TRIBAN, 25.000 €, 4317,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-128 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišče, ki se nahaja v naselju Triban. Zemljišče je velikosti 4.317 m2 ter je pravokotne, podolgovate in ravne oblike. Dostop je urejen preko javne makadamske poti. ID parcele je 2604-6243/1.....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PLAČILO TAKOJ. Kupim dvosobno stanovanje, z balkonom. Uporabne površine vsaj 40m2, znotraj ljubljanske obvoznice. V nižjih nadstropjih bloka (VP, 1, 2), z upravnikom. Stanovanja v hišah, deleži hiš, mansarde nas ne zanimajo. Če ima blok dvigalo, so sprejemljiva višja nadstropja. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/
Possesso zelena cona

Specializirani za starine in kamnite hiše v Istri!

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 673-714 (od skupaj 810)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled