• GoHome Professional
nepremičnine slovenija - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremičnine slovenija - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremičnine slovenija

  • Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 134 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 290 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 746 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 870 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, VURBERK, 345.000 €, 331,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321003-229 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo dobro vzdrževano stanovanjsko hišo, ki je bila dokončana in vseljena leta 2007. Skupna površina hiše je 331 m2, od tega je uporabne površine 223 m2, velikost kleti je 53 m2, balkon meri 19 m2. Hiša je zasnovana kot....

 
 
 
  Hiša, CIRKULANE, 104.800 €, 42,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.07.2025.,

www.indomio.si

42,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1984, 28.466 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 104.800,00 EUR Cirkulane - Pohorje / Samostojna stanovanjsko - počitniška hiša / Gospodarsko poslopje /Garaža V vasi Pohorje (cca. 5 km od centra Cirkulan) v osrčju narave prodamo samostojno....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 60.500 €, 1201,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

1.201 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 60.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 1201 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Hiša, NOVA GORICA, 125.000 €, 127,00 m2 cca 980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

http://www.shrani.si/f/C/6K/2aSco5F6/31082010035.jpg .

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Stanovanje, ROŽNA DOLINA, 430.000 €, 79,00 m2 cca 5440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

79,9 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1960, 188 m2 zemljišča, P/2 nad., obnovljeno, parkirišče, atrij, vrt, prodamo. Cena: 430.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega 4-sobnega stanovanja v pritličju večstanovanjske hiše v zaželjeni ljubljanski soseski Rožna dolina. Stanovanje se nahaja....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 229.700 €, 162,00 m2 cca 1420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-188 Ogled oglasa na strani ponudnika NOVEJŠA DVOSTANOVANJSKA HIŠA - SODNA VAS - PODČETRTEK Novemu lastniku je na voljo novejša hiša, zgrajena leta 2012 in še nikoli vseljena. Hiša še ni popolnoma dokončana ( manjka toplotna črpalka, lestenci v sobah ), prav....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 218.000 €, 220,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2020.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je velika 220 m2 , ki je lahko tudi dvostanovanjska ,z 586 m2 zemlje z možnostjo dokupa nezazidljivega zemljišča .Notranjost je nedokončana ima pa urejeno okolico z vso infrastrukturo. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 134.555 €, 1583,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.01.2025.,

www.indomio.si

1.583 m2, zazidljiva, Ali iščete čudovito in zeleno zemljišče na mirni lokaciji? To je priložnost, ki je ne smete zamuditi. Za več informacij nas kontaktirajte še danes. Ne zamudite odlične investicijske priložnosti, prodamo. Cena: 134.555,00 EUR Gradbena parcela velikosti 1583 m²....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 359.820 €, 180,00 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-527 Ogled oglasa na strani ponudnika Za vas nastaja novogradnja, večja enostanovanjska hiša v blokovskem naselju primestne četrti Ljudski vrt na Ptuju, nasproti trgovine Spar v Rabelčji vasi. Stavbno zemljišče meri 500 m2, na katerem bo okolica hiše urejena z....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Hiša, IVANJKOVCI, 130.000 €, 550,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2020.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-372 Ogled oglasa na strani ponudnika Na enem od gričev močno razpršenega manjšega naselja Žvab v občini Ormož prodamo večjo stanovanjsko hišo z veliko vinsko kletjo in ogromno teraso, v osnovi spodnji del grajen 1747 in nadgrajeno 1990, nazadnje obnovljeno 2005.....

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 799-811 (od skupaj 811)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>