Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremičnine slovenija" je bilo najdenih 5 131 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.415 €/m2
Omeji iskanje
26.03.2026.,
www.gral-nepremicnine.si
OSEM STANOVANJSKIH ENOT V MANSARDI OBNOVLJENE STAVBE, ki so IDEALNE ZA ODDAJANJE. STANOVANJSKE ENOTE NISO BILE OBNOVLJENE, AMPAK SO POPOLNOMA NA NOVO ZGRAJENE IN ŠE NIKOLI UPORABLJENE .
25.02.2023.,
www.mp-projekt.si
Prodamo svetlo, delno obnovljeno, dobro vzdrževano in brez dodatnih vlaganj vseljivo 4-sobno stanovanje v urejenem bloku s 13 stanovanji na vhod. Lokacija med drugim ponuja vrtec, šolo, banko, pošto, trgovine, LPP postajališče, več možnosti rekreacije, hiter dostop do obvoznice, pa....
14.05.2026.,
www.dfi.si
60 m², 2-sobno, zgrajeno l. 2004, 1/M, Delno opremljeno zelo iskana lokacija, vseljivo takoj, prodamo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis PROSTORNO 2-SOBNO STANOVANJE (60 m²) Z LASTNIM PARKIRIŠČEM Na voljo je izjemno funkcionalno stanovanje na mirni in zelo iskani lokaciji. Stanovanje....
11.06.2025.,
www.vilmar-nepremicnine.si
Dopustne dejavnosti: Na lokaciji so poleg proizvodne dejavnosti dopustne tudi različne dejavnosti, kot so: Proizvodne in obrtne dejavnosti manjšega obsega, ki ne motijo bivalnega okolja Terciarne dejavnosti , kot so turizem, gostinstvo, trgovina, storitvene dejavnosti (npr. kozmetični....
16.06.2022.,
www.indomio.si
1.912 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo večje zazidljivo zemljišče na robu mesta Jesenice ob glavni cesti v Planino pod Golico, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis nepremičnine Zazidljivo zemljišče obsega 1.910 m2. Namenska raba: Namenska raba prostora je območje stanovanj,....
19.03.2025.,
www.indomio.si
465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....
16.11.2023.,
www.salomon.si
ID oglasa: 490391006-92 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v posredujemo pri prodaji hiše s pripadajočim zemljiščem in garažo. Neto kvadratura stavbnega zemljišča je 244 m2, neto kvadratura hiše znaša 128,2 m2, od tega je uporabne površine 79 m2. Pripada ji tudi garaža v izmeri....
31.12.2025.,
www.kumi.si
Na voljo hiša (dve enoti dvojčka) edinstveni lokaciji v Ljubljani, zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 470m² , hiša pa....
27.01.2025.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Stanovanje, ki je obrnjeno na tri strani neba (jug, vzhod in zahod) ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (8,08m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo, spalnico ter sobo. K temu stanovanju pripada še kletna....
05.02.2026.,
www.ruj-meridoma.si
Na lepi lokaciji prodamo stilno obnovljeno enonadstropno kamnito hišo , ki skupaj z velikim gospodarskim poslopjem , več terasami , dvoriščem , vrtom , vrtno uto , nadstreškom za avtomobile in letno kuhinjo tvori popoln dom za tiste, ki iščejo nekaj več – več prostora, več duše, več....
Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 €
z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je
padla cena
Trend spreminjanja
cen nepremičnin:
06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €
06.02.2025.,
www.ruj-meridoma.si
Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .
28.11.2024.,
www.indomio.si
6.963 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Lokacija: · neposredna bližina mesta, · je mirno in zeleno okolje (ob robu gozda), · zemljišče se nahaja v bližini osnovnih storitev in dobrin, kot so šole, trgovine (Eurospin, Spar, Hofer,) · okolica....
09.08.2025.,
www.indomio.si
377 m2, zazidljiva, 377 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR, prodamo. Cena: 29.990,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo vam manjše zazidljivo zemljišče na čudoviti sončni in mirni lokaciji v okolici Maribora. Iz zemljišča se razprostira čudovit razgled na daljno okolico, ki....
25.11.2025.,
www.nepremicnine-novomesto.si
NOVO MESTO, Drska, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 210,00 m2 (uporabne površine 109,00 m2), zgrajene l. 1974 ter zasnovane v dveh etažah, P + N. Zemljišče obsega 874,00 m2 površine okoli stavbe, parcela je hortikulturno urejena ter delno ograjena z živo mejo.....
02.07.2025.,
www.indomio.si
Samostojna hiša, Ljubljana Bežigrad, zgrajeno l. 1967, P+1, skupna površina 269,40 m2, bivalni prostor 149,30 m2, garaža 22,40 m2, klet 15,80 m2, odprta terasa 53,40 m2, zimski vrt 16,80 m2, zemljišče 535,00 m2. Cena: 970.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE....
06.02.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
BREŽICE, Zgornje Slogonsko, prodamo samostojno montažno stanovanjsko hišo, površine stavbe 62,00 m2, zgrajene l. 1980, ter zasnovane v eni etaži - pritličje. Zemljišče obsega 1.095,00 m2 površine okoli stavbe, na kateri poleg stanovanjske hiše stoji zidana garaža, površine 56,00 m2.....
07.05.2020.,
www.nepremicninskioglasnik.com
Na Taboru prodajamo 2 sobno stanovanje v pritličju stanovanjskega bloka, ki je bil zgrajen v letu 1965.Stavba je popolnoma urejena in je v zelo dobrem stanju. V stanovanju so vsi priključki (elektrika, voda,CTV,telefon,domofon,plin).Ogrevanje je urejeno z daljinskim toplovodom, poleti....
10.06.2017.,
www.mp-projekt.si
Na Ulici Polonce Čude v Štepanjskem naselju prodamo svetlo 3 sobno stanovanje v izmeri 81,8 m2, v 4. nadstropju. Bivalni del je obrnjen na južno stran, spalni na severno. Obnovljena je bila kopalnica, ostali prostori so v prvotnem stanju. Stanovanje je konfortno s funkcionalno razporeditvijo....
10.03.2026.,
www.nepremicnine-novomesto.si
ŠENTJERNEJ, Novomeška cesta, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 183,10 m2 (uporabne površine 73,40 m2), zgrajene l. 1960, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega cca. 300,00 m2 površine okoli stavbe, ki je ograjena ter parkirišče. .
01.11.2025.,
www.mp-projekt.si
V Kranju, na izjemni in mirni lokaciji v bližini mestnega središča, je naprodaj severna enota sodobno načrtovane dvostanovanjske hiše. Nepremičnina združuje udobno bivanje v prijaznem naravnem okolju, obenem pa omogoča hiter dostop do celotne mestne infrastrukture. Nepremičnini pripada....