• GoHome Professional
 - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  •  - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    -

  • Za iskalni niz "" je bilo najdenih 5 405 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, CERKNICA, 623.450 €, 12469,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Zazidljivo zemljišče za investitorje – Rakek, 12.469 m² .

 
 
 
  Zemljišče, TREBNJE, 153.000 €, 575,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2026.,

www.hisanepremicnine.si

TREBNJE – zazidljivo zemljišče 575,oo m2, na katerem stoji starejša hiša 70,1o m2 , L. 1880, obnova 2005, z urejenim dvoriščem – parkirna mesta, zelenica, otroško igrišče, manjši zelenjavni vrt , sadovnjak , v bližini vsa infrastruktura, ( vrtec, šola, zdravstveni dom, športni center,....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 59,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima skupaj površine 59 M2 površine in stoji na parceli v izmeri 84 m2. .

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 300.000 €, 120,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela kjer stoji hiša je velika 164m2, vključno z dvoriščem. Okolica urejene parcele je velika 769m2 na kateri se zraven hiše nahaja še veliki vrtni paviljon, drvarnica in večji vrt, ki je bil na novo urejen leta 2010. Na sami parceli zadaj hiše je nekaj sadnega drevja, ob paviljonu....

 
 
 
  Stanovanje, GROSUPLJE, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.06.2025.,

www.visa.si

Ljubljana ali okolica, iščemo stanovanje z ločeno spalnico v bloku, balkon je zaželjen, ni pa pogoj. .

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 169.000 €, 2227,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.227 m², zazidljiva, prodaja se lepa parcela z razgledom zahodna lega, elektrika in voda sta na parceli, dostop asfalt in služnost dostopa je urejena, širina same parcele je 33 m. dolžina 65 m., je v naklonu, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 125.035 €, 1471,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ŠKOFLJICA, 176.000 €, 2837,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.kvadratnimeter.si

2.837 m², nezazidljiva, prodajajo se dve parceli, nahajata se na robu naselja sta sončni, malo podolgovati, priključki so zraven, dostop urejen po asfaltu do obeh parcel, možen dokup še dodatnega kmetijskega zemljišča 1500 m² (cena po dogovoru), parceli se nahajajo v območju kjer....

 
 
 
  Hiša, BUČERCA, 35.000 €, 38,20 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2026.,

www.novdom.si

Na panoramski lokaciji je naprodaj starejša zidanica pod katero je opredeljeno zazidljivo zemljišče-razpršene poselitve (As), površine cca. 450 m², preostalo zemljišče pa je kmetijske rabe. Infrastruktura .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 9.900 €, 33,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.mp-projekt.si

Oddamo poslovni prostor 24 m2 , namenjen za pisarno. Pripada mu manjši prostor 9 m2, ki se lahko uporabi za arhiv/skladišče . Prostor je svetel in vzdrževan, dostopen tudi z dvigalom . Nahaja se v urejenem objektu z recepcijo in varovanjem. Parkiranje: 1 parkirno mesto na parkirišču....

 
 
 
  Hiša, POMJAN, 980.000 €, 526,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Koper, Pomjan, posest, Istrska samostojna hiša , 526 m2, l. 1987-1994 (adaptacija 2014,2020), etažnost (P+1) in ločen poslovni objekt 172 m2 (l.2005, adaptacija 2014,2020, v katerem se je izvajala gostinska dejavnost), etažnost (P), vse na ograjenem zemljišču 2.321 m2 ter zemljišča....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 480.000 €, 125,60 m2 cca 3820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.03.2026.,

www.inf-ing.si

Prodamo popolnoma obnovljeno 4-sobno stanovanje 125,6 m² s pripadajočimi parkirišči. Stanovanje je l. 2022 popolnoma prenovljeno in opremljeno z visokokakovostnimi materiali. Ima 95 m² uporabne površine. Nahaja se v 1.nadstropju starejše dvonadstropne stavbe. Vgrajeno ima toplotno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, 1.200.000 €, 354,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovna stavba je samostojen poslovno stanovanjski objekt, ki se nahaja v urejenem trgovsko poslovnem delu Maribora, v neposredni bližini pa je več avto salonov in drugih urejenih poslovnih objektov. Poslovna stavba je bila zasnovana in je tudi idealno urejena za razstavni salon....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 150.000 €, 36,00 m2 cca 4170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta, za znanega kupca kupimo 1 sobno ali 1,5 sobno stanovanje, do 6. nad. - zaželjeno nižje. Plačilo takoj. Ponudbe sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJ, 125.000 €, 407,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.08.2025.,

www.agentkranj.si

Prodamo nepozidano stavbno zemljišče nasproti vojašnice v Kranju ob Bleiweisovi cesti. Zemljišče spada v območje z oznako SSe(s) - stanovanjske površine eno in dvostanovanjskih stavb, ki so namenjene bivanju s spremljajočimi dejavnostmi. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 430.000 €, 343,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.07.2025.,

www.dom-in.si

343 m², samostojna, zgrajena l. 1996, adaptirana l. 2020, 1.643 m² zemljišča, K+P+1+M, Iščete investicijsko priložnost ali udoben dom na mirni in izjemni lokaciji? Predstavljamo vam samostojno hišo v bližini turističnega centra Rogaška Slatina, ki vas bo prepričala z razgledom, kakovostno....

 
 
 
  Hiša, GORIČICE, 249.000 €, 80,00 m2 cca 3110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.07.2025.,

www.d-5.si

80 m², samostojna, zgrajena l. 1883, adaptirana l. 2017, 2.600 m² zemljišča, P+M, Odlična investicija za razvoj lokalnega turizma. Notranjska je vedno slovela kot neraziskana pravljično-turistična pokrajina, kjer se prepletata narava, zgodovina, mir in simbioza z naravo. Sončna, mirna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 83.000 €, 53000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠMARTNO pri LITIJI – okolica , k.o.VINTARJEVEC -kmetijsko zemljišče cca 53.000,oo m2, , ( 1/2 njive, travniki in 1/2 gozd). Prodamo - cena 83.000,00 €. KODA P5789VV Za dodatno posredovanje podatkov o predmetni nepremičnini smo dosegljivi v poslovni enoti TREBNJE oz. pokličite v družbo....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 140.000 €, 69,60 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.suvak.com

Dvoinpolsobno stanovanje v mansardi stanovanjske hiše, ki po podatkih prostorskega portala GURS obsega neto tlorisno površino 69,6 m2 .

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 18.000 €, 28,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DRGANJA SELA, prodamo zidanico, velikosti 27,50 m2 , zgrajene l. 1850 in zasnovane v eni etaži, v kateri je večji prostor za shranjevanje. Zemljišče obsega 1.672,00 m2 površine , v naravi gre za zemljišče nad in pod stavbo, južne, sončne lege, v rahlem naklonu, s čudovitim pogledom.....

 
 
 
  Zemljišče, BANJŠICE, 7.500 €, 1262,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.06.2022.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Odlična parcela za vrtickarje oz. odih.. Kontakt Prodajalec: VILMAR nepremičnine d.o.o. Naslov: Tolminskih Puntarjev 12, 5000 Nova Gorica GSM: 041/806-440 Email: info@vilmar-nepremicnine.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, KLADA, 212.670 €, 1251,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.kumi.si

Parcela se nahaja v območju SK - površine podeželjskega naselja (del) in (del) zemljišča je kmetijsko zemljišče v zelo mirnem in majhnem naselju, kateri ponuja kvalitetno mirno bivanje in celotno infrastrukturo v bližini. Parcela meji na kmetijsko zemljišče (na dveh delih). Narejen....

 
 
 
  Poslovni prostor, HRPELJE, 3.340.000 €, 2480,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodaja poslovne stavbe v Industrijski coni Hrpelje .

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 220.000 €, 100,10 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.agentkranj.si

Prodamo stanovanjsko enoto v sklopu štirih vrstnih hiš, ki so komunalno popolnoma ločene. V pritličju objekta je večji bivalni prostor s kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo z izhodom na teraso, predprostor, stopnišče, kopalnica in manjša shramba, v zgornji etaži so tri lepe sobe in....

 
 
 
  Hiša, KOPER, 1.540.000 €, 380,00 m2 cca 4050 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na odlični lokaciji blizu plaže v Žusterni prodamo večjo, razgibano stanovanjsko hišo. Hiša je bila zgrajena leta 1967, a je bila zadnja leta temeljito in kvalitetno obnovljena. Lastnik je v hiši uredil tri stanovanja - dva v pritličju, enega v celotnem nadstropju. Seveda je lahko....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 269.500 €, 50,20 m2 cca 5370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

KRANJSKA GORA – dvosobno stanovanje v velikosti 50,20 m 2 na izredno mirni lokaciji z samostojnim lastniškim parkirnim prostorom – PRODAMO Stanovanje se nahaja v večstanovanjskem objektu. Stanovanje po podatkih GURS-a obsega 50,20 m 2 neto tlorisne površine. Pred stanovanjsko stavbo....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKA BISTRICA, 450.000 €, 500,00 m2 cca 900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

V centru Slovenske Bistrice iščemo poslovno stavbo , ki ima okoli 500 m² uporabnih površin, po možnosti že urejenih pisarn. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 
  Hiša, MENGEŠ, 593.000 €, 351,90 m2 cca 1690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.03.2026.,

www.dfi.si

351,9 m², samostojna, zgrajena l. 1967, adaptirana l. 2023, 422 m² zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša, v 3. etažah, prodamo. Cena: 593.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo samostojno hišo z tremi ločenimi stanovanji. Vsako stanovanje ima svoj vhod. Potencial za oddajanje. V Polkleti se....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 294.000 €, 56,60 m2 cca 5190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.kvadratnimeter.si

56,6 m², 2-sobno, zgrajeno l. 1978, 2/4 nad., stan. je delno opremljeno, vseljivo takoj, brez bremen hipotek, delno obnovljeno 2024 (vsa okna in balkonska vrata), spalnica in kuhinja gledata na severozahod, dnevna soba na jugovzhod, iz dnevne sobe je prehod na balkon, ki ima čudovit....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 175.000 €, 56,00 m2 cca 3130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2019.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - Partizanska cesta ali Podlubnik, za znanega kupca kupimo 2,5 sobno stanovanje, do 7. nadstr. - zaželjeno nižje. plačilo takoj. Ponudbe lahko sporočite na tel.: 041/675 123. .

 
 
 
  Zemljišče, MIHELCA, 34.900 €, 2578,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

2.578 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, idilična parcela z infrastrukturo in čudovitim razgledom, prodamo. Cena: 34.900,00 EUR Dodaten opis Na mirni in sončni lokaciji, sredi narave, prodamo zazidljivo parcelo na samem s celotno infrastrukturo (elektrika, voda, dostopna cesta). Parcela....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRVAVI POTOK, 678.000 €, 600,00 m2 cca 1130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111001-772 Ogled oglasa na strani ponudnika KRVAVI POTOK-KOZINA, na Krasu prodamo večji objekt, PIVOVARNA FLORA, (urejeno gostišče, pivovarna v kleti, sobe in APP v mansardi), ki se nahaja na odlični, vidni in dobro dostopni lokaciji na glavni cesti, tik ob mejnem prehodu....

 
 
 
  Stanovanje, ŠKOFJA LOKA, 147.000 €, 43,70 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.loka-nepremicnine.si

Škofja Loka – Trata , v bližini železniške in avtobusne postaje prodamo 2 sobno stanovanje, v izmeri 43,70 m 2 - uporabna površina, 1. nad./2, visoki stropi, delno obnovljeno leta 2015 ( kopalnica, okna, ), ogrevanje z radiatorji in centralna kurjava na olje ( l. 2002 ), vsi priključki.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Hiša, VRH, 387.000 €, 125,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2026.,

www.d-5.si

125 m², vrstna, zgrajena l. 1969, 278 m² zemljišča, Le 250m od morja leži ta atraktivna hiša površine 130 m² z dvema stanovanjema, in sicer v pritličju je stanovanje s tremi spalnicami in v kletnem delu manjša garsonjera. Gretje je možno s klimo, kaminom in elektriko. Hiša ima lepo....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 520.000 € na 490.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 490.000 €, 313,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 520.000 €
25.03.2026 - 490.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.kumi.si

Odlična lokacija dvignjena nad Ljubljanskem barjem je na voljo hiša na Rudniki v bližini gozda in odprtim pogledom iz balkona na Krim, Ljubljansko barje, čudovita sončna J lega. Hiša ponuja zelo praktično lokacijo in super prometne povezave. Do LPP je 250m , AC pa je oddaljena minuto....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 230.000 €, 110,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Na mirni in sončni lokaciji v naselju Liskur se bo gradil dvočjek, zakljcen predvidoma v septembru 2026 Hiša je idealna za družine ali posameznike, ki iščejo mirno okolje, a hkrati želijo imeti hitro dostopnost do mestne infrastrukture. Hiša je zgrajena z vrhunskimi materiali klasicna....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 340.000 €, 350,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.11.2025.,

www.d-5.si

350 m², samostojna, zgrajena l. 1930, 4.578 m² zemljišča, K+P+M, Na lepi lokaciji in dostopni lokaciji med avtocesto in železniško progo na lokaciji Ravbarkomanda, prodamo zanimivo nepremičnino z večjim pripadajočim zemljiščem v skupni izmeri 4.578 m², prodamo. Cena: 340.000,00 EUR....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 950.000 €, 467,40 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Izjemna poslovna priložnost v Kodeljevem .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 43-84 (od skupaj 810)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!