• GoHome Professional
 - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  •  - GoHome kupujem, prodajam, iščem : poišči na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    -

  • Za iskalni niz "" je bilo najdenih 5 405 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, NOVO MESTO, 792.240 €, 6602,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

6.602 m2, za investicijo, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, Posest za poslovno stanovanjsko gradnjo ob eni od bodočih vpadnic v Novo mesto. Potrebna urbanistična ureditev, prodamo. Cena: 120,00 EUR/m2 Za to območje OPN Novo mesto določa da se: "Območje se ureja za stanovanjsko....

 
 
 
  Zemljišče, KAMPEL, 496.470 €, 2613,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje gradbeno zemljišče, v naravi tri parcele za tri ločene stanovanjske gradnje, na zelo mirnem, zelenem in redko poseljenem predelu, na strmem terenu, s čudovitim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico, oddaljeno le približno 4 km iz centra Kopra. Cena je za m2,....

 
 
 
  Zemljišče, BLED, 1.612.400 €, 5560,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.07.2025.,

www.inf-ing.si

V naselju Dobe na Bledu se prodaja zazidljiva parcela - delno stavbna, delno kmetijska (več parcel), idealno za investicijo, velikosti 5.560 m². Parcela se nahaja na robu naselja. Je lepa, ravna, končna, z odprtimi razgledi. Zemljišče je primerno za razvoj projekta večih stanovanjskih....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 215.000 €, 249,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.halodom.com

Na eni bolj zaželenih mikrolokacij v Murski Soboti, tik ob kanalu, v prodajo prihaja prostorna in funkcionalno zasnovana vrstna medetažna hiša, ki združuje urbano udobje z občutkom zasebnosti in zelenja. .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 175.000 €, 67,80 m2 cca 2580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.07.2018.,

www.mp-projekt.si

V mirni soseski za Bežigradom prodamo svetlo in prijetno trisobno stanovanje v 2. nadstropju nizkega bloka. Stanovanje je bilo popolnoma obnovljeno l. 2007 s kvalitetnimi materiali. Pohištvo je izdelano po meri in je visokega kakovostnega in cenovnega razreda, prav tako tudi vsa oprema....

 
 
 
 
-25%

Spremembe cen iz 120.000 € na 89.500 € z dne 21.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JESENICE, 89.500 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.01.2026 - 120.000 €
21.02.2026 - 89.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.suvak.com

Stanovanjska stavba obsega delo klet, pritličje in mansardo v tlorisni površini 106 m2. Poleg stavbe je gospodarsko poslopje - hlev. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 165.000 €, 67,60 m2 cca 2440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2026.,

www.nepremicnina.si

V neposredni bližini novozgrajenega naselja Kranjska Iskrica prodamo polkletno dvosobno stanovanje, ki je lahko tudi trosobno ali pa se ga predela v dve garsonjeri. .

 
 
 
  Zemljišče, VOLČJA DRAGA, 240.427 €, 9337,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.11.2022.,

www.forma-nepremicnine.si

9.337 m², zazidljiva, stavbno zemljišče, zemljišče za gradnjo več stanovanjskih hiš, 6846 m² stavbnega zrmljišča, 2491m kmetijsko zemljišče ( gozd). Dostopno. Elektrika voda na parceli, prodamo. Cena: 240.427,00 EUR Dodaten opis Zemljišče se proda samo, kot celota. ZK stanje urejeno.....

 
 
 
  Hiša, ROŽNA DOLINA, 175.000 €, 113,00 m2 cca 1550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Hisa obsega Pritičje; hodnik, kuhija, dnevna soba, kopalnica in shramba Nadstropje; dve veliki sobi in ena manjsa soba Pred objektom je manjsa garaza v velikosti 20m² Hisa je potreba prenove. Hisa nima urejene sluznostne poti. Pogoj prodajalca za sklenitev prodajne pogodbe je, da....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJE PRAPREČE, 97.000 €, 1595,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.11.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 1.595 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na odlični lokaciji je naprodaj lepo urejena in lahko dostopna parcela. Parcela je ravna, sončna in ponuja prečudovit pogled na okoliške travnike in gozdove. Del zemljišča v velikosti 870 m je stavbno, ostalo je kmetijsko, prodamo.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 165.000 € na 159.000 € z dne 12.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 159.000 €, 206,90 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.11.2025 - 173.000 €
11.12.2025 - 165.000 €
12.02.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2025.,

www.halodom.com

Predstavljamo vam stanovanjsko hišo z zemljiščem na idealni lokaciji v Lendavi V Lendavi prodamo prostorno stanovanjsko hišo z lepo urejenim zemljiščem v skupni izmeri 764 m² . .

 
 
 
  Hiša, TRSTENIK, 143.000 €, 69,60 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na lepi lokaciji Orlove glave nad Trstenikom ekskluzivno prodamo vikend v skupni izmeri 69 m2, ki leži na parceli velikosti 468m2. Vikend(delno zidan, delno brunarica) obsega: Klet Pritličje : dnevna soba, jedilnica, kuhinja, kopalnica, shramba. Mansarda : dve spalnici. Ima tudi večji....

 
 
 
 
+16%

Spremembe cen iz 500.000 € na 580.000 € z dne 06.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, KRANJSKA GORA, 580.000 €, 109,60 m2 cca 5290 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.03.2026 - 500.000 €
06.04.2026 - 580.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

V centru Kranjske Gore smo zgradili, trostanovanjsko hišo v kateri se nahaja predmetno stanovanje, izdelano na ključ, z lastnim vhodom in čudovito teraso ter dvema parkirnima mestoma, ki bo zadovoljil tudi najzahtevnejše kupce. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 229.000 €, 58,80 m2 cca 3900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.04.2026.,

www.gradex.si

Pogoj prodaje: kupec plača 2% DPN od zneska prodajne cene. BREZ AGENCIJSKE PROVIZIJE!! Vljudno vabljeni na ogled... .

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 72.000 €, 68,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Blizu OŠ, vrtca, gimnazijo, trgovine, pošte, avtobusno postajo.... .

 
 
 
  Stanovanje, KOSEZE, 145.000 €, 34,90 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.01.2024.,

www.mp-projekt.si

Posredujemo pri prodaji prijetne, svetle garsonjere z veliko teraso vzdolž stanovanja. Nahaja se v urejenem naselju terasastih blokov, z vso potrebno infrastrukturo v bližini: vrtec, šola, trgovina, lekarna, pošta, tržnica, banka, postaja LPP, priključek na obvoznico,… Stanovanjski....

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 79.000 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠENTRUPERT – okolica , k.o. CIRNIK - 95,2o m2, zidanica l. 2012 , na zemljišču 4.608,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje , hišno številko, elektro in vodovodni priključek, asvaltni dostop.....

 
 
 
  Hiša, PRIMSKOVO, 245.000 €, 208,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.06.2017.,

www.mp-projekt.si

Na izvrstni lokaciji na Primskovem , le nekaj minut hoje do vrtca, šole in lokalne trgovine ter nekaj minut vožnje do nakupovalnega središča, centra Kranja ter prav toliko do avtocestnega uvoza, prodamo sodobno oblikovano, energetsko varčno in do zadnjega detajla premišljeno enoto....

 
 
 
  Zemljišče, LENDAVA, 669.000 €, 12140,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

NAMESTITVENI CENTER S ŠTIRIMI ZVEZDICAMI ZA NASTANITEV 20 DO 28 GOSTOV in VEČNAMENSKA STAVBA, SKUPAJ 1.032 m², vse na 1,2 ha VELIKEM POSESTVU, Z MOŽNOSTJO IZGRADNJE ENE ALI DVEH DODATNIH STAVB .

 
 
 
  Hiša, ŠENTVID PRI STIČNI, 257.000 €, 145,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2024.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 145 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, 771 m2 zemljišča, K+P+M, Na zelo lepi lokaciji. Sončna parcela. Lep razgled. Vsa infrastruktura je v bližini. Do šole, vrtca, trgovine, avtobusne postaje 500 m, prodamo. Cena: 257.000,00 EUR Hiša ima tri nadstropja V spodnjem delu so....

 
 
 
  Poslovni prostor, BREŽICE, 29.700 €, 45,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.novdom.si

V poslovni stavbi na Obrežju je naprodaj popolnoma opremljen poslovni prostor velikosti 45 m² z dvema nadkritima parkirnima mestoma. .

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, Center, 477.000 €, 89,00 m2 cca 5360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.09.2025.,

www.inf-ing.si

Prodamo etažno stanovanje (73m²) z vrtom (70 m²) garažo (16m²) in funkcionalno zemljišče v deležu, ki pripada temu stanovanju. .

 
 
 
  Hiša, KOŠTABONA, 760.000 €, 345,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.obala-realestate.com

V zaledju slovenske Istre prodamo novejšo in moderno zasnovano hišo odprte prostorske razporeditve z dvema apartmajema in bazenom, na mirnem in s trtami obdanem predelu, zgolj 15 km od Kopra ter 20 km od Portoroža. Nova, zelo zanimiva ponudba! .

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, 268.000 €, 61,60 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.gradex.si

V prijetnem, zelenem in vse bolj zaželenem delu Ljubljane , v Zalogu, je naprodaj svetlo, prostorno in skrbno vzdrževano 2,5-sobno stanovanje , ki s svojo funkcionalno razporeditvijo, delnimi prenovami in prijetno atmosfero predstavlja odlično priložnost za ustvarjanje udobnega doma,....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 168.500 €, 73,27 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.06.2025.,

www.gradex.si

Stanovanje potrebno prenove novemu lastniku pri ureditvi pušča prosto pot domišljije glede na lastne želje in potrebe. Funkcionalen tloris omogoča prijetno bivanje družine ali para. Bivalna površina v izmeri 73,27 m² obsega: vhodno stopnišče, predprostor z vgradno omaro, wc, jedilnica,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Šiška, 1.335.000 €, 1500,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Proizvodni prostori z izjemnim potencialom – Stegne, Ljubljana .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 02.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,30 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
02.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.suvak.com

Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah in obsega 71,3 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA CERKEV, 115.000 €, 750,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR PRIPRAVLJAMO ZA VAS - NASELJE ZELENI GAJ NOVA CERKEV! Spoštovani, si želite zgraditi svojo sanjsko hišico na čudoviti, mirni in sončni parceli, le nekaj minut od mestnega središča in avtocestnega priključka? Za vas pripravljamo novo....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 185.000 €, 135,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTJERNEJ, Imenje, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 134,70 m2 (uporabne površine 65,20 m2), zgrajene l. 1987, dograjene l. 2009, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . .

 
 
 
  Hiša, PODPEČ, 1.095.000 €, 263,20 m2 cca 4160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.04.2024.,

www.visa.si

Na enkratni lokaciji v Podpeči prodamo moderno in zelo kvalitetno zgrajeno nizkoenergijsko hišo, ki se nahaja ob robu gozda z odprtim razgledom na podpeško dolino. V neposredni bližini se nahaja hrib Sveta Ana, veliko kolesarskih in sprehajalnih peš poti, hiter dostop do Rakitne… .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 144.000 €, 900,00 m2 cca 160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.09.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljiva parcela le 5 km iz Ivančne Gorice. V mirnem in zelenem okolju s čudovito naravo, prodamo. Cena: 160,00 EUR/m2 Primerna za gradnjo eno ali dvostanovanjske stavbe. Parcela se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Od Ivančna Gorice....

 
 
 
  Zemljišče, MALA SELA, 40.000 €, 1038,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.03.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja nad vasjo Mala sela ob gozdu, asfalten dostop, elektrika, telekomunikacije na oz. ob parceli, javni vodovod oddaljen cca. 300 m zračne razdalje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 85.000 €, 64,50 m2 cca 1320 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

V CENTRU MESTA PRODAMO POSLOVNI PROSTOR, VELIK 64,5 m², KI JE SESTAVLJEN IZ TREH MED SEBOJ POVEZANIH PISARN .

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 59.000 €, 100,00 m2 cca 590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.nesta.si

GABROVKA, KUMPOLJE 3, CENA PO DOGOVORU - Prodaja, Hiša Dvojček .

 
 
 
  Zemljišče, LANIŠČE, 189.000 €, 568,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.08.2025.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 568 m2, zazidljiva, V naravi. Obdana z zelenjem. Meji na kmetijsko in gozdno zemljišče. Lep razgled. Voda, elektrika, kanalizacija ob parceli. Možnost gradnje modernistične stanovanjske hiše. Lahko pritličje, nadstropje in mansardo. Nepremičnino odlikuje: – zemljišče obdano....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 135.000 €, 55,90 m2 cca 2420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

Kamnik - obrobje centra, smer Mekinje, prodamo zanimivo stanovanje z lastnim vhodom. .

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 260.000 €, 1000,00 m2 cca 260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.dfi.si

1.000 m², zazidljiva, Kupimo sončno zazidljivo parcelo funkcionalne oblike za gradnjo družinske hiše, kupimo. Cena: 260.000,00 EUR Dodaten opis Zaželeno, da ima vse komunalne priključke ob parceli (voda, elektrika, kanalizacija, optika). Prednost imajo mirne lokacije z dobro dostopnostjo....

 
 
 
  Zemljišče, GOLO BRDO, 107.250 €, 650,00 m2 cca 170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.visa.si

Golo Brdo, prodamo zazidljivo parcelo, možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe, dostop do zemljišča je asfaltni, voda je na parceli, ostala infrastruktura v neposredni bližini. .

 
 
 
  Zemljišče, DOBRAVLJE, 451.820 €, 90364,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

POGLEJ NA ZEMLJEVIDU POGLEJ NA ZEMLJEVIDU Ključne specifikacije Parcela: 90.364 m 2 Šifra: K-29 Cena: 0,5 €/m2 Deli: Jernej Suša Vodja in nepremičninski agent .

 
 
 
  Stanovanje, PREDDVOR, 71.000 €, 43,40 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.01.2018.,

www.mp-projekt.si

V staromeščanski hiši v centru Preddvora prodamo 2-sobno stanovanje ki obsega dnevno bivalni del s kuhinjo, jedilnico z izhodom na balkon, kopalnico z wc in spalnico. V letu 2004 je bilo stanovanje v celoti obnovljeno oz. na novo narejeno. Ogrevanje z radiatori, daljinsko, na biomaso.....

 
 
 
  Hiša, ZBILJE, 608.000 €, 181,00 m2 cca 3360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.07.2025.,

www.kumi.si

Novogradnja dvojček KONČNA ENOTA , katera meji na nezazidljivo gozdno zemljišče ( ENOTA 3B ) v izmeri 181m² , kateri stoji na parceli 330m² , predviden zaključek gradnje sredina leta 2026. Hiša se nahaja na edinstveni lokaciji , na robu zazidljivosti v neposredni bližini gozda in....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.01.2026.,

www.portalnepremicnine-sp.si

IDEALNA PRILOŽNOST ZA NAKUP »NA KLJUČ« – DVOSTANOVANJSKA HIŠA V LITIJI .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 169-210 (od skupaj 810)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!