• GoHome Professional
 - GoHome preiščite male oglase na internetu
  •  - GoHome preiščite male oglase na internetu
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    -

  • Za iskalni niz "" je bilo najdenih 5 405 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.390 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2
    • do 360 m2
    • 360 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 360 m2
    • 430 m2
  •  Po ceni
    • do 59000 eur
    • do 74000 eur (povprečna cena)
    • do 89000 eur
    • do 745 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 832 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TANČA GORA, 55.000 €, 62,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČRNOMELJ, Tanča Gora, prodamo zidanico, površine stavbe 62,00 m2 , zgrajene l. 1965, adaptirana l. 2016-2017 in zasnovane v treh etažah, K + N + M , klet in nadstropje sta povezani z zunanjimi stopnicami. Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, vzhodne lege, zemljiče za zidanico se....

 
 
 
  Hiša, VODICE, 517.000 €, 240,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.04.2026.,

www.inf-ing.si

V Vodicah se prodaja samostojna hiša 240 m², zgrajena l.1979 in obnavljana l.2004. Stoji na parceli 340 m², možen je dokup še 500 m² zemljišča. Hiša obsega K+P+1+2. Možnost plačila na obroke. Prodajalec vzame v ceno tudi stanovanje. Na zemljišču je vsa potrebna infrastruktura: vodovod,....

 
 
 
  Stanovanje, GOZD MARTULJEK, 250.000 €, 44,60 m2 cca 5610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.12.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje KRANJSKA GORA – GOZD MARTULJEK popolnoma prenovljen dvosobni počitniški apartma v velikosti 44,60 m 2 s sončnim balkonom s čudovitim razgledom na Martuljkovo skupino na izredno mirni lokaciji PRODAMO Počitniški apartma se nahaja v večapartmajskem....

 
 
 
  Hiša, DOMŽALE, Študa, 650.000 €, 260,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.07.2023.,

www.inf-ing.si

V Domžalah - naselju Študa, se prodaja samostojna 2-stanovanjska hiša, velikosti 260 m². Stoji na parceli 438 m². Hiša je grajena l. 2007. Nahaja se v mirni okolici Domžal. Oddaljena je 600 m² od pešpoti ob Kamniški Bistrici. Hiša je grajena v 3 etažah: K+P+M. Ima 4 balkone, teraso....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2753,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.753 m², kmetijsko zemljišče, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Moste, 275.000 €, 65,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2024.,

www.visa.si

Na Fužinah iščemo 2-3 sobno stanovanje z balkonom. .

 
 
 
  Zemljišče, VANEČA, 47.000 €, 1881,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
  Hiša, MELJSKI HRIB, 265.000 €, 226,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321055-132 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji na Meljskem hribu prodamo družinsko hišo, zgrajeno leta 2017. Hiša po podatkih GURS meri 225,8 m2 neto tlorisne površine, od tega 131 m2 uporabne površine. Velikost pripadajočega zemljišča....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 60.000 €, 46,90 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Prodamo počitniško hišo v turističnem naselju Terme Čatež. Hiša ima 46,9 m2 stanovanjske površine in stoji na parceli v izmeri 75 m2. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 235.000 €, 87,70 m2 cca 2680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.10.2025.,

www.loka-nepremicnine.si

ŠKOFJA LOKA - center, v središču Škofje Loke, na dobri, frekventni lokaciji, z dovolj parkirnimi mesti, prodamo poslovni prostor z vpeljano trgovsko dejavnostjo – trenutno je trgovina z metrskim blagom. .

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,30 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.halodom.com

V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in dodatno vrednost, ki jo redko najdemo – prostoren, večnamenski kletni prostor. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 32.154 €, 466,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.01.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - POTEKA POSTOPEK PRODAJE Kmetijsko zemljišče v sončni vasi DOVJE v izmeri Zemljišče B – 466 m2 na izredno lepi in sončni lokaciji s čudovitim pogledom na Triglav, Julijske Alpe in Mojstrano – PRODAMO. Zemljišče je v neposredni bližini novo asfaltirane občinske ceste in....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 895.000 €, 163,00 m2 cca 5490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.12.2025.,

www.kumi.si

Hiša na edinstveni lokaciji v Ljubljani , zadnja v ulici in edina ob reki Ljubljanici z nesporednim dostopom! Zaradi svoje edinstvene lokacije ponuja različne možnosti rekreacije s supom, kajkom, čolnom, Parcela na kateri stoji hiša meri 255m² , sama hiša pa 163m² . Moderna arhitekturna....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 130.000 € na 125.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LITIJA, 125.000 €, 200,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.07.2025 - 150.000 €
08.11.2025 - 140.000 €
17.01.2026 - 130.000 €
14.03.2026 - 125.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.07.2025.,

www.nesta.si

ŠMARTNO PRI LITIJI, PUNGRT 2 IN 4 - Prodaja, Hiša Samostojna .

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 345.000 €, 191,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.dfi.si

191 m², neživilska trgovina, trgovski center, zgrajena l. 1999, P/5 nad., na odlični lokaciji idealen za trgovino, storitve ali pisarne, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo poslovni prostor – idealen za trgovino, storitve ali pisarne Na voljo je odličen poslovni prostor,....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 33.400 € na 31.400 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LJUBLJANA, Moste, 31.400 €, 2502,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 38.000 €
26.03.2026 - 33.400 €
07.05.2026 - 31.400 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.kvadratnimeter.si

2.502 m², za investicijo, prodaja se zemljišče v izmeri 2502 m², ki ima trenutnjo status kmetijskega zemljišča v naravi je delno sadovnjak in delno travnik, parcela je cca. 350 metrov stran od najbližjih hiš, dostop je urejen po asfaltu, 350 m. je makedama, zemljišče je pravilne oblike....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 135.000 €, 91,00 m2 cca 1480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠMARJETA, Koglo, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 91,00 m2 (uporabne površine 47,20 m2), zgrajene l. 1970, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . .

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 1.879.850 €, 5371,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.12.2025.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodamo zazidljivo zemljišče za centralne dejavnosti Prodamo zemljišče, namenjeno centralnim dejavnostim poslovno–stanovanski, storitsvenim dejavnostim, trgovini, gostinstvu, pisarnam, zdravstvenim in izobraževalnim storitvam Zemljišče se nahaja na v neposredni bližini glavnih....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 155.000 €, 112,00 m2 cca 1380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281010-82 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Rimskih Toplic prodamo zemljišče v skupni velikosti 1.679 m2, na katerem se nahajata dve starejši stavbi, potrebni obnove. Stavbi imata vsaka svojo hišno številko. Zemljišče spada po namenski rabi med stanovanjske površine.....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 189.000 €, 38,10 m2 cca 4960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.obala-realestate.com

Svetlo in funkcionalno zasnovano dvosobno stanovanje na odlični lokaciji, zgolj 100 m od morja in sprehajališča, v 2.ND. poslovno stanovanjske hiše, ki je potrebno temeljite prenove. .

 
 
 
  Zemljišče, IVANČNA GORICA, 185.000 €, 996,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.azur-nepremicnine.si

Velikost 996 m2, zazidljiva, Na lepi lokaciji, le 500 m od Ivančne Gorice prodajamo sončno in ravno zazidljivo parcelo. z odprtim pogledom, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Meji na kmetijsko zemljišče. Možnost gradnje eno ali dvostanovanjske stavbe. Dostop je urejen iz občinske ceste.....

 
 
 
  Hiša, ŠKOFJA LOKA, 580.000 €, 147,00 m2 cca 3950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.nepremicnina.si

V Škofja Loki prodamo lepo in prostorno enoto dvojčka. Hiša je bila po modernih standardih zgrajena leta 2020. .

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 83.000 €, 147,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490281015-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo hiša v Knežaku, ki je v fazi renovacije, streha je že nova, v treh etažah, v prvi etaži se nahajajo graža in kletni prostori s kurilnico in kolesarnico v izmeri cca 50 m2,....

 
 
 
  Zemljišče, MARKOVEC, 110.000 €, 787,00 m2 cca 140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111021-176 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča z mešano namensko rabo. Del zemljišča se nahaja na območju zemljišč s kmetijsko namensko rabo, del se na območju zemljišč z namensko rabo zelenih in urbanih površin. Skupna kvadratura zemljišča....

 
 
 
  Zemljišče, LOGATEC, 2.250.000 €, 15000,00 m2 cca 150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Na vidni lokaciji v Industrijski coni Zapolje prodajamo zemljišče, ki je namenjeno poslovni, skladiščni in proizvodni dejavnosti. Cona je urejena, komunalno opremljena. Zgrajeno je cestno omrežje znotraj cone, priključki na električno omrežje, vodovodno, kanalizacijsko, telekomunikacijsko....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 385.000 €, 111,30 m2 cca 3460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.nepremicnina.si

V novejšem večstanovanjskem objektu - Celovški dvori prodamo lepo in prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja v 6. nadstropju. .

 
 
 
  Stanovanje, SEVNICA, 175.000 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

Za znane naročnike iščemo stanovanja za nakup velikosti od 25 do 70 m² v Sevnici. Gotovinsko plačilo. --- Za več informacij pokličite na tel.: 041 580 981 .

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 150.000 €, 1500,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.09.2025.,

www.novdom.si

V Krškem in v Brestanici ali njeni okolici kupimo gradbeno zemljišče velikosti od 1000 do 2000 m². Gotovinsko plačilo. .

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 250.000 €, 67,40 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

Poslovni prostor se nahaja v nizkem pritličju večje poslovne stavbe. Poslovni prostor je bil generalno obnovljen leta 2016. Obnova je pomenila generalni poseg v prostor in izdelavo lokala na novo v celoti. Prostor je urejen tako, da je primeren za opravljanje storitvene dejavnosti,....

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKA BISTRICA, 1.650.000 €, 15000,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2024.,

www.gral-nepremicnine.si

ZA ZNANEGA KUPCA IŠČEMO INDUSTRIJSKO STAVBNO ZEMLJIŠČE KOT INVESTICIJA .

 
 
 
  Poslovni prostor, RADOVLJICA, 460.000 €, 200,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

cca 200 m 2 atraktivno opremljen lokal v stilu stare planšarske koče, dobro vpeljan. .

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 219.000 €, 39,80 m2 cca 5500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.gradex.si

V mirnem in zelenem delu Lucije, le kratek sprehod od morja , je naprodaj izredno prijetno in funkcionalno 1-sobno stanovanje - predelano v 1,5 sobno, ki predstavlja odlično priložnost tako za stalno bivanje kot tudi za počitniško stanovanje na slovenski obali ali investicijo za oddajanje....

 
 
 
  Zemljišče, BOŠAMARIN, 91.234 €, 7018,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.obala-realestate.com

Prodamo večje kmetijsko zemljišče na Bošamarinu, v bližini stavbnih zemljišč, primerno za oljčnik, vinograd ali nasad sadnega drevja, z urejenim dostopom in lepim razgledom na morje, Koper mesto in širšo okolico. Izhodiščna cena znaša le 13 EUR/m2. .

 
 
 
  Garaža, RADOVLJICA, 12.999 €, 12,50 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

REZERVIRANO - Poteka postopek prodaje RADOVLJICA – v poslovno stanovanjskem objektu ob Vurnikovem trgu prodamo garažni boks v 1. etaži garažne hiše v izmeri 12,50 m2. Prodamo parkirno mesto v garažni hiši pod Poslovno stanovanjskim objektom ob Vurnikovem trgu v izmeri 12,50 m2. Garažna....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 319.000 €, 88,60 m2 cca 3600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.dfi.si

88,6 m², 3-sobno, zgrajeno l. 2008, adaptirano l. 2021, 2/2 nad., Kamnik - Glavni trg, moderno mestno stanovanje, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Dodaten opis Ekskluzivna priložnost – Svetlo mansardno stanovanje z razgledom in opremo vrhunske kakovosti. V urejenem objektu v strogem....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Tabor, 425.000 €, 177,80 m2 cca 2390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2025.,

www.gral-nepremicnine.si

POSLOVNI PROSTOR NA VRHUNSKI LOKACIJI OB DRAVI – SODOBNO OBNOVLJEN ULIČNI LOKAL S PREKRASNIM RAZGLEDOM .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 253.000 €, 88,40 m2 cca 2860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

Popolnoma prenovljeno stanovanje v vrstni hiši v izmeri 88,40 m 2 v naselju Hrušica – PRODAMO. Stanovanjska stavba je v izmeri 76,90 m 2 , kletni prostor v izmeri 11,50 m 2 , in zemljišče pred vhodom v izmeri 4,00 m 2 : Stanovanje obsega: PRITLIČJE: hodnik, kuhinjo z jedilnico, kopalnico....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 275.000 €, 63,20 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.novdom.si

Na zelo zaželjeni lokaciji na Viču, ob Tržaški cesti, je naprodaj funkcionalno in svetlo 3-sobno stanovanje , ki predstavlja odlično priložnost tako za bivanje kot tudi za investicijo. .

 
 
 
  Hiša, DORNBERK, 199.000 €, 200,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.forma-nepremicnine.si

200 m², samostojna, zgrajena l. 1947, 5.668 m² zemljišča, atraktivna lokacija, bivša kmetija z zemljiščem 5668 m² zemljišče vse v enem kosu( sadovnjak), hiša je nevseljiva potrebna celotne obnove. Hiša z zemljiščem na sončni lokaciji z razgledom na dolino, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 240,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.11.2025.,

www.dfi.si

240 m², dvojček, zgrajen l. 2008, 591 m² zemljišča, K+P+1, dvodružinska hiša z velikim urejenim vrtom in dvoriščem. Prodaja se skupaj z vso opremo. V bližini vsa infrastruktura, šola, vrtec, avtobus, vlak itd, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Dodaten opis Na mirni in urejeni lokaciji....

 
 
 
  Zemljišče, KOVOR, 100.000 €, 1277,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.12.2021.,

www.inf-ing.si

Na robu naselja Kovor se prodaja večinsko zazidljiva parcela - 2/3 poleg šole na ravnem terenu s čudovitim razgledom. Parcela je pravokotne oblike. .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SUHI VRH, 58.000 €, 63,20 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2025 - 65.000 €
24.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.halodom.com

Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih Toplicah, se nahaja manjša stanovanjska hiška, grajena kot dvojček. .

 
 
 

www.possesso-nekretnine.hr

Prikazane nepremičnine 211-252 (od skupaj 810)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>

Smart Invest

LOVRAN, moderna vila z bazenom in pogledom na morje!